Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 01, 11:17)
<p>Luety aš  veidrodines mezgu kai kojinė viena vienos spalvos, kita kitos. Vienos kulnas, pirštai ir čiurnos, kita visa. Ir atvirkščiai. Intarsija abejoju ar noriu vasara vargti.  Ir dar įdomiai mezga rusaitės, kai ima du sekcijinius siūlus ir heliksą margina. Net nesupranti,  kad tai heliksas, įdomiai atrodo. Tokių nemezgusi. Aš mezgusi, kai du vienspalviai, ar vienas sekcijinis, kitas vienspalvis siūlas.</p><p>Šilaugėms reikia tinkamų durpių, vandens daug ir patręšti tam skirtom trąšomis.  Aš tręšiu per du kartus, geriau dažniau bet nedaug. Taip mane mokė. Jokių "naminių " trąšų nenaudoju....  o kitų metų derlius bus toks, kaip nuskynus uogas palaistysi.  Tręšimas Lietuvoj iki Jono , vėliau patręšus per žiemą nušals...</p>

Jau susiradau du variantus,kokiais noreciau megzt kojines,liko issirinkt kuri viena. bigsmile.gif
Reiks pasiskaitinet apie silauoges.Jos pas mane i specialia durpe ir pasodintos,specialiai pirkta is sodu centro.Bet jau du metai nei trestos,nei durpiu dapilta,zodziu apleistos,vis begom,vis laiko nera,o gal noro. ax.gif
Atsakyti

Priedas  Messenger_creation_bcf9c657-6afa-4625-b86a-d448657db2a9.jpeg   230,83KB   0 Parsiųsta kartų Pirmas. Gerai, kad nedaug...

Atsakyti

Tręšimas Lietuvoj iki Jono , vėliau patręšus per žiemą nušals...

Nieko jos ten nenušąla,.esu tręšus iki rugpjūčio vos ne pabaigos.

Visa kita taip - spec durpės ir vanduo.

Atsakyti

 Pirmas. Gerai, kad nedaug...

O,.kaip faina  :wub: 

Aš šian vėl ieškojau  pirkt - nėra.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 06 01, 15:16)
Nieko jos ten nenušąla,.esu tręšus iki rugpjūčio vos ne pabaigos.</p><p>Visa kita taip - spec durpės ir vanduo.


Man buvo , kad visi vėlyvi ūgliai po žiemos buvo nušalę. Apkaltinau vėlyvą tręšimą. Daugiau neberizikuoju .
Vandens joms reikia ne kibiriuko. O normaliai mano žemėje. Šlanga užmesta ir pusvaladžiui pamiršta, vadinasi palaisčiau. Tada bujoja. Matyt jei molis ilgiau vanduo durpėje užsilaiko . O pas mane kiaurai .

Atsakyti
Gražiai bitutės pasidarbavo. wub.gif
MB nori eiti iš karto prie didesnio kiekio,tai ir tempia gumą. biggrin.gif Man kas,mano darbas tika atakiavimas ir pilstymas. mirksiukas.gif
Veigelių žydėjimas,tik kamanytės lankosi,bitės česnakuose ir šalavijuose.Mačiau bitę net smidro žiedelyje,toks mažutis tas žiedelis,o ji randa kažką. bigsmile.gif
Atsakyti

Vandens joms reikia ne kibiriuko. O normaliai mano žemėje. Šlanga užmesta ir pusvaladžiui pamiršta, vadinasi palaisčiau. Tada bujoja. Matyt jei molis ilgiau vanduo durpėje užsilaiko . O pas mane kiaurai .

Tai ir pas mane tas pats. Užmulčiavau dabar storai dekoratyvine žieve, kažkiek sulaiko drėgmę. 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 06 01, 16:14)
Gražiai bitutės pasidarbavo. wub.gif
MB nori eiti iš karto prie didesnio kiekio,tai ir tempia gumą. biggrin.gif Man kas,mano darbas tika atakiavimas ir pilstymas. mirksiukas.gif
Veigelių žydėjimas,tik kamanytės lankosi,bitės česnakuose ir šalavijuose.Mačiau bitę net smidro žiedelyje,toks mažutis tas žiedelis,o ji randa kažką. bigsmile.gif

Gerą padėjėją turi Tavo MB 4u.gif
Rapsas jau koriuose bando kristalizuotis . Galima buvo sukti savaitę anksčiau .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 06 01, 15:33)
Gerą padėjėją turi Tavo MB  4u.gif
Rapsas jau koriuose bando kristalizuotis . Galima buvo sukti savaitę anksčiau .

Tai va norėjo iš lizdo imti rapsinį,bet gi pakėlė,perų pridėta.Laukiame,nežinau ko. ax.gif
Išmokau išmokau Dusiuk,ir atakiuoti ir pilstyti.Gerai greičiau susisukame.
Einu laistyti pomidorų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, sunku pasakyt ką dabar apie tą hidrolatą. Kol kas toks lengvas salstelėjęs skonis - man visai nieko, o koks bus, kai subręs - matysiu.
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=PJXi69wfuhw Kas rusu kalbos nedemonizuoja.Labai teisingas filmukas.
Luety ,butent silauoges yra labai geros uogos,tuoj pat skirk joms demesio,dar nepervelu ,jos kaip veses
niu krastu augalas.Patresk greit isisavinom trasom.
As vel bandau avieciu isitaisyt,karsta cia joms.Bet gal pavyks.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti