Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man taip pat saldesnės braškės, kurioms čiut trūksta drėgmės.

Užsimaniau braškių. Ot.

Atsakyti

Labas rytas,

Mat kaip ponių braškių laistyti nereikia, gerai nelaistysiu, žiūrėsime skonį :)

Jazau kaip reikia ravėti, bet po darbų na niekaip neprisiruošiu, kažkaip išsekina darbai, važinėjimas... 

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien po kelių mėnesių pagaliau KT.Kaip atsibodo jau tie tyrimai. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas, Ingrida,  lengvo tyrimo! Muka, braškes reikia laistyti, bet neperlaistyti. Kažkaip taip sako :D . Nes jei lietinga vasara tai braškės tikrai būna vandeningos. Pas mane perlaistyti neįmanoma. Drėgmės žemė neužlaiko. Ingrida, pas tave jau yra žirnių? Pas mane pirmi jau dera. Pas mane kiemas rudas, žolė išdegė. Daržas kažkiek paliejamas. Bet jei nebus lietaus, tai kažin ar kas užaugs. Tiek nepriliesiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 04 birželio 2024 - 07:05

Labas rytas,

Ingrida, kad viskas lengvai ir su puikiais atsakymais!

Dusia, bent jau pas mus, jei reik laistyt, tai svarbus birželis, vėliau jau augalai įsikabinę, lengviau perneša viską.

Reik svogūnus palaistyt su druska nuo svogūninių musių. Jau kartą laisčiau, bet vieną išroviau įtartiną - akurat, jau graužia svogūno dugnelį. Šįmet dalybos su gamta kažkaip ne mūsų naudai vyksta.

Šiandien reik šiltnamį pragenėt vakare nuvažiavus. Savaitgalį nebuvo kada nuvažiuot.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 04, 07:05)
Ingrida, pas tave jau yra žirnių? Pas mane pirmi jau dera. Pas mane kiemas rudas, žolė išdegė. Daržas kažkiek paliejamas. Bet jei nebus lietaus, tai kažin ar kas užaugs. Tiek nepriliesiu.</p>

Ankštys jau yra,užauginti žirnius reikia. mirksiukas.gif
Suskyniau ryte dar braškes,vešiu turgelin priduoti.
Kas verda hidrolatus?Iš dilgėlių verdate,bet jaučiu jokio kvapo?Rašo plaukams labai gerai?Iš bijūno žiedlapių jei pabandyti,nemažai pribirėję.Rytoj medų suksime,sudėjo vakar leistuvus(nežinau ar taip vadinasi?). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 04, 09:25)
Ankštys jau yra,užauginti žirnius reikia. mirksiukas.gif
Suskyniau ryte dar braškes,vešiu turgelin priduoti.
Kas verda hidrolatus?Iš dilgėlių verdate,bet jaučiu jokio kvapo?Rašo plaukams labai gerai?Iš bijūno žiedlapių jei pabandyti,nemažai pribirėję.Rytoj medų suksime,sudėjo vakar leistuvus(nežinau ar taip vadinasi?). ax.gif

Dilgėles gal rytoj distiliuosiu. Bijūnų nesu bandžiusi, bet skaičiau, kad kvapas būna visai ne toks, kokio tikimasi.
Atsakyti

Dilgėlių nedistiliavome nė karto, bijūnų irgi, bet va rožių nieko gero, bet gal nuo rožių veislės priklauso. 

Atsakyti

Man kažkaip baisiai darbo daug.. noriu kitą savaitę atostogų pasiimt, o darbų jūra. Ir savų, ir svetimų.

Savaitgalį kaimas atkrenta, reik kažkaip bent penktadienį bandyt nulėkt..Šeštadienį važiuojam į intelektualųjį motoralį, sekmadienį į Stingo koncertą. Dar šalmus reik nusipirkt iki šeštadienio, nes bent su manuoju jau neįmanoma važiuot. 

Atsakyti
Labas rytas,

vakar sode islaisvinau avietes nuo to baisaus augalo,kur vyniojasi apie augala ir ji nuzudo.Isravejau visas,kai kurias nudaigojau,jau neimanoma buvo isgelbet,po kokios savaites reikia vel praeit.Lenda is kaimyno puses,lipa ant tvoros,ir saknys pralenda i mano puse,o pas ji ten takas,tai jis nesiparina.Dar is miskelio puses turiu tokia beda,tai jau slenka ant svogunu.
Kazko cesnakai visi nugelto,bet ziedynus jau dauguma isleido,tai jau bus beveik subrende,gali ir gelst tada.
Pernai stipriai isgenejom serbentus ir agrasta,tai siemet daug ataugu ir jokios uogos biggrin.gif biggrin.gif
Brskiu parsiveziau truputi isvirt,ne labai skanios siemet,daug lietaus.
MB rite pasibaige pjovimo agregate,nebaige zoles pjaut,uzsake nauja,kol ateis ,apzelsim.
Zirniu dygo nedaug,seti is dvieju kartu,tai pirmuosius jau valgau.Kazko keturios paprikos nugaiso,nukrito net lapai,tai ismeciau lauk,ten ikisau arbuza.Kitos paprikos labai grazios siemet.Turiu jau morku graziu,bet siltnamyje,anksti buvau paberus eilute.
Zodziu,sirdziai atgaiva,kad ir kaip reikia dalintis su gamta. ax.gif
Atsakyti

Luety, o tavo avietės pas jį nelenda? Nes pas mus aviečių šaknys numigruoja daug kur :) Vienas paukštelis prisilesė avietyne, šiktelėjo malkinėj, tai dabar niekaip iškrapštyt aviečių negalim :), - vis kur nors išlenda atžala.

Yra kažkokie specialūs popieriai, kuriuos galima įkasti, per kuriuos šaknys nemigruoja. Rekomenduojama kažkuriems miskantams, mėtoms ir t.t. Tai ten sodinant į duobę tas ritinys įleidžiamas, kad šaknys formuotųsi tik tam tikram tūryje ir neitų pas kaimyną už tvoros. Gal tavo atveju tiktų įkasti kaip barjerą, jei kaimynui neaktualu.

Atsakyti

Yra kažkokie specialūs popieriai, kuriuos galima įkasti, per kuriuos šaknys nemigruoja. Gal tavo atveju tiktų įkasti kaip barjerą, jei kaimynui neaktualu.

aš irgi įkasinėju barjerus, tik ne popierinius :) kadangi pas mus lieka nemažai brokuotų nerūdijančio plieno skardų įvairiausio pločio, tai plačiausias (kokių ~50 cm) įkasinėju aplink šilauoges. Kad varputis nelįstų :) Nuo kaimyno dilgėlių braškes irgi taip atitvėriau. Skardų kraštai užlankstyti, tai ir atrodo neblogai, ir kojoms apsauga :)

Atsakyti