Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ar reikia kažkaip genėti paprikas?

Atsakyti
Saintlina, nu nėr ir ta žvaigždutė tokia jau 100 % -tinė, bet man patogu ir skaniai kvepia biggrin.gif Vis patepu darže būdama. O pas mus neoriginalią pardavinėja? blink.gif
Pas mane tik betaliux ir beta su pomidoriukais biggrin.gif Kiti tik žydi. Vėlavau šiemet su daigų auginimu, tai ir derlius vėluos ax.gif
Apsiniaukę wub.gif Gal palis ir pas mane šiandien?
Atsakyti

O pas mus neoriginalią pardavinėja? blink.gif

Apsiniaukę wub.gifGal palis ir pas mane šiandien?

O ką aš žinau ))))  ten vietoj tai aišku, kad vietinė :) 

Pas mus saulė plieskia. Iš ryto tik pomidorus aptvarkiau, paravėt šiltnamį jau per karšta buvo. Jokio lietaus nei ženklo. 

Šiąnakt +15 buvo, tai po rytinio pasivaikščiojimo šuo negyvas. O gal po vakardienos avyčių? Buvom vakare, po aštuonių, ir apniukę buvo, ir vėjukas. Bet vistiek per karšta lakstyt, pusvalandį palakstė ir išvažiavom. Avys naujos, bėga kaip sprinterės. 

Atsakyti

Ar reikia kažkaip genėti paprikas?

Aš negeniu. Bet gal apatines pažastėles ir gerai būtų paskabyt šiek tiek.

Atsakyti

Aš negeniu. Bet gal apatines pažastėles ir gerai būtų paskabyt šiek tiek.

Man viena sodininkų minėjo, kad kažkaip reikia žiedų dalį nuskabyti 🧐

Atsakyti
Labas rytas,
Aš irgi paprikų negeniu. Kažkada žiūrėjau rusaitės video kaip geni ... Supratau , kad man pernelyg sudėtinga, neturiu tiek laiko su jomis čiupintis. Ir taip gerai dera.
Ir pas mane yra pora nemažų agurkėlių. Tikiuosi vaikai atvažiuos, skinsim , ragausim.
Rytas 6 val buvo karštesnis negu dabar. Dabar debesų yra. Nelijo vakar ir nežada lyti mano kaime. Gal sekmadienį pagal prognozes.
Ingrida, kada suksit medų? Man jau reikia ... O toks sunkus darbas biggrin.gif
Mezginio net nepaliečiu kaime. Net pagalvot nėra kada. Vis tekinom smile.gif Neturiu laikroduko , telefono nesinešioju. Kažin kiek prisukčiau km? Daug manau .
Kaime labai gražus naktinis lakštingalų giedojimas wub.gif . Kai uodai suminga biggrin.gif

Atsakyti
Kitą savaitę suksime.Uždėjo dar po aukštą,kad turėtų ką veikti,nekvailiotų. mirksiukas.gif
Tvanku,garuoja drėgmė,dar žolė šlapoka,laukia didysis žolės pjovimas,mb su trakoriuku,aš su žoliapjove,kur neprieina. bigsmile.gif
Atsakyti

Atvažiuos šįvakar mama ir vyresnis sūnus su martele. Kaip jau pasiilgau 😍. Reiks į parduotuvę lėkt, apsipirkti maisto, nzn kuo čia juos palepinti, nes mano marti tai daug visko gamina, šuniu nustebint 😁. Sūnus ruošiasi grįžt į kariuomenę dirbt, padavė dokus,draugei kol kas nesako, nes ta lb prieštarauja tokiam darbui. Bet va vaikas metus pabandė kitur dirbt, šen bei ten ir niekas nepatinka, kasdien gailisi kad išėjo iš kariuomenės. Mergina spaudžia eit kažkur mokytis, tas nenori, svajoja tik kareiviu būt. Tai palaikau aš jį, vistiek matyt kažkoks pasaukimas. Nu negali žmogus gyvent ir dirbt pagal drauges pageidavimus, turi savo savijautos žiūrėt. Įdomu kada jis jai pasakys 😄, bijo skandalo, tai tyli kol kas 🤣

Atsakyti

Kitą savaitę suksime.Uždėjo dar po aukštą,kad turėtų ką veikti,nekvailiotų. mirksiukas.gif
Tvanku,garuoja drėgmė,dar žolė šlapoka,laukia didysis žolės pjovimas,mb su trakoriuku,aš su žoliapjove,kur neprieina. bigsmile.gif

Mūsų irgi laukia žolės pjovimas kapitalinis ir dar po to instaliuosim vejos robotą. MB nusipirko daliai sklypo pjaut, kosmosą sumokėjo, o kiek dar ten reikalų jį paleist, turi būt trumpa žolė ir vielą visur išvedžiot. Ir apskritai baisu, kad jo ne pavogtų kas nors, pasirodo draudimas atsako tik už tai, kas aptverta

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 31, 10:39)
Kitą savaitę suksime.Uždėjo dar po aukštą,kad turėtų ką veikti,nekvailiotų. mirksiukas.gif
Tvanku,garuoja drėgmė,dar žolė šlapoka,laukia didysis žolės pjovimas,mb su trakoriuku,aš su žoliapjove,kur neprieina. bigsmile.gif


Noriu vaikams išsukti šviežio medaus... Teks eiti dirbti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

kaip as jums pavydziu tos lietuviskos silumos.Nu salta pas mus siemet,ir pomidorai veluos,nera oro vel.Lietus vejas,pilkuma.Namie vaikstau su treningu ir vilnonem kojinem.Kazkoks kosmaras.Ziemos siltos,nu bet vasaru nera cia paskutiniu metu.Oras supuvimui tik.
Brskiu jau butu ir ne mazai,nes paskutini karta,kai buvom ,buvo jau rausvu,nu bet kaip vaziuot i soda tokiu oru?Nera jokio noro i veja i dargana,prakeikimas tiesiog.Kur persikelt,kad perkeltu ir mano soda kartu? biggrin.gif biggrin.gif Ir ,kad ziemu nebutu,nes saltis mane alergizuoja.
Todel mezgu,bet labai nuobodziai mezgasi dvi rankoves kartu,tik tiek kad vienodai bus.
Siuskit siluma man,as jums lietaus,apsimainom,nors savaitei,ka?
Atsakyti

Labu,

pasidžiaugiau, kad pas mus uodų dar nedaug. Pamatytumėt mano kojas, gal 20 įkandimų ant blauzdos vienos.

Vakar taip pavargus grįžau iš Klinikų, virš valandos laukiau gydytojos - labai sunkią ligoniukę turėjo. Ir mano situacija šiaip sau tokia, vėl biopsiją darys, vėl be streso reik gyvent ir bla bla. Užsiknisimas. Iš to be streso pabudau naktį ir porą valandų prablakinėjau. Ot.

Šiandien damušt reikia agurkų sodinimą ir bus done su jais. Pakeliui reiks dar burokėlių sėklų dasipirkt, pakaišiot, kur neišdygo,  yra juosta per vidurį tuščia.

Atsakyti