Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Išskabiau lapus. ax.gif
Kol aš tampiau šakas,mb,tik duok pjūklą,nuvarė didžiajam graikiniui šakas kartu su visasi riešutais. bigsmile.gif
Garuoju,kaip karšta. blink.gif
Atsakyti

Ingrida, man atrodo, kad po poros dienų orai pradės kaistis. Gal tuos darbus palikit, kai bus vėsiau.

Atsakyti

Pou ,kam but patriote,jei Lietuva yra JAV savivaldybe. biggrin.gifTai tesiog dviveidiska.
Ir nereikia vaidint ,kad rezistencija ,pasipriesinimas yra kazkas blogo.

o tai ką siūlai daryt? Išvažiuot ir likusiems? Ar kiekvienam žingsny burbėti, kaip viskas blogai? Ir kas nuo to pasikeis? 

Va aš burbu ir burbu, kad karšta. Ir nieks nesikeičia )) ir nupurkšt nėr ko. 

Atsakyti
Lygiai kaip jus burbat del uodu,sliuzu ,ziurkiu ir kt.
Lyg as viena cia burbu.
O orai ant birzelio turbut atsals pas jus.Zymiai atsals.
Atsakyti
Ingrida, hidrolatas turi subręsti. Bent kelios savaitės tam reikalingos. Tada atsiskleis tikrasis kvapas. Aš jazminų neturiu, tai savaitės pabaigoj šeivamedžių hidrolatą distiliuosiu.

Beje, vieno svečio iš Kanados po pirmos dienos LT paklausiau, koks pirmas įspūdis. Labai brangu viskas - atsakymas. Brangu, lyginant su Kanados kainomis. Kaip supratau, pagrinde vertino maisto kainas. Sakiau, čia gerovės valstybė, mes tiek uždirbam, kad mums baikos tokios kainos biggrin.gif. Antras įspūdis - labai jau siauros Vilniaus gatvės ir šaligatviai biggrin.gif
Beje, apie erkes nelabai ten žino, gal ir niekada nematę. Šunys visą gyvenimą be jokių lašų ir tablečių pragyvena, o erkių taip ir nepasigauna.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 05 28, 14:07)
Ingrida, hidrolatas turi subręsti. Bent kelios savaitės tam reikalingos. Tada atsiskleis tikrasis kvapas. Aš jazminų neturiu, tai savaitės pabaigoj šeivamedžių hidrolatą distiliuosiu.

Arbatą šeivamedžio žinau,vat įdomu hidrolato kvapas? bigsmile.gif Arbtai tikrai skinsiu,dar galvoju.Rytoj mb siūlau tuo pačiu susidėliojimu,virti mėtų. mirksiukas.gif
Mano šviedris atėjo į stotį,gal nenumirs iki rytdienos?Vienos melsvės nebe liko.Na gal nors vieną geltoną gausiu.
Pas mus pakrapijo,tik pakrapijo.
Atsakyti


O orai ant birzelio turbut atsals pas jus.Zymiai atsals.

aha, gerai būtų.. bet nebaisiai tikiu. Nes ir gegužę rodė tokią apie 20 laispnių. O paskui va kas gavosi.

Atsakyti

Beje, vieno svečio iš Kanados po pirmos dienos LT paklausiau, koks pirmas įspūdis. Labai brangu viskas - atsakymas.  Antras įspūdis - labai jau siauros Vilniaus gatvės ir šaligatviai biggrin.gif
Beje, apie erkes nelabai ten žino, gal ir niekada nematę. Šunys visą gyvenimą be jokių lašų ir tablečių pragyvena, o erkių taip ir nepasigauna.

amerikonai pas mus irgi skundėsi, kad čia baisiai brangu. Bet šiais laikais ir pas juos kainos pakilusios. Dėl siaurų gatvių tai sutinku. Važiuot vietom užknisa. Nors tas apželdinimas atrodo tikrai jaukiai, ale buvo galima tai padaryt ir taip drastiškai gatvių nesiaurinant. 

 

Dėl erkių jiems pasisekė, bet gal kokio kitokio brudo yr? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 28 gegužės 2024 - 14:29
QUOTE(saintlina @ 2024 05 28, 15:28)
<p>amerikonai pas mus irgi skundėsi, kad čia baisiai brangu. Bet šiais laikais ir pas juos kainos pakilusios.

Nu taip - pas juos kyla ir pas mus kyla. Neseniai lietuvišką amerikonką išleidau pasisvečiavusią, tai pastebėjimas dėl kainų toks, kad kai čia buvo prieš 4 metus, kainos buvo gerokai mažesnės.
Atsakyti

Jeigu ką, Kanadoje siaubingai daug erkių. Anos ten net briedžius žudo. Ir koks tai šūstras virusas, perduodamas erkių, būtent Kanadoje ir užfiksuotas.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 05 28, 16:39)
<p>Jeigu ką, Kanadoje siaubingai daug erkių. Anos ten net briedžius žudo. Ir koks tai šūstras virusas, perduodamas erkių, būtent Kanadoje ir užfiksuotas.</p>

Jeigu ką, parašiau tai, ką man sakė - kaip yra būtent jų mieste, jų aplinkoje. Ok, Kanada didelė. Gal kažkur ir siaubingai daug, negaliu ginčytis.
Atsakyti

Nesupratau apie ką pykstates 😂. Gamta yra gamta, su visais sliuzais. Jei jau viską viskuo purkšti, kaip ūkininkai daro, tai tada visai nematau prasmės ką nors patiems auginti. Parduotuvės pilnos visko pripurksto. Ur dar pigiau bus nei pačiam taip. Auginam nes norim ekologiškiau gyvent. Na bent aš tai tik dėl to

O masažai vistik gerokai erotizuoti bent jau moterims 😁

Supratau apie ką buvo kalba 😃 

Bet šiaip lb.geras masažas.

Žinok jie elgiasi taip, kaip tu leidi. Turi pasakyt, kad neliestų krūtinės ir kad tau skauda nugarą, todėl nori gydomojo masažo. Nes šiaip tai jie tik glosto be naudos 🤣

Atsakyti