Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, kol kas čiut vėsesnis rytas. Ir tiek gerai.

Labas rytas.
Kodel galvojat ,kad jei as agituoju nusipurkst nuo erkiu ir uodu ,kas yra daroma visai ne darze ,pilu ir purskiu isirezus viska ant darzoviu ,kurias pati valgau?
Vilniaus gatves man nerupi,kainos irgi,tesiog gal man nesiseke su sutiktais valdininkais .Na gal dar kas pasikeis iki rudens.
Ir zinot ka uzsenieciai pirmiausia pastebi Lietuvos gatvese- tuscia ,nera zmoniu.Na bet juk taip isgrazejo ,tiek trinkeliu europa dave biggrin.gif
Pou ,keiciau poziuri ,nuomone, viska ka tik imanoma.Bet as nesu tas augalas ,kur viena kart isrovus ,kitur neprigyja.As tas invazinis,tuoj saknis naujas uzsiauginu,tik sielos skausmas,kad mane is gimto kaimo ispasolvonino biggrin.gif

Aš taip pat minimaliai po gatves vaikštau, važiuoju pasivaikščioti pėsčiųjų takais, objektus kokius nors apžiūrėti. Ir žmonių ten pilna.

Super, kad turi geras adaptacines savybes. Bet aš ne apie tai. Aš apie tai, kad greičiausiai, kad aplinkybės, kurios privertė tave išvykti yra labai asmeninės ir liečia mažą ratą, o tau nepatinka, menkini didžiąją daugumą gyvenčių Lietuvoje. Lyg pyktum, kad kodėl tau nepasisekė, kodėl tu turėjai išvykti. Tokia savigyna įsijungia, kad va išvažiavus pritapai, tavęs nepalaužė, o jūs likę kvailiai, gyvenantys šiltnamio sąlygomis, nesuprantantys, kad keičiasi pasaulis.

Visi mes gyvenam savus gyvenimus. Vieni lengviau, kiti sunkiau.  O kartais tiesiog skundžiamės šliužais, nes tai problema, bet sprendžiama, išsprendžiama, kal namuose tuo tarpu yra neišsprendžiamų problemų, bet jas pasilaikom sau.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vingiorykštė,nustebinai Mukute?Čia ta kur grioviuose auga,lietuviškas aspirinas?Neduoda žolės kvapo?Na kvepia žiedai,bet ant tiek? blink.gif
Aliejaus nesugaudėme?Dar neišeina.
O mes žiūrime kondicionieriaus,namuko miegamajame reikia.Gyveni ir mokaisi,reiktų dabar pagyvenus lango,labai tvanku,nenueina šaltis iki miegamojo.O prikaitina saulė žiauriai.
Atsakyti

Man kvepia medumi, taip ta pati kur patvoryje. Aliejaus nemokam gaudyti. O mes atvirkščiai pirties namukyje mažintumėmė panoraminius langus, miegoti neįmanoma  :lol: su pirmu saulės spinduliu "labas rytas Lietuva". Todėl MB jau ir iškraustė į kitą triobą  :( o ten laiptai laipteliai...

Dusia aš irgi mulčiaus grikių užsisakiau, rožyną užbersiu, mažu susimažinsiu ravėjimo. :ax:

AA nei tu piktžolė nei ką, tavo gyvenimo filmas toks kokį surežisavo aukščiausias režisierius :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 29 gegužės 2024 - 08:05

Santlina dieviško grožio raganė, nesuprantu o kam ją kankinti šiltnamyje.

Vakar atvažiuoju sodan ogi pomidoras pūpso vidurį daržo  :blink: MB klausiu iš kur, o jis ai kaminynas atnešė tai paėmiau, klausiu o žinai kur sodinti, o jis su šypsena jau tu ikiši tikrai..

Matyt, tik ten vietos surado pasodint :) dar ten bijūnų trys pražydo, kurių anksčiau nemačiau (ir tokių neturiu) ir dar viena raganė. Bandysiu viską iškasinėt ir vežtis į kaimą.

O astilbės kokios lauke išaugo  :blink:  didžiausi plačiausi kuokštai, už mane aukštesni. Irgi reiktų kažkaip iškast.. neįsivaizduoju kaip. 

Dar mažai pas tave pomidorų, kad kaimynai atneša ))) bet jei gražus daigas, tai reik priglaust. Lauke gal pasodink, jei jis žemaūgis?

Atsakyti

Tokios intensyvios dienos, kad pamegzti lieka pusvalandis. Nusikalus vakarais

MB išleidau kaiman, šiandien mudvi su Milka kraustomės. Savotiškai atostogos, labiausiai tai nuo rutinos Kaune. Nes butas jau kaista

Aš irgi tokia pavargus jaučiuosi.. ir vis neišsimiegojus. Nors miegu tiek pat. Gal dėl karščio. Butas tikrai kaista.

Galvoju gal šian jau irgi į kaimą po darbo važiuot :) 

Atsakyti

Saintlina, jei už tave didesnės, tai gal ne astilbės, bet arunkai?

 

O šiltnamis su stogu ar jau kaput? Gal sąmoningai sodino dėl sąlygų? Bet Anyta turbūt labai mylėjo gėles, jei tokių retų visokių prisodinus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 29 gegužės 2024 - 08:31
QUOTE(Muka @ 2024 05 29, 08:04)
O mes atvirkščiai pirties namukyje mažintumėmė panoraminius langus, miegoti neįmanoma  lotuliukas.gif su pirmu saulės spinduliu "labas rytas Lietuva". Todėl MB jau ir iškraustė į kitą triobą  verysad.gif o ten laiptai laipteliai...</p>


Va va ir pas mus tas pats tie vitrininiai langai,kad prišildo,vakarinė saulė. bigsmile.gif
Miegame sename name,vėsu,bute penktame aušte jau klotumėmės su šlapiomis paklodėmis. mirksiukas.gif
Sumakalavo diedas visus planus.Buvau užsisakiųsi gi skiepytų arbūzų,parašo šiandien tai norite dar?8 rūšių.Nu niekaip,tai nors 5 paiimsiu,paprikų jau nepirksiu. ax.gif Jau galvojau nebe bus.
Megzti irgi neišeina ,kelias eiles pamezgu,ilsiuosi.
Arunkas,taip irgi beveik mano ūgio,dar nežydi,tik krauna žiedus. wub.gif
Atsakyti

Saintlina, jei už tave didesnės, tai gal ne astilbės, bet arunkai?

 

O šiltnamis su stogu ar jau kaput? Gal sąmoningai sodino dėl sąlygų? Bet Anyta turbūt labai mylėjo gėles, jei tokių retų visokių prisodinus.

Pagooglinau. Išties, tu teisi, čia bus arunkai. Įspūdingo dydžio kuokštai. 

Stogas vietom suplyšęs, bet ta pusė kur gėlės sveika. Gėles labai mylėjo, tik bardakas totalus ten. Visko labai daug prisodinta/savaime pridygę, dabar jau ir praeiti sunku. Ir avietės tam šiltnamy išsikerojusios. Kol priėjau tų raganių/bijūnų palaistyt, visas kojas sudraskė. Visokių gėlių visam plote daug, tik ten ir medžių daug, tai tas gėles iškast sunku, šaknų pilna. Flioksų gyvas velnias visuose kampuose. Tulpių buvo daugybė. Sakiau, išsikasiu svogūnus kai nužydės. Galvojau, lapai vis tiek dar liks, matysiu kur kast. Figuški. Viskas užžėlė, nieko nebesimato.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 gegužės 2024 - 09:33

Saintlina o tu nenori visai nudengti tos plėvelės, nereiks laistyti, augalai jau seni sustiprėją, o rudenį pasikasi ko reikia ir nori. 

Atsakyti

Saintlina o tu nenori visai nudengti tos plėvelės, nereiks laistyti, augalai jau seni sustiprėją, o rudenį pasikasi ko reikia ir nori. 

gal ir variantas būtų..

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
gana sildytis Lietuvoj,pasiimkit musu rudenini ora ir mainom i sauleta lietuviska ora,nes ,pastebejau,taip buna,opoziciskai,kai pas jus saule,pas mus lietus ir atvirksciai.Nu nusibodo jau tas rudeniskas oras,norisi silumos,saules daug,be vejo tokio baisaus,kad stoga rauna.Paverkiau is ryto.


QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 29, 05:13)
Labas rytas.
Kodel galvojat ,kad jei as agituoju nusipurkst nuo erkiu ir uodu ,kas yra daroma visai ne darze ,pilu ir purskiu isirezus viska ant darzoviu ,kurias pati valgau?
Vilniaus gatves man nerupi,kainos irgi,tesiog gal man nesiseke su sutiktais valdininkais .Na gal dar kas pasikeis iki rudens.
Ir zinot ka uzsenieciai pirmiausia pastebi Lietuvos gatvese- tuscia ,nera zmoniu.Na bet juk taip isgrazejo ,tiek trinkeliu europa dave biggrin.gif
Pou ,keiciau poziuri ,nuomone, viska ka tik imanoma.Bet as nesu tas augalas ,kur viena kart isrovus ,kitur neprigyja.As tas invazinis,tuoj saknis naujas uzsiauginu,tik sielos skausmas,kad mane is gimto kaimo ispasolvonino biggrin.gif


AA,kad tu zoniu miestuose mazai visuose Europos miestuose.Gal ne taip pasakiau,ne zmoniu,bet pesti vaiksciojanciu zmoniu.Vieni dirba,kiti i centra neina,kai paziuri blogerius,tai tik turistinese vietose juda pestieji,o siaip visi pazymi,kad tuscia sostinese.
O del tavo padeties,tai nieko nera be priezasties,reiskia taip turejo but,kad suprastum kazka,ko norejo auksciausias kurejas tave paprotint.Ir daugiau pozityvo,viskas bus gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Lietuva nėra tankiai apgyvendintas kraštas. Nelyginti su Lenkija, juo labiau Vokietija. Apie Italija nekalbam...  Pabandykit išeiti į miestą vasaros penktadienio vakarą. Ar šeštadienio. Vilniuje ar Kaune.  Gyvas miestas. Aš taigi moku ir galiu tai padaryti.  Kaune Vilniaus gatvė nesiskiria nuo Europos. Žmonių jūra, sunkiai rasi tuščia staliuką kavinėje. Labai daug užsieniečių. 

Na žinoma, grįžus iš Paryžiaus į Vilnių darbo dieną ir dar šaltuoju metų laiku ,  visada nustembi - o kur žmonės? Kai  kam tai privalumas erdvė ... Kai nereikia susispaudus gyventi.

Vieni žmonės visada kovoja. Vakarų filosofija... Dar yra rytų filosofija, tekėti kaip vandeniui. Arba sėdėti ant upės kranto ir laukti , kol priešo lavonas praplauks  :D.  Galima nusiteikti , kad visi  Tau gali  padėti , galima rėkti ir reikalauti .

O mokyti mus likusius  Lietuvoj kiekvienas gaidžių gaudytojas gudras. 

Čia dar Petras Cvirka rašė  apie Pranuką, kuris mandrai vadinosi ...

Atsakyti