Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 03, 07:32)
Ūkanotas rytas kaime, kaip rudenį.
Prajuokino mane, juolab apie purškimą vis kalbos eina:

Luety , žinau , kad ne visi myli dviejų kojinių mezgimą kartu , ar stebuklingos kilpos metodą.  Aš tik pagalvojau , koks raštas neleistų man taip megzti ? Nesugalvojau . Mano vidinė perfekcionistė  labai patenkinta  taip mezgant smile.gif
Vakar kiaušinyje kepiau antį . Tobula... Senai taip skaniai buvau iškepusi.
O aplamai mažai pasidariau kaime per tas dienas... Metai ? Tinginystė? Svečiai ?  Dvi partijas atlaikiau  biggrin.gif

Dusia,cia gal ne meilej problema,o yprotyje.Man atrodo visas kojines galima megzt kartu,su visais rastais,net intarsija rusaites mezga dvi kojines kartu,nu bet niekaip neiprantu,nors tu ka.


Labas rytas,

butu puikus rytas,jei ne bruksniai danguje.Anksti ryte buvo tobulas dangus,dabar jau nebe,bet bus silta,iki 19 rodo.
Siemet mano darzas bus labai biednas.Kazkaip pernai ziurkes numuse visa mano entuziazma,tai siemet emiausi is ypratimo,bet ,kol kas,ziurkiu nematau,net keista.
Atsakyti

Pas mus kad nebūtų biednas, elementariai trūksta lietaus. Laistymu tiek neįmerkiam, nes kelis kartus savaitėj nuvažiuojam. O ir žiūrėsim, kiek teks dalintis su kitais gyviais.

Dusia, norėjau tau robiniją iškasti. Daržely mieste sudygo. Vyras kasė, bet ten tokio ilgumo šaknis, kad nepavyko, būtų visą gėlių darželį kaimynės išmaitojęs. Gal kitą kartą kur kokia mažiukė bus nuošaly.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 06 03, 10:06)
<p>Pas mus kad nebūtų biednas, elementariai trūksta lietaus. Laistymu tiek neįmerkiam, nes kelis kartus savaitėj nuvažiuojam. O ir žiūrėsim, kiek teks dalintis su kitais gyviais.</p><p></p><p>Dusia, norėjau tau robiniją iškasti. Daržely mieste sudygo. Vyras kasė, bet ten tokio ilgumo šaknis, kad nepavyko, būtų visą gėlių darželį kaimynės išmaitojęs. Gal kitą kartą kur kokia mažiukė bus nuošaly.</p>

Labas, merginos
Šiltnamy auga agurkai. Viskas ok. Gražūs, žydi, jau ragaujam. O bet tačiau- vienas iš jų, žydi tiesiog kekėm, bet visi žiedai vyriški. Kažin kodėl taip nutinka?
Atsakyti

Ate, gaila, bet nežinau. Aš agurkus tik lauke auginu, o jų būna nemažai, tai susiveja, net neapžiūriu, kokie ten žiedai, kurio daigo.

Kažkada Anyta šiltnamy juos augindavo, bet jei koks nepatinkdavo Jai, iškart raudavo - ji kantrybės neturi :)

Atsakyti

Labas, merginos
Šiltnamy auga agurkai. Viskas ok. Gražūs, žydi, jau ragaujam. O bet tačiau- vienas iš jų, žydi tiesiog kekėm, bet visi žiedai vyriški. Kažin kodėl taip nutinka?

o negali būt kitos veislės daigas? 

Pas mane tokie Rodničiok būdavo, net ir hibridas. Paskui prisiaugina ir normalių žiedų, bet pirmi va tokie. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 03, 09:42)

<p>kaip atrodo tas anties kepimas kiaušinyje? </p>
<p> </p>
<p>Aš irgi vakar antį kepiau. Bet atvažiavo vaikai, prisivežė šašlo, iškepė tas šašlas greičiau už antį. Visi prisivalgė. Ai, galvoju, pasiimsiu antį namo. Ir pamiršau. Liko kaime. O taip norėjau..)))</p>


Mano turimą kepsninę taip žmonės vadina. Kamado bono. Anties kepimas kiaušinyje skamba absurdiškai .
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2024 06 03, 10:52)
Dusia,cia gal ne meilej problema,o yprotyje.Man atrodo visas kojines galima megzt kartu,su visais rastais,net intarsija rusaites mezga dvi kojines kartu,nu bet niekaip neiprantu,nors tu ka.



Luety, aš iš viso 40 metų kojines mezgiau taip kaip baba išmokė . 5 virbalai , kulnas babos ir tt. Įprotis tvirtas turėjo būti. Bet , kadangi mes daug keliaujam tai teko persimokyti. Nes nieko geriau kelionėse nesu sugalvojusi. Užima mažai vietos , nereikia galvoti ir tt.

Ate42, gal čia tas agurkas Tau papuolė kur ant pagrindinio stiebo augina vyriškus , o ant šoninių moteriškus žiedus. Lyg jiems viršūne nužnybia , kad imtu auginti šoninius? Kažkur skaičiau , bet galiu apsimeluoti ...
Lietaus reikia žvėriškai pas mane. Dulka viskas. Morkos neišdygę , reikia atsėti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 birželio 2024 - 11:05
QUOTE(saintlina @ 2024 06 03, 10:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73151330" data-time="1717402528"><div><p>Labas, merginos
Šiltnamy auga agurkai. Viskas ok. Gražūs, žydi, jau ragaujam. O bet tačiau- vienas iš jų, žydi tiesiog kekėm, bet visi žiedai vyriški. Kažin kodėl taip nutinka?</p></div></blockquote><p>o negali būt kitos veislės daigas? </p><p>Pas mane tokie Rodničiok būdavo, net ir hibridas. Paskui prisiaugina ir normalių žiedų, bet pirmi va tokie. </p>

Taio, jis kitos veislės. Iš Rusijos atvežė sėklų.
Atsakyti

Mano turimą kepsninę taip žmonės vadina. Kamado bono. Anties kepimas kiaušinyje skamba absurdiškai .

aaa, aišku ))))) tai aš vis galvoju aptepei kiaušiniu ar tešloj kokioj, o čia viskas paprasta )))

Atsakyti
Susitvarkiau priekini kiemeli,balkona,visus vazonus sutvarkiau,susodinau geles i juos,jau buvo vien tik zoles juose,MB juokesi,kad didzioji gelininke piktzoles augina.Kazkaip vis nekilo rankos,tai oras prastas kiemely dirbt,tai tingisi,o si ryta keliausi ir emiausi,ir pabaigiau. biggrin.gif biggrin.gif Zinoma,norisi daugiau geliu,bet siemet su jomis visose pardese kazkaip skrumnai,o ir kainos kosmines,ziurejau surfinijos isvis po £3 su virsum.O praeis sezonas ir amen joms.Isliko gvazdikuciai tik ir gazaniju vazonas,bet ten tiek prizele,kad reiks eit iskarpyt,o ir apziuve palapes ne labai estetiskai atrodo.Ramuneliu vazonas perzydejo anksciau kaliju,tai nukirpau nudziuvusius ziedynus,dabar dar pasidairysiu kokiu geliu ir bus viskas.Ruosiames i soda.Reik daugiau but gamtoj,kol orai leidzia.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 03, 12:29)
aaa, aišku ))))) tai aš vis galvoju aptepei kiaušiniu ar tešloj kokioj, o čia viskas paprasta )))

Man viskas joje skaniau . Arba ant krosnies kaime virta. Negu mieste elektrinėje orkaitėje, ar ant elektrinės plytos.
Gal prisigalvoju ax.gif
O toks pečius kaip pas Muka tai iš viso tobula būtų wub.gif
Draugai atvažiavo ,gaminau azu ( ketaus puode) kiaušinyje. Tikrą, su agurkais ir jautiena. Irgi skaniau nei Kaune gavosi . Visiems patiko mirksiukas.gif Giriuosi žinoma ...
Luety, taigi sakiau , kad su PB daug energijos. Nenaudoja energijos virškinimui tongue.gif
O jei istoriškai pažiūrėjus , tai viskas kas genialu suskurta alkanų žmonių smile.gif Kai pilvelis pilvas norisi pagulėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Atsakyti

Gaila, aš negaliu PB. Visą gyvenimą natūraliai jo laikiausi nuo ankstyvos vaikystės. Buvau kūdas strakalas. Po operacijos šnipštas.

Atsakyti
Mukute, prisiminiau Sandros patarimus dėl braškių. Gal labai daug laistot? Ji buvo minėjusi , kad kuo sausiau auga tuo daugiau aromato braškės turi. Ir saldumo . Nelyja , tai gal kasdien laistot ?
Atsakyti