Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kokia raganė sode pražydo.. pirmąkart tokią pamačiau. Ir, aišku, šiltnamy ))


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 28, 18:08)
<p>Kokia raganė sode pražydo.. pirmąkart tokią pamačiau. Ir, aišku, šiltnamy ))</p>

Nuotrauką į eterį. 4u.gif 4u.gif
Su mb šiandien sėdime ir kalbame,nu pakentėsime tuos uodus,juk liepą jų jau apmažėja.O ką valgys varliokas mūsų,šikšnosparniai,vakar išėjau į lauką pavakary jau duodasi tarp medžių. wub.gif Paburbėsime,paburbėsime. biggrin.gif
Kavute,pastovėjo hidrolatas,pasikeitė kvapas,padėsiu savaitei.Man atrodo mėtų turėtų būti aštrus kvapas?
Atsakyti

Nuotrauką į eterį. 4u.gif4u.gif
Su mb šiandien sėdime ir kalbame,nu pakentėsime tuos uodus,juk liepą jų jau apmažėja.O ką valgys varliokas mūsų,šikšnosparniai,vakar išėjau į lauką pavakary jau duodasi tarp medžių. wub.gifPaburbėsime,paburbėsime. biggrin.gif
Kavute,pastovėjo hidrolatas,pasikeitė kvapas,padėsiu savaitei.Man atrodo mėtų turėtų būti aštrus kvapas?

Būtent, mizeris tie uodai. Galima repelentais rūbus apipurkšti. 

Atsakyti

Nuotrauką į eterį. 4u.gif4u.gif

Įdėjau. Bet naujoj versijoj, tai gal ne  visiems matosi

Atsakyti

Tu klysti. Aš esu tam tikros dalies šalininkė. Mano galva, liberalai ir konservatoriai nekoks kokteilis. Prieš tai buvo blogai, nes tiesiog buvo blogai. Jei galvoji, kad tik man, tai tikrai ne.

Apie išvykimą, aš ne tai turėjau minty. Ir manau, kad puikiai supratai. Tiesiog turi labai didelių nuoskaudų. Lyg ir turėtų būti, kad kai neišeina pakeisti situacijos, keiti požiūri į ją, bet ne visuomet pavyksta. Dažniausiai ne. Tai žmogiška.

Be pykčių.

Būtų neblogas tas kokteilis, jeigu jame būtų daugiau liberalų ir tikrų, o ne agroliberalų 😃

Atsakyti

Uodų šiemet daug, nes visod balos pavasarį patvino.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 28 gegužės 2024 - 19:48

Nesupratau apie ką pykstates 😂. Gamta yra gamta, su visais sliuzais. Jei jau viską viskuo purkšti, kaip ūkininkai daro, tai tada visai nematau prasmės ką nors patiems auginti. Parduotuvės pilnos visko pripurksto. Ur dar pigiau bus nei pačiam taip. Auginam nes norim ekologiškiau gyvent. Na bent aš tai tik dėl to

Žinok jie elgiasi taip, kaip tu leidi. Turi pasakyt, kad neliestų krūtinės ir kad tau skauda nugarą, todėl nori gydomojo masažo. Nes šiaip tai jie tik glosto be naudos 🤣

Gydomąjį ir darė. Šiaip labai patiko. Su akmenim nugarą pašildė. Prieš tai kojas išmasažavo. Skaudėjo vietom, bet nekeista, kai man spazmuojasi, o dar šokom vakar. Ten jau į pabaigą nugrybavo truputį 😁

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 28, 19:22)
Kavute,pastovėjo hidrolatas,pasikeitė kvapas,padėsiu savaitei.Man atrodo mėtų turėtų būti aštrus kvapas?

Padėk mažiausiai 3 savaitėms. Nevienodas tas laikas skirtingiems hidrolatams. Bet 3 savaičių min reikėtų.
O mėtų gal nuo mėtų veislės priklauso? Pernai distiliavau mėtų mix'ą. Nu labai švelnus kvapas gavosi. Gal kokių pipirmėčių aštresnis gautųsi?
Atsakyti

Labos iš ryto :)

Mėtų hidrolatas man prasčiausias kvapas, va šalavijas, rozmarinas, vingiorykštė dieviškas kvapas, na žinoma levandų. Žinia stovint kvapas bręsta, bet kadangi niekada nepuolame naudoti iš kart natūraliai kvapas ir subręsta. Neverdame pušų, nes labai užsineša sakais aparatas. Tiesa hidrolatus laikome tamsiuose buteliuose ir rūsyje, kur vėsiau.

Santlina dieviško grožio raganė, nesuprantu o kam ją kankinti šiltnamyje.

Vakar atvažiuoju sodan ogi pomidoras pūpso vidurį daržo  :blink: MB klausiu iš kur, o jis ai kaminynas atnešė tai paėmiau, klausiu o žinai kur sodinti, o jis su šypsena jau tu ikiši tikrai...nu va dabar suksiu smegenis kur ikišti, nes jis nešiltnaminis ir skabyti nereikia ir spėkite, man parūpo  :rolleyes:, tai koks čia tas pomidoras, rasiu kur įkasiti  :P Tiesa daigo grožis  :blink: su manu nusmurgėliais nėr ką lyginti. Dar porą mirtininkų radau, turiu kuom pakeisti, bet toks jausmas, kąd nušalę  :blink: 

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas, 

Fb sinoptikai prognozuoja labai karštą vasarą. Matysim, meluoja ar teisybė. Sinoptikai taigi :P .

Tokios intensyvios dienos, kad pamegzti lieka pusvalandis. Nusikalus vakarais... 

MB išleidau kaiman, šiandien mudvi su Milka kraustomės. Savotiškai atostogos, labiausiai tai nuo rutinos Kaune. Nes butas jau kaista reiktų kondicionieriaus, norint gyventi . O aš jų labai nemėgstu. Kažkoks netikras oras, man tuoj gerklę kutena.

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
Labas rytas.
Kodel galvojat ,kad jei as agituoju nusipurkst nuo erkiu ir uodu ,kas yra daroma visai ne darze ,pilu ir purskiu isirezus viska ant darzoviu ,kurias pati valgau?
Vilniaus gatves man nerupi,kainos irgi,tesiog gal man nesiseke su sutiktais valdininkais .Na gal dar kas pasikeis iki rudens.
Ir zinot ka uzsenieciai pirmiausia pastebi Lietuvos gatvese- tuscia ,nera zmoniu.Na bet juk taip isgrazejo ,tiek trinkeliu europa dave biggrin.gif
Pou ,keiciau poziuri ,nuomone, viska ka tik imanoma.Bet as nesu tas augalas ,kur viena kart isrovus ,kitur neprigyja.As tas invazinis,tuoj saknis naujas uzsiauginu,tik sielos skausmas,kad mane is gimto kaimo ispasolvonino biggrin.gif

Atsakyti

Nėra Lietuvoj tokio ploto , kurio ES trinkelės  nesugebėtų padengti  :D 

Miesteliai  kurie to nepadarė, tai merai visiški tinginiai  ir dermajiedai  :P . Nors trinkelių turim.  Kuo turtingi tuo ir džiaukimės  :4u:​ 

Atsakyti