Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Oi,koks grozis,butinai uzpilsiu savo raugo.As i sena vistu kraiko misini dedu tik truputi dilgeliu,atnesu kiausiniu lukstus,banano zieves ir metu ten,dapilu vandens,o paskui laistau,kai isrugsta
Atsakyti
https://www.part.lt/...d8532c8ebe5.jpg
Į bijūnų temą,labai įdomūs šitie su baltu viduriuku.Gražaiusi man koraliniai,aviečių spalvos,paskui balti pasidaro. wub.gif
Dusia,o kvepia turbūt aplinkui? wub.gif wub.gif
https://www.part.lt/...b22f4143566.jpg
Medus tikrai ne rapsinis vien,gintarinis.Palyginus su pernykščiu,grynai baltas buvo.Ir nematėme labai skrendant į rapsus.
Alta,tikiu,kas skiepyti buvo arbūzai,kur atsisiunčiau,matosi,kaip skiepas su juostele pritrauktas.Ar jie bus geresni,nežinau.Matysime.
Jei arbūzus uždengčiau juoda agroplėvele?Balta labai suplyšųsi ir sueis braškėms. ax.gif
Atsakyti

Jei arbūzus uždengčiau juoda agroplėvele?Balta labai suplyšųsi ir sueis braškėms. ax.gif

o kam tu juos išvis dengsi?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 05, 15:19)
kam tu juos išvis dengsi?</p>

Tai gi pas mus kokias naktis žada iki +9 tik.Arbūzams jau šalta. blink.gif Iki šio nedengiau,tik du uždengiau ir kelis į šiltnamį patupdžiau.Daugelis dengia?
Atsakyti
Esu auginus ant juodos agrotekstiles ,po ja buvo +70C
Bet augo viskas.Ypac kai po apacia juoda, ant virsaus balta.
Atsakyti

Tai gi pas mus kokias naktis žada iki +9 tik.Arbūzams jau šalta. blink.gifIki

aš dengiu tik kai šalnas žada. +9 tikrai išgyvens.

Gi kaskart turėsi atidengti, jei juoda agro užklosi. O jei balta ir paliksi uždengtus, piktžolės kaip pasiutę augs. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 05, 15:43)
aš dengiu tik kai šalnas žada. +9 tikrai išgyvens.
</p><p>Gi kaskart turėsi atidengti, jei juoda agro užklosi. O jei balta ir paliksi uždengtus, piktžolės kaip pasiutę augs. </p>

6 arbūzus uždengiau,tiek lankų turėjau.Matysime.
Alta tikiu,kad gerai augo,iš abiejų pusių agro.
Piktžolių turėsiu,ką padarysi,ravėsime nedideli plotai. ax.gif
Bent braškes uždengiau,jau strazdai atsirado. blink.gif
Atsakyti

Luety ,gi trasu yra ,bijunai taip pat rugstesnio dirvozemio augalai,tesiog patresk gi visokiu trasu dabar yra.
Kam is duonos tyciotis.
Ir dar ,pastebejau ,kad b kompleksai bei visokie neurobinai tai tik egzemas seniams sukelia.Todel geriau jau gert mono vitaminus .
Nemanau ,kad kas skiepija silkmedzius.Beigi arbuzus ar melionus.Agurkiniai isvis silpno stiebo augalai,o silkmedziai ekonomiskai nenaudinga.Bulgarijoje silkmedziai auga kaip piktzoles.
Naudos is ju tai pavesis. biggrin.gif

Nu tai juos į kotą skiepija, kaip ir berželius, serbentus, agrastus, karklus ir dar n visko. Gaunas lb.dailus medelis ir derėt ima anksti. 

Atsakyti

https://www.part.lt/...d8532c8ebe5.jpg
Į bijūnų temą,labai įdomūs šitie su baltu viduriuku.Gražaiusi man koraliniai,aviečių spalvos,paskui balti pasidaro. wub.gif
Dusia,o kvepia turbūt aplinkui? wub.gifwub.gif
https://www.part.lt/...b22f4143566.jpg
Medus tikrai ne rapsinis vien,gintarinis.Palyginus su pernykščiu,grynai baltas buvo.Ir nematėme labai skrendant į rapsus.
Alta,tikiu,kas skiepyti buvo arbūzai,kur atsisiunčiau,matosi,kaip skiepas su juostele pritrauktas.Ar jie bus geresni,nežinau.Matysime.
Jei arbūzus uždengčiau juoda agroplėvele?Balta labai suplyšųsi ir sueis braškėms. ax.gif

Galima bandyt...lyg ir taip daro, tik tada ptaktiškai reuk laistymą įtaisyt. Gal.

Atsakyti

Man 38. Nugarą diegia. 

LB.lėktuve kosėjo šalia...jaučiu pasigavau virusioką kokį 😃

Noriu atgal į atostogas, ten viskas su sveikats buvo liux 😃

Atsakyti

Man 38. Nugarą diegia. 

LB.lėktuve kosėjo šalia...jaučiu pasigavau virusioką kokį 😃

Noriu atgal į atostogas, ten viskas su sveikats buvo liux 😃

Kaip tavo nosies po Turkijos?

Mačiau fb tavo vaikų foto, nu koks gražuolis vyresnelis tapo, bus gražus vyras artimoj ateityje, neatsiginsi marciu 😁. Kaip jo bendravimas su tėvu? Vis dar taip dažnai ten veržiasi, ar jau nebe? Maniškis tai vis mažiau susitinka, sako kad neįdomu, nenori

Atsakyti

Kaip tavo nosies po Turkijos?

Mačiau fb tavo vaikų foto, nu koks gražuolis vyresnelis tapo, bus gražus vyras artimoj ateityje, neatsiginsi marciu 😁. Kaip jo bendravimas su tėvu? Vis dar taip dažnai ten veržiasi, ar jau nebe? Maniškis tai vis mažiau susitinka, sako kad neįdomu, nenori

Nosis ok. Tikrai ne sinusitas man.

Mergos sako, kad dičkis į mane panašus. Buvo grynas tėvas 😃

Šiaip ir charakteris pašvelnėjo jo 😃

Jam ilgi plaukai tinka, visada norėjo. Būdavo trauma kirptis 😂

Nu kaip...Ryšio su tuo tėvu ten ne kažką belikę, bet jis gerai su žmonos viena dukrų sutaria, ten išvis 5-6 panų kompanija yra. Varo kartu į miestą, tai jis pas draugus nori. Plius myli tuos mažius, šiaip jaučiasi laukiamas ten. Gi buvo net, kad sakydavo ne pas tėvą varo, o pas (jo žmonos vardas) 😃 Ta, aišku, faina realiai lb.

Šiaip tam fronte viskas super gerai. 2m.po alimentų mažinkmo nė 1 konflikto su exu 😃

Geriausiai investuoti 30eur/mėn 😂

Nieks nesitikėjo, o aš pabandžiau 😃

Atsakyti