Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 05 30, 12:33)
Ačiū,sakysiuosi iš Suva.Užkabino žaisliukas. biggrin.gif
Verdame iš trejų mėtų,pūkuotos,šaltmetės ir obuolinės.Kvapas jau nepastovėjus,aštrus. bigsmile.gif

Jo, pradžioj įdomu, kol vis naujus augalus distiliuoji biggrin.gif Levandų daug išdistiliuok.
O džiovyklę / dehidratorių pirkai? Vaisinių juostelių tavo klientams tikrai reikia. Dar kokius fitolius gali gamint pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 30, 09:07)
Mukut , dėkui už psl grikių mulčo. Aš mokėjau  4,39 ŽS . Tik pasiimti pačiai. Man buvo taip patogiau. Juolab , kad MB mašina didelė...

Kita tema, susitikau žmogų , kurio metus laiko buvau nemačiusi . Tuos metus gyveno PB. Atjaunėjus 10  metų . Ir svoris ir šiaip išvaizda.
Jei kam dar aktualios tos temos  wub.gif
Aš nuo balandžio pabaigos taip...


Man aktualios,pradejau PB,reiktu atnaujint musu svorio metimo tema. biggrin.gif
Atsakyti
Ai, dar, Ingrida, reikėtų smilkymo verbų klientams pateikti biggrin.gif
Atsakyti
O tai cia visos gali teikti verslo pasiulymus? biggrin.gif
Beje pasidariau gana idomu salotu padaza,is sezamu tahini Sezamu ir zemes riesutu riebalinis produktas,garstyciu ,acto,medaus ,alyvu aliejaus ,druskos ,vandens.Konsistencija majonezo gavosi.Cia i dietu tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gegužės 2024 - 12:13
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 30, 13:09)
O tai cia visos gali teikti verslo pasiulymus? biggrin.gif

O tai ko ne? biggrin.gif Galėtum pateikt kokį biggrin.gif
Atsakyti
Man buvo pateiktas panasus i Ingridos namuko verslo modelis ,atsakiau ,kad pries laikydama bordeli ,dar noriu pasaulio pamatyt.Paskui jau ziuresim,kaip bus.Nesakau niekada.
Dabar prekiauju bulbom.
20 KG SIANDIEN PARDAVIAU. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 05 30, 11:59)
Jo, pradžioj įdomu, kol vis naujus augalus distiliuoji biggrin.gif Levandų daug išdistiliuok.
O džiovyklę / dehidratorių pirkai? Vaisinių juostelių tavo klientams tikrai reikia. Dar kokius fitolius gali gamint pabandyt.

Džiovyklės dar nenusipirkau,planuose.Net pasigoglinau kas yra fitolis. bigsmile.gif Dabar šiek tiek aliejaus išleido iš indelio,kur garinasi hidrolatas,nemoku paaiškinti.

QUOTE(kavasucitrina @ 2024 05 30, 12:06)
Ai, dar, Ingrida, reikėtų smilkymo verbų klientams pateikti biggrin.gif

Viena viešnia buvo atsivežųsi šitų smilkalų.Įdomu būtų pabandyti. ax.gif
Kalbame,kur dėti tą vandenį kur garinosi mėtos,jei pabandžius įpilti į kubilą,rytoj vaikai atvažiuoja,pabandyti.Nors mb sakau paskui tau plauti tai reikės,jei nusistovės brūkšnys.

Pou,pas mus dar nepakeistas skaitliukas į išmanųjį.Bute jau pakeista,o įmonės,dar nekeičia.Gal,kad kaime?
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 30, 12:15)
Man buvo pateiktas panasus i Ingridos namuko verslo modelis ,atsakiau ,kad pries laikydama bordeli ,dar noriu pasaulio pamatyt.Paskui jau ziuresim,kaip bus.Nesakau niekada.
Dabar prekiauju bulbom.
20 KG SIANDIEN PARDAVIAU. biggrin.gif

Alta,o man kaip ramu tas bordelis.Iš pradžių labai ėmiau viską į galvą,ar patiks,ar netrūks ko?Dabar jau įpratome,jokių nervų,su mb leidžiame dienas,neskubėdami.Prisigalvojame veiklos. mirksiukas.gif Jei dar pensija pradės mokėti iš viso,dar trys metai nepilni laukti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 30, 13:18)
Džiovyklės dar nenusipirkau,planuose.Net pasigoglinau kas yra fitolis. bigsmile.gif Dabar šiek tiek aliejaus išleido iš indelio,kur garinasi hidrolatas,nemoku paaiškinti.
Viena viešnia buvo atsivežųsi šitų smilkalų.Įdomu būtų pabandyti. ax.gif
Kalbame,kur dėti tą vandenį kur garinosi mėtos,jei pabandžius įpilti į kubilą,rytoj vaikai atvažiuoja,pabandyti.Nors mb sakau paskui tau plauti tai reikės,jei nusistovės brūkšnys.

Pou,pas mus dar nepakeistas skaitliukas į išmanųjį.Bute jau pakeista,o įmonės,dar nekeičia.Gal,kad kaime?

Distiliuojant gaunasi eterinis aliejus - nemanau, kad kas jį nuo mažų kiekių surinkinėja. Fitolis daromas su baziniais aliejais.
O koks ten vanduo nuo garinimosi? Taigi beveik viskas virsta hidrolatu, o kas lieka, tai jau tik labai silpnas hidrolatas, praktiškai paprastas vandenėlis.
Atsakyti
Ai ,is negarbingu profesiju ,as dar kartais dirbu augalu centre - gyvate gundytoja.
Vakar visus agapantus pristrojinau ,ta proga gavau 8 svogunus.Reiks sodint.Dabar susiderejau guava,reiks daug visokiu pusgyviu augalu pristrojint. biggrin.gif
Ingrida,tau reiktu bent minimuma aptarnavimo kurso pasimokyt.Tesiog kas yra butina,del savo pacios ramybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gegužės 2024 - 12:27

Perskaičiau Pou,ačiū.Pas mus vistiek ignytis vidurkį veda.Na bet šiandien svečių neturime.Dukra dirba su Ignyčiu.

Ačiū, D. Nes kažkaip buvau supratus, kad pas tave laisvai. Galvojau, iš proto galima būtų išeit jei tą valandą prisuktų. Kosmosas kažkoks.

Ingrida, o džiovintų žolių mišinių nepasiūlai? Galų gale, net ir nedžiovintų. Prieskonių mišiniai taip pat jaučiu turėtų paklausą.

Čia kaip levandų ūkiuose, kur galima po levandų laukus vaikščioti, gal kur ir apgyvendinimas yra, bet tikrai galima įsigyti ir produkcijos iš levandų.

Atsakyti

AA, agapantai kosmosinis grožis. Britų soduose jie labai ant bangos dabar. Ir kodėl negarbinga profesija? Maniškis sako, kad aš galėčiau dirbti augalų centre arba floriste.

Atsakyti
Tai vadinasi konsumacija. biggrin.gif
Atsakyti