Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou, 20 a tik baika. Gal nori keisti į beveik 4 ha? biggrin.gif
Galėjau Mitkūnuose kiek mažesnį sklypą pasiūlyt smile.gif
Atsakyti

Kaip jums? 😃😃😃

 

Priedas  20240604_173404.jpg   197,16KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Namai namučiai, kojų nebepavelku....

Šiltnamy radau kažkokį mišką 😃

Visur kitur žolės priaugę.

Braškių panoko, dausmedžio uogų yra kažkiek.

Atsakyti

O kiek žemuogių jau 🤗

Atsakyti

Anidanda, ne, ne sodybą, sklypą. Ačiū, Merginos. Būsiu šeimininkė. Nu asiūklų neišdygo daugiau. Kur nepilta rupkės lenda. Pasimatuokit žemės pH. Aaiūklis rūgščioj dirvoj auga, jis tiesiog kaip indikatorius. Ten anksčiau neaugo, porą metų buvo neįmanoma. Pasodinu agurkus, o ji tai nekasiosi, netampysi. Dar pripyliau kiaušinii lukštų trintų dėl šliužų. Išravėjau šiltnamį, išgenėjau, parišau. Daržą su Fokinu praėjau- gėrių gėris. Vyras viską palaistė. Čiobrelius nukirpau, padžioviaj. Krapus ir svogūnlaiškius iš kito šiltnamio išrovėm šaldymui. Anyta šiltnamy morkas išretino. Daug darbų nuveikėm.

Atsakyti
Labas rytas,

Mb jau bumba, kad gal tu nevažiuok atgal į sodą, pasilik darbe nakvoti... išvažiuoji 5 ryto, grįžti 6 vakaro...na ką padarysi verysad.gif darže jau nieko nepadarau. Šiandiena darbe 5.30 blink.gif nesimiega man, o apie 13 val viskas silpna iki negaliu, nuovargis baisulinis... kažkoks išsiderinimas.
Pou sveikinimai su pirkiniu, kurioje Lietuvos pusėje? Viskas susitvarkys o jeigu reiks herbicidų na nupurkši, svarbu laikytis normų ir atsargumų priemonių. 20 arų su mano 12 ohoho biggrin.gif . Jau aš tikrai nieko nekeisiu, ai kiek man reikia, nors vis sukirba kaip įlendu NT pardavimų puslapį ax.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Asiukliu herbicidai net nelabai veikia.Yra puikiai atidirbta technologija,profesionalus dirvos kalkinimas.Tai reiketu atlikti,nes neaugs nei medziai nei darzoves.
Mukute ,manau zemes magnetinis laukas kazkaip keiciasi,nes mano cirkadiniai ritmai visada buvo tobuli.O dabar atsikeliu 4 ,ne beda galiu eit dirbt ,kol nekarsta.Tiesa uzmiegu 8 ,miegu gerai.
Pagersiu b12 ,manau gal kiek patvarkys.Jis idomiai reguliuoja kortizona biggrin.gif
I magnetinio lauko tema,dar gyvates pradejo sliauzt i miestu centrus.Varnoje didziulis zaltys centre turistus terorizavo,o Rezovo seniunijos pastate angis ikando darbuotojai.
Ant keliu pilna vezliu,net mano upelinis jau buvo rastas vidury darzo,traukiantis kelio link biggrin.gif
Anksciau tai nebuvo taip masiskai.
Mukute is naturaliu priemoniu tokiam neaiskiam nuovargiui - dvasiniam labiau - bacopa monieri
https://www.healthli...nnieri-benefits
Atsakyti

O dabar atsikeliu 4 ,ne beda galiu eit dirbt ,kol nekarsta.Tiesa uzmiegu 8 ,miegu gerai.

Identiškai ir aš. Na, miegot truputį vėliau, nes aštuntą dar su šuniu einu. Bet atsibundu ketvirtą. Mieste ką čia dirbsi, einam pasivaikščiot )) tai septintą kaip ir Mukutė darbe sėdžiu :) 

Atsakyti

Kaip jums? 😃😃😃

Skaniai :super:

Šalia kaimo yra prie plento prekyvietė, savaitgalį mačiau, kad žemuoges pardavinėja. Bet pati nebuvau dar iki žemuogynų nulindus.

Atsakyti

Asiūkliai pas mane auga prie šilauogių :) visur kitur tik rūgštynės.

Atsakyti

Labas rytas,

Mergicos išsimatuokit, pažiūrėkit, koks pH. Jau patys augalai indikuoja, kad dirva rūgšti, tik neaišku kiek.

Ačiū už sveikinimus, man jau euforija praėjo, bet širdy vis tiek smagu.

Mukut, link Kauno marių.

Atsakyti

Priedas  a6ee9f31-79a5-4424-8397-015e11cd5185.jpg   305,35KB   6 Parsiųsta kartų

Atsakyti