Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou ,kiba i vaisvydavos tarybini uki emigruosi?
Luety ,sakau tau ,nuo senojo pulinio tau reikia kokios nors dervos kompreso ,mastixo,olibano,kazko tokio.Gal kokiose indusu kinu turku parduotuvese.O nuo koju - pabandyk isgert b12 ,nedaug ,pabandymui.Gali but tesiog nervu kokia nors degeneracija,b 12 ,silkmedziu lapai labai padeda nuo tokiu bedu.As net arbatu nebeverdu ,pavalgau silkmedzio lapu nuo medzio,praktiskai jau tureciau shikti shilko pluostu.Ir tas man padeda dirbt ant triju pamainu ,net kai biski karstoka. biggrin.gif
Atsakyti

AA, panašiai, bet ne ten :)

Va, kas liečia šilkmedį. Kai pirkom, sakė, kad nereikia poros, kiekvieną pavasarį masė žiedų, peržydėję visi nukrinta. Šįmet neišpasakytai daug jų buvo, o dabar apskritas nulis. Tai gal reikia poros?

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 06 05, 10:05)
Pou ,kiba i vaisvydavos tarybini uki emigruosi?
Luety ,sakau tau ,nuo senojo pulinio tau reikia kokios nors dervos kompreso ,mastixo,olibano,kazko tokio.Gal kokiose indusu kinu turku parduotuvese.O nuo koju - pabandyk isgert b12 ,nedaug ,pabandymui.Gali but tesiog nervu kokia nors degeneracija,b 12 ,silkmedziu lapai labai padeda nuo tokiu bedu.As net arbatu nebeverdu ,pavalgau silkmedzio lapu nuo medzio,praktiskai jau tureciau shikti shilko pluostu.Ir tas man padeda dirbt ant triju pamainu ,net kai biski karstoka. biggrin.gif


Pasigooglinau,kaip tas silkmedis atrodo,o Dieve,kai buvom Ispanijoj pilni parkai pribire ju.Zmones draske su visom sakom,paradavom ir mes,nezmoniskas saldumas,net varva cukrus is ju ant saligatvio plyteliu.Ir lapai ju man labai uznesa i liepu lapus.
AA neseniai isgeriau B vit kursa,pries kelione,tai matyt ne tai.Pagal mano sudejima,limfa uzsistovi apatiniam dubeny ir sukelia problemas,gainioju ja dabar.
Atsakyti

O kiek žemuogių jau 🤗
Pilna apie Vilnių 😃😃😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 birželio 2024 - 12:11

AA, panašiai, bet ne ten :) Va, kas liečia šilkmedį. Kai pirkom, sakė, kad nereikia poros, kiekvieną pavasarį masė žiedų, peržydėję visi nukrinta. Šįmet neišpasakytai daug jų buvo, o dabar apskritas nulis. Tai gal reikia poros?
Skiepytiems nereik, o paprastiems būtina pora
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 birželio 2024 - 12:38
QUOTE(Amadėja* @ 2024 06 05, 12:12)
nSkiepytiems bereik, o paprastiems būtina pora</p>

Netikiu,kad mano skiepytas,atsiūstas,kai dar niekur nebuvo pardavime.Kasmet pilnas,šiemet ypač.Jau nebe pasiekiu beveik šakų,didelis medis bus.Man irgi skanūs lapai.
Išsukome medų,parėjome papietauti.O dievai nusmato nemažai medaus,kai yra dar nemažai pernykščio. bigsmile.gif Teks midų gaminti,man labai skanus pernykštis gavosi,skaniau nei uogų vynai. mirksiukas.gif Liko supilstyti.Lauksime liepų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 birželio 2024 - 12:32

Netikiu,kad mano skiepytas,atsiūstas,kai dar niekur nebuvo pardavime.Kasmet pilnas,šiemet ypač.Jau nebe pasiekiu beveik šakų,didelis medis bus.Man irgi skanūs lapai.
Išsukome medų,parėjome papietauti.O dievai nusmato nemažai medaus,kai yra dar nemažai pernykščio. bigsmile.gifTeks midų gaminti,man labai skanus pernykštis gavosi,skaniau nei uogų vynai. mirksiukas.gifLiko supilstyti.Lauksime liepų.

Tai gal baltas?

Atsakyti

Kam bėda su stuburu, miegoti sveikiausia tarp, šlaunų, kelių įsidėjus pagalvėlę. Aš tai natūraliai antklodę susivynioju. Bet išties geriau,- pailsi stuburas.

Aš net galvoju apie specialią, nes tikrai geriau. Sveikiau, kai keliai pečių plotyje +-

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 06 05, 12:38)
Tai gal baltas?</p>

Baltas. 4u.gif
Atsakyti

Nu ką, rupšnosiu lapus, jei jau uogų nėr.

Atradom su gydytoja gydymą, kuris man veikia, suriša tulžį. Niekaip organizmas nepersiorganizavo, pavargau nuo bėgiojimo į tualetą, netikėtų susukimų pavalgius ir šiaip. Visas vantrobas ta tulžis išdegino. Ačiū, D. Tik kad ilgai tiktų, nes jaučiu, teks draugauti, kiek išeis.

Na ir pieno produktai natūraliai atkrito, anie man netinka. Retą kartą sugriešyju, bet vėliau nelabai.

Atsakyti
Luety ,gi trasu yra ,bijunai taip pat rugstesnio dirvozemio augalai,tesiog patresk gi visokiu trasu dabar yra.
Kam is duonos tyciotis.
Ir dar ,pastebejau ,kad b kompleksai bei visokie neurobinai tai tik egzemas seniams sukelia.Todel geriau jau gert mono vitaminus .
Nemanau ,kad kas skiepija silkmedzius.Beigi arbuzus ar melionus.Agurkiniai isvis silpno stiebo augalai,o silkmedziai ekonomiskai nenaudinga.Bulgarijoje silkmedziai auga kaip piktzoles.
Naudos is ju tai pavesis. biggrin.gif
Atsakyti

Priedas  Screenshot_20240605_142512_Gallery (1).jpg   170,46KB   0 Parsiųsta kartų

 

Va kaip pas mane atrodo trimečiai bijūnai  iš tų šaknelių  žiemojusių po vandens talpa. Trys dideli krūmai, ketvirtas menkesnis . 

Luety , taigi niekas neperka duonos bijūnams  :D . Likučius pakasa. 

 Jei kelinti metai tik du žiedai , tai jam  ko gero maisto trūksta. Arba labi giliai pakasei sodindama, arba dar kažkas. Tu taigi raugi visokias žoles. Ir jam užpilk.

Pou , smagu kad rado pagalbą  :wub:

 

Atsakyti