Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA o kam kartais nervus gadinti....

Atsakyti
Ot dobra neiscet dobra
Dusia yra pazangus algoritmai,nekenkiantys bitems.
https://www.youtube....h?v=Ln6X-5iV3zcJ
Jau yra irodyta ,kad sudas yra labai geras vaistas.Pati kartais pavartoju humino rugsties papildus biggrin.gif Rengiu traktata apie shudo apytakos rata ir jo reiksme biosui,kai nebusiu tokia uzsiemus ,skelsiu.Vien kad galeciau drasiai teigti - esk shuda ir ir buk sveikas.Man labai gerai skamba biggrin.gif
Kavute,o tai butina tiket viskuo,kas rasoma WEBE?
+
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gegužės 2024 - 07:54

 

Saintlina ir neprikūrenta trioba  :blink: mamaitė gerai jaučiasi o tėvukas nesušalo  :hmm:  :lol:  :lol:  :lol:

 

sakė, jau ir jiems karštoka pasidarę buvo )))

Palikau šunių kaime. Bute jau labai per karšta jam. Bet tai po darbo grįšim kaiman.

 

Ryte su šuniu vaikščiodama raudonikį radau  :blink:​  ir sausa gi pas mus, kaip jis čia nublūdo? Palytų, tai augtų daugiau, vadinasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 gegužės 2024 - 07:57

 o kam kartais nervus gadinti....

geras tu žmogus, Mukut, niekam atsakyt negali  :4u:  :4u:  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 08:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73150846" data-time="1717047849"><div><p> o kam kartais nervus gadinti....</p></div></blockquote><p>geras tu žmogus, Mukut, niekam atsakyt negali  4u.gif  4u.gif  4u.gif </p>

https://www.youtube....h?v=g4mnsxZtlkg
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 08:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73150825" data-time="1717040250"><div><p></p><p>Saintlina ir neprikūrenta trioba  blink.gif mamaitė gerai jaučiasi o tėvukas nesušalo  hmm.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif</p><p></p></div></blockquote><p>sakė, jau ir jiems karštoka pasidarę buvo )))</p><p>Palikau šunių kaime kaime. Bute jau labai per karšta jam. Bet tai po darbo grįšim kaiman.</p><p></p><p>Ryte su šuniu vaikščiodama raudonikį radau  blink.gif​  ir sausa gi pas mus, kaip jis čia nublūdo? Palytų, tai augtų daugiau, vadinasi.</p>

Kiek Tau km iki kaimo ? Įtariu kaip man , panašu .
Autostrada 70, per Kaišiadorius 65. Autostrada greičiau .
Atsakyti

Senose SM temose radau man tokią naujieną, kad dilgėlių rauge nėra azoto unsure.gif
saintlina, tu ten irgi dalyvavai tuose pokalbiuose. Gal ką daugiau žinai?

visad visi sakė, kad pilna ten azoto, kiek pamenu. Ir dabar pomidorų temoj FB irgi taip sako.

Atsakyti

Kiek Tau km iki kaimo ? Įtariu kaip man , panašu .
Autostrada 70, per Kaišiadorius 65. Autostrada greičiau .

50

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 30, 08:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73150852" data-time="1717048575"><div><p>Kiek Tau km iki kaimo ? Įtariu kaip man , panašu .
Autostrada 70, per Kaišiadorius 65. Autostrada greičiau .</p></div></blockquote><p>50</p>

Kapeikos smile.gif
Atsakyti

Kapeikos smile.gif

:D  :D  :D 

šiaip greit nuvažiuot. Tik dabar viaduką link Trakų remontuoja, tai transportas nuo ten nukreipiamas į šitą kelią. Tai jei pataikyt į tam tikrą laiką ryte/vakare, kamštis nemažas susidaro toj vietoj. Ale anksčiau išvažiavus gerai. 

Atsakyti

Na ir po lietaus ėjom derliaus nurinkti. Supratau, kad kova su vėjo malūnais, nes iš už tvoros siaubas kas darosi. Pribarstėm, pripylėm.  Nurinkom šimtų šimtais už tvoros. 

siaubas... 

Atsakyti
Su vejo malunais ,turbut sekmingiau biggrin.gif
Atsakyti