Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kaunietės į Jūsų pusę nuėjo debesys.Pas mus tik pagriaudėjo,laistyti reikės. ax.gif
Atsakyti
Iš visų pusių debesys . Bet nepanašu , kad iki manęs lietus ateis. Šonais, šonais ... tolyn, aplik , ratais kvadratais.

Atsakyti
Siunciu is cia lietaus,man jo perdaug biggrin.gif
Atsakyti

Nusiskyniau pirmą agurką 😍

Atsakyti
Nu pas mus pila lietus,skesta kiemelis ir balkonas,gatvese masinos bijo vaziuot.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 05 30, 20:10)
Nu pas mus pila lietus,skesta kiemelis ir balkonas,gatvese masinos bijo vaziuot.

Pas mus jei kartais pakrapina kaip švęstu vandeniu, tai ir viskas. Aplinkui lyja, pas mus ne. Taip jau būna. Tai skęsta visi daržai, semt kibirais vandenį reikia, tai sausra. Nu, yr kaip yr...
Atsakyti
Gerai palijo,nereikėjo tampyti šlangas.Dar agurkus palaiščiau prieš lietų. biggrin.gif Taip gera padirbėti po lietaus,jei ne uodai.Oras koks gaivus. wub.gif
Kas nors užsiauginate aktinidijų? ax.gif
Gavau du Janosik geltonus arbūzus ,norėjau,lietuvišką Sniegių ir dar negirdėtus.Matysime,jei kruša vėl neištaškys. bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Atrodo, kiek čia tos Lietuvos, o vienam gale lyja, kitam - Saulė kepina. Dieną nosies nekišau laukan, nes metė iš klumpių karštis. ax.gif Vakare jau paravėjau. Purškalai nelabai gelbėjo. Žvaigždutės balzamą kažkur nukišau, neberandu, reik naujo nusipirkt, šis dar padėdavo atbaidyt kraujasiurbius. Kas pirmą agurką jau skina, aš tik braškes 4u.gif Vakar dar tik gerą saują skyniau, o šiandien jau gerai paskyniau. Varnėnai irgi kur buvę kur nebuvę... vėl reiks kišt po agro danga.Turiu ir tą vanago baidyklę, bet pernai jau nelabai bijojo anie.
Atsakyti

Nusiskyniau pirmą agurką 😍

Kaip faina🥰

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atlėks du vaikai su tėvo diena pasveikinti,savaitgalį vyriausios gimtadienis.Tikiuosi vakare pabendrauti.Pasiilgsta mama. ax.gif
Vakar,kad išgasdino iš policijos departamento skambina.Rado jūsų sūnaus buto prikimo sutartį geležinkelio stotyje.Skambinu sūnui,ar jūsų buto neapvogė?Nu kaip dokumentai stotyjeIšsiaiškino sūnus,pametė tie,iš kurių pirko butą.Bet sūnaus visi duomenys,banko sąskaita.Gal geri žmonės rado?Bet surask ne sūnų,mane. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 31 gegužės 2024 - 07:36

 Žvaigždutės balzamą kažkur nukišau, neberandu, reik naujo nusipirkt, šis dar padėdavo atbaidyt kraujasiurbius. 

O man draugė siūlė Vietname originalios žvaigždutės nupirkt, tai sakiau, kam man jos reik )) a va kaip būt pravertus.. )

Atsakyti

Agurkėlių mažų ir pas mus jau yr. Pora dienų ir valgysim.

O pomidorus kur sodinau Skorospielus, tai dar tik žydi. Tuo tarpu kiti eiliniai aukštaūgiai jau nemažų pomidoriukų priauginę.

Atsakyti