Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Užėjau į drebulyną,jau kvepia grybais ir akurat 3 raudonikiai. mirksiukas.gif
Ir aš tris raudonikius radau, bet jau gerai pagyvenę. Palikau miške.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 birželio 2024 - 16:29

Pas mus šią savaitę lyja kiekvieną dieną po porą valandų vakarais. Vakar iš vis buvo tikra tropinė liūtis. Tai viskas auga lauke puikiai. Mačiau 3 nektarinus užmegztus 😱. Tik kaip juos nuo paukščių apgint 🤔?

Kaip skiriasi klimatas tokioj mažoj šaly.. pas mane ankstyvos slyvos tik šešios ant viso medžio, apie nektarinus tik pasvajot )) 

Uždėt tinkliuką apsaugai.

Atsakyti

Pas mane ir šiandien nelyjo. Tokia vieta. Nebesistebiu...

Atsakyti
Pagaliau mano sodybą gavo lietaus wub.gif Taip storai papylė ir pabėgo biggrin.gif
Braškes kapoja varnėnai ir dar kažkas... Bet užtenka, nenoriu tos agro dengt, nepatogu kasdien atkelt, kad saują braškių nusiskint ax.gif Prikabinėjau diskelių, tą savo vanagą, kurio pernai nebebijojo ir bus matyt rytoj, ar veikia.
Atsakyti

Labas rytas,

Braškės šiemet labai neskanios tokios be aromato, grynas vanduo, nevalgau daug vos kelias per sezoną, bet šiemet dievaž labai neskanios, reiks rauti lauk, gal net visai nesodinsiu. Sode pasidarbavome vakar ryte lėkėmė namo kelis skalbimus užsidėjau, pas tėvukus nulėkėm, pasibuvome kelias valandėlės, gavau milioną pastabų, kad nelankau ir t.t. et....

Sode kažkaip sunkiai judasi, bet dalis agurkų sukišti, kita dalis eis po savaitės, gal ilgėliau išlaikysiu agurkų sezoną. Nors va šiltnamyje kelis daigus sukišau gražiai auga. Grikių mulčas atvežtas labai patogu, žinia dar nebuvo kada išbarstyti, juk visu pirma reikia nusiravėti...po darbo jau rankos nekyla tokių darbų dirbti... kažkaip paso data pasijautė šiemet...

Nelijo ir pas mumi sode vakar tik dunduliavo aplinkui, bet nė lašo:( kai kur net fokinas lansktosi, kokia sunki žemė :(

Gražios dienos  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas,

taip sode labai sausa. Penktadienį visur lijo, o Raudondvario atgimimo g. ir nustojo lyt.

Žemė akmeninė.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakare neblogai.Ryte net vėsoka,apniūkę.
Atsakyti
Ūkanotas rytas kaime, kaip rudenį.
Prajuokino mane, juolab apie purškimą vis kalbos eina:
vartotojo įkelta nuotrauka

Luety , žinau , kad ne visi myli dviejų kojinių mezgimą kartu , ar stebuklingos kilpos metodą. Aš tik pagalvojau , koks raštas neleistų man taip megzti ? Nesugalvojau . Mano vidinė perfekcionistė labai patenkinta taip mezgant smile.gif
Vakar kiaušinyje kepiau antį . Tobula... Senai taip skaniai buvau iškepusi.
O aplamai mažai pasidariau kaime per tas dienas... Metai ? Tinginystė? Svečiai ? Dvi partijas atlaikiau biggrin.gif
Atsakyti

Braškės šiemet labai neskanios tokios be aromato, grynas vanduo

man rodos, patręšt jas reiktų..

Atsakyti

Pagaliau mano sodybą gavo lietaus wub.gifTaip storai papylė ir pabėgo biggrin.gif

pas mus vakar griaudėjo griaudėjo ir viskas šonu nuėjo, tiek kaime, tiek Vilniuje. Bet taip įdomiai. Išvažiavom iš kaimo kartu su vaikais. Bet jie vienu keliu nuvažiavo, mes kitu. Tai  jie prie Vilniaus gavo ir lietaus, ir krušos. O mes - nieko. 

Atsakyti

Vakar kiaušinyje kepiau antį . Tobula... Senai taip skaniai buvau iškepusi.
O aplamai mažai pasidariau kaime per tas dienas... Metai ? Tinginystė? Svečiai ? Dvi partijas atlaikiau biggrin.gif

kaip atrodo tas anties kepimas kiaušinyje? 

 

Aš irgi vakar antį kepiau. Bet atvažiavo vaikai, prisivežė šašlo, iškepė tas šašlas greičiau už antį. Visi prisivalgė. Ai, galvoju, pasiimsiu antį namo. Ir pamiršau. Liko kaime. O taip norėjau..)))

Atsakyti

Antis man visad skanu, niam niam. ruošiuosi pečiuje kepti, bo gavau pastabų tiek norėjau pečiaus, MB pastatė ir man jau nereikia....bet kaip pagalvoji o kada?

Saintlina trešiau barškes, bet vistiek fek.

Atsakyti