Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 05 31, 12:36)
Uodai jau menkniekis,atsirado sparvų nuo karščio,kaip segasi,o dievai. blink.gif  blink.gif

Joooo... Šiandien pirmą kartą pas mus pasirodė. Skyniau šeivamedžius, tai gavau bėgt kuo greičiau namo. Po kiek laiko vėl išslinkau ir tik greitai, greitai...
Jau kapsi hidrolatas. Kaip pirmą kartą iš šeivamedžių, tai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Visai netycia uztikau si trumpa video,jame aiskina,kad apibarscius aplink augala avizu dribsniais,sliuzai nebelenda prie augalo.Kazkaip neitiketina,reiks pabandyt. biggrin.gif

https://www.instagra...g_web_copy_link
Atsakyti

....

:4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Siuskit siluma man,as jums lietaus,apsimainom,nors savaitei,ka?

Pasiimk, ir greičiau  :D​ 

Atsakyti

Iki pietų viską palaisčiau. Daba kad užėjo debesys iš visų pusių, kaip dėjo lietus. 

Atsakyti

Nu ir nakum, kentėsiu karštį sukandusi dantis, per lietų šliužai išlenda. Ot dasigyvenau, škias...

Atsakyti
https://www.part.lt/...3b3bea34748.jpg
Suskyniau vaikams,bet nemažai ir pūvančių išmečiau.Šiltnamyje vistiek ventiliacijos mažai.
Sausmedį ačiū,kad priminėte,aš jį vis pamirštu,tikrai jau valgoma.
Jau strazdai prisistatė trešnes bando.
Kavute,parašyk,ar patiko šeivamedžio hidrolatas?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 31, 13:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73151014" data-time="1717144773"><div><p>Siuskit siluma man,as jums lietaus,apsimainom,nors savaitei,ka?</p></div></blockquote><p>Pasiimk, ir greičiau  biggrin.gif​ </p>


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as zinojau,kad tu ne skupa. 4u.gif 4u.gif
Ryt rodo bus 18 ir be lietaus. bigsmile.gif


QUOTE(Pou @ 2024 05 31, 14:01)
<p>Nu ir nakum, kentėsiu karštį sukandusi dantis, per lietų šliužai išlenda. Ot dasigyvenau, škias...</p>


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Imk,nusiramink,liks ir tau.As senai dalinuosi su visokiais gyviais. 4u.gif 4u.gif



QUOTE(IngridaB @ 2024 05 31, 15:17)
https://www.part.lt/...3b3bea34748.jpg
Suskyniau vaikams,bet nemažai ir pūvančių išmečiau.Šiltnamyje vistiek ventiliacijos mažai.
Sausmedį ačiū,kad priminėte,aš jį vis pamirštu,tikrai jau valgoma.
Jau strazdai prisistatė trešnes bando.
Kavute,parašyk,ar patiko šeivamedžio hidrolatas?


Oi,kiek daug braskiu,mano bus supuve,isesta sraigiu,vedareliu vabaliuku,turi but pikas braskiu,kad dar ir man liktu.Be to oras toks pudantis viska.

MB labai protezas skausmingai spaude dantenas,buvom pas dantista,tai paslifavo truputi ir jam jau daug geriau,dabar dar po 4 sav.ateit,jei kas bus ne taip.Sitie vizitai nemokami,nors tiek gerai.
Bet va,skalbianke nepasitvarko.Viskas dega visos programos,uzstatai,uzsistato ir temperatura vandens ir grezimas ir programine funkcija,ir durys suveikia,uzsispaudzia,bet skalbimas neprasideda,tyli,nieko nesako,kas jai yra.Nebezinau nei ka su ja daryt.MB isplove visus filtrus,viskas tvarkoj,bet nera kazkokio suzadinimo,o kokio,nezinau jos erogeniniu zonu,tai ir pataisyt negaliu.Dilema,mest lauk ar taisyt?Jei kviest meistra i namus tai vien uz iskvietima apie £130,plius remontas,tada jau geriau nauja,jei vezt pas meistra,rik masinos dideles i musu Yariuka netilps,vel kazkokios islaidos.Sukam galvas.
I sunaus masina ivaziavo kazkoks senelis su pikapu is salutines gatves,visas sonas per sparnus ir abi dureles nukentejo,durys neatsidaro,vargsta su draudimais,vien ant telefono isbuvo 1,5 val.Antradieni zada atvezt nauja,o ta paimt.Ar taisys,ar atiduos pinigus,nezino.
Zodziu neseklmiu sleifas.
Atsakyti

Luety, svarbiausia, kad sveiki visi  :4u:  o čia tik daiktai.

Atsakyti

Anidanda, o kodėl priemartė nedirba?
Jaunas dar tas Tavo vaikas. Vyrai be 30 visai ne rimtiems santykiams ar šeimai ...
O jei vaikas ? Jei jau vienai sunku , tai su vaiku neįmanoma...
Nepatarsi.
Aš tai net nebandau.

Ji sunkiai mokosi, sudėtingos studijos, tai tipo jos tėvai prašo, jog ji nedirbtų ir moka jai kažkiek išlaikymo, nzn kiek. Betgi šiemet turėjo baigt magistrą ir va neseniai pasiėmė akademinės, nes kažkas ten su jos baigiamuoju darbu negerai ir nespėja. Tai db nzn, gal pradės dirbt? Nes girdėjau jog jos tėvai supyko ir išlaikymo nebeteiks. Tai tada nori nenori teks eit dirbt jai, mano sūnus per mažai uždirba, kad vien iš jo algos jie išgyventų. Man tai visada buvo keista, kad net per vasaros atostogas nieko nedirbdavo ji. Vis tik 6m studijų, didelė prabanga man atrodo but be jokio darbų, tik savanoriaudavo kazkiek. Juolab jos tėvai eiliniai žmonės, milijonų nevarto ir dar kitą studentą šeimoj lygiagrečiai  kelis metus turėjo. Man jos vietoj būtų buvę gaila savo dar jaunų tėvų, kurie turi lb save riboti du studentus išlaikydami.

Bet tyliu, nieko jiems nesakau 😁, tik su MB ar savo mama papletkinam tarpusavy🫢

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 31 gegužės 2024 - 17:33

Na išties, visas laikas tik studijoms ir dar akademinių reik.. o po akademinių labai neretai jau ir negrįžta. 

Atsakyti

Na išties, visas laikas tik studijoms ir dar akademinių reik.. o po akademinių labai neretai jau ir negrįžta. 

Nu aš ėmiau akademines, nes auginau vaiką ir dirbau studijuodama. Bet grįžau, baigiau. Tai tikiuosi ir ji grįš. Nes lb norėjo tą dalyką studijuot, tai buvo jos vienintelis pasirinkimas stoti. Bet va ką ji veikia, neįsivaizduoju, paskaitų šiemet praktiškai nebuvo

Atsakyti