Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kita tema, susitikau žmogų , kurio metus laiko buvau nemačiusi . Tuos metus gyveno PB. Atjaunėjus 10 metų . Ir svoris ir šiaip išvaizda.
Jei kam dar aktualios tos temos wub.gif

a tu negalėtum dėl atsilikusių žmonių rašyt be trumpinimų? Bo aš pirmiausia bandžiau atgamint, kokia čia šalis PB, po to nutariau, kad gal vis dėlto ne šalis, o koks gyvenimo būdas )))

Atsakyti

Beje, man rodos žinau kodėl kažkas tą žirnių saują siūlė pakast po pomidorų daigais. 

Kažką gero jiems duoda krakmolas, bet tada gal paprasčiau tiesiog juo palaistyt.

esu skaičiusi, kad agrastams ir serbentams labai patinka būti palietiems vandeniu su ištirpintu krakmolu. Gal ir pomidorams patinka? :)

Kaip atostogaujasi?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 10:34)
<p> Aš bet kuriuo atveju jokių raugų nedarau ir jais nelaistau. 

Aš irgi jau nebelaistau - kažkada seniau esu laisčius, tik šiaip įdomu patapo.

QUOTE(Amadėja* @ 2024 05 30, 11:06)
<p>Kaip jo ten gali nebūti? 🤔</p>

Nežinau. Aš ne chemikė, nei matavimus dariau.
Atsakyti


Labas rytas,

QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 04:07)
<p>Labas iš ryto smile.gif  </p><p>Kaime nakvot vis dėlto kur kas geriau.. Naktį tik +10 čia buvo, tai langus/duris atsidarius labai komfortiškai miegojjau thumbup.gif</p>


As bijociau kaime miegot adarais langais ir ypac durimis.As baile.


QUOTE(Muka @ 2024 05 30, 06:24)
<p>O aš tiesiai iš pardavėjų užsisakiau su atvežimu 10 maišų 43.50 <a data-ipb='nomediaparse' href='https://ekofrisa.lt/lt/grikiu-lukstu-mulcias/18-grikiu-mulcius-60-l'>https://ekofrisa.lt/lt/grikiu-lukstu-mulcias/18-grikiu-mulcius-60-l</a>nurodžiau sodą, na matysim ar atveš smile.gif </p>
<p>AA aš nieko nevaikau ir nevaikysiu, bet senus žmonėms pagarba yra, na nori moterytė, ačiū die ne kasdien, nuvažiuosim ir užmūrinsime iki galo, dieve jai jau 93 metai prižiūri vyra su pilna dimensija, tai nors čia jai bus kažkas...</p>
<p>MB giminė labai baliauni, ilgus metus nekvietė "kavenskų". MB senelis buvo kaimo muzikantas, tai aš juokiuosi, kad visi vaikai "padaryti" polkos ritmu  tongue.gif va visi MB pusbroliai ir puseserės, tik muzika ir vsio "ratukas"  doh.gif  lotuliukas.gif , ačiū die nekabina manęs  ax.gif</p>
<p> </p>


Zinoma,kad nervina,kai reikia dar ir kt.darbus nudirbt,bet kai pagalvoji,gi sunus,turi padet tevam seniem padaryt tai,ko jie jau nebegali.
Mes irgi uzdengem plokste tevelius.nera kam bepriziuret,vienas brolis ,likes Kaune ir tas neprivazines,turi savo seima,invalida vaika,sunku jam ir taip.Nepatinka man tos plokstes,bet iseitis is padeties.Prancuzijoj kapuose maciau net keliu aukstu tokiom plokstem uzdangstytu,grandioziskai atrode.
Bet musu uzdenge meistras,brolis nuvaziavo tik paziuret ar gerai padare ir atsiskaityt.Gal patiems pigiau iseina.?
Atsakyti

As bijociau kaime miegot adarais langais ir ypac durimis.As baile.


aš kol kas nebijau. Taigi šuo yra ))))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 10:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73150898" data-time="1717059703"><div><p>As bijociau kaime miegot adarais langais ir ypac durimis.As baile.
</p></div></blockquote><p>aš kol kas nebijau. Taigi šuo yra ))))</p><p></p>

O tai ka,suva toks piktas,jei svetimas kas eitu i troba?
Atsakyti

O tai ka,suva toks piktas,jei svetimas kas eitu i troba?

visai jis nepiktas. Bet tokioj situacijoj tylėt neturėtų. Be to, jis didelis ir visi žino, kad puikiai dresuotas.

Aišku, ne dėl šuns aš ramiai jaučiuosi. Bijočiau labiau, kad paties šuns nepavogtų ))) tiesiog bent iki šiol pas mus pakankamai ramu buvo. Vagysčių kol kas kaime nepasitaikė (3xtfu). 

Atsakyti
O tai kaip miegojimas ant gatves ,ant kiemo ,pliaze ? Aisku ,kad su sunim biggrin.gif
Del azoto ,tai tiketis ,kad kudroje augs hidroponikai ,yra kvaila.
Ir jokie raugai ,kompostai ir silosai cia nekalti.Tesiog zmones nezino fiziologijos.
Amadeja, ne apie asmeninio namo vidaus purskima kalbu.
Beje ,kai masiskai numiro visi bukmedziai ,bulgarijoje buvo atrasta,kad tujos yra tarpiniai seiminikai visokiu kenkeju.Labai rekomenduoju tujas nusipurkst.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gegužės 2024 - 11:29
Ačiū,sakysiuosi iš Suva.Užkabino žaisliukas. biggrin.gif
Verdame iš trejų mėtų,pūkuotos,šaltmetės ir obuolinės.Kvapas jau nepastovėjus,aštrus. bigsmile.gif
Pasiėmiau arbūzus iš paštomato,labai atsakingai sudėti.
Atsakyti

Luety, mes palapinėj prie ežero miegam. Giminaitės atkenčia naktį nemiegojusios, prabūdrauja. O aš esu prie laužo sėdėjus, o MB parpė laimingai. Jos vis man skambindavo, kaip aš nebijau. Sode užsirakinam nakčiai, bet ten labai nuošali vieta. Kažkaip nejauku, kai tas žmogus buvo miške dingęs.

Atsakyti

Ačiū,sakysiuosi iš Suva.Užkabino žaisliukas. biggrin.gif
Verdame iš trejų mėtų,pūkuotos,šaltmetės ir obuolinės.Kvapas jau nepastovėjus,aštrus. bigsmile.gif
Pasiėmiau arbūzus iš paštomato,labai atsakingai sudėti.

Ingrida, ar paskaitei dėl elektros straipsnį? Būtinai paskaityk.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 05 30, 11:34)

<p>Ingrida, ar paskaitei dėl elektros straipsnį? Būtinai paskaityk.</p>

Perskaičiau Pou,ačiū.Pas mus vistiek ignytis vidurkį veda.Na bet šiandien svečių neturime.Dukra dirba su Ignyčiu.
Atsakyti