Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(ate42 @ 2024 05 28, 12:13)
Ingrida, gal trešnių veislę atsimeni? Prireikė tokios ankstyvos. biggrin.gif

Ate,tikrai nepamenu,kažkur 15 metų jau jai. ax.gif
Dusia,žinau,stengiuosi,bet,kad tai ten tai ten paravėti reikia.Šiandien neįmanoma būti,tai virėme hidrolatą,dabar sename name sėdime.Gamta net nejuda. bigsmile.gif
Graikinį riešutą gali kas nors pulti?Ant lapų atsirado rauplės,ar,kad ne vietoje pasodintas iš riešuto.Stelbia iš vienos pusės kriaušė iš kitos karklas.Galvojau,jų tai jau niekas nepuola? blink.gif MB ruošiasi apgenėti aplink jį medžius,išskyrus kriaušę.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 05 28, 12:24)
<p>AA, kažkaip jautiesi pasaulio bamba. Bet gal gi ir gerai. Tau. "Nes jei NET tu bijai"... Bijot, jei nori, bijok, o va su menkinimu, tai nežinau. Neskanu man.</p><p></p><p>Man gera gyvent Lietuvoje, kad ir yra sudėtingų situacijų, kurios gal kitose šalyse išsispręstų lengviau, palankiau, o gal ir ne. Yra svarstyklės, ir dedi svarelius į vieną ar kitą pusę. </p>

Taip ,nes as nesu baile,siaip jau gyvenime.Ir tai gal ne baime,bet tesiog didelis nemalonumas.Aisku teks viska iskest. O poto turbut apturet nauja kova,uz kilnu tiksla. biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida kaip mes savo reikmėm, tai natūraliai jis nusistovi :) Bet va kartais išeina toks mutnas, niekaip nesuprantam ar nuo žaliavos ar nuo temperatūros šuolio. Labai gražus bijūnas  :wub: 

Va kaip tik savaitgalį draugai norėjo prisijungti prie mūsų atostogų, tai leidau sau pasakyti ne ir labai džiugu neįsižeidė, jau jokių kompanijų ir t.t. oi ne : tai mano atostogos :) net personalas po pusdienio supranta, kad šios geriau nejudinti  :lol:​ 

Atsakyti
Ingrida ,kriause yra rudziu ir raupliu bazinis ir tarpinis seimininkas.O jei dar yra kokiu kazokiniu kadagiu tai isvis grybiniu ligu inkubatorius biggrin.gif
Atsakyti

O masažai vistik gerokai erotizuoti bent jau moterims 😁

Supratau apie ką buvo kalba 😃 

Bet šiaip lb.geras masažas.

Atsakyti

Pou , tu esi dabartines valdzios adepte.Tau gerai dabar.Buvo blogai pries tai.Va taip ir sukasi ta spirale,svytuoja strelyte ,nuo gerai iki blogai.
O turejome isvykti ,nes toks buvo planas,kaip muka minejo.Isvaryti .
Bet cia ne blogiausia.Ir joks unikumas.Serialas yellowstone parode,kad net JAV fermeriai su ukiais kaip trys lietuvos yra nepajegus konkuruot su pietu amerika ,kur dar galimas necivilizuotas dregnuju tropiku misku naikinimas ,paverciant intensyvios netausojancios zemdirbystes vietomis.Ka ten Lietuvos bedziai su keliom karvem. biggrin.gif

Tu klysti. Aš esu tam tikros dalies šalininkė. Mano galva, liberalai ir konservatoriai nekoks kokteilis. Prieš tai buvo blogai, nes tiesiog buvo blogai. Jei galvoji, kad tik man, tai tikrai ne.

Apie išvykimą, aš ne tai turėjau minty. Ir manau, kad puikiai supratai. Tiesiog turi labai didelių nuoskaudų. Lyg ir turėtų būti, kad kai neišeina pakeisti situacijos, keiti požiūri į ją, bet ne visuomet pavyksta. Dažniausiai ne. Tai žmogiška.

Be pykčių.

Atsakyti
https://www.part.lt/...ee2bd4fe871.jpg
Na į rudis nepanašu,rauplės gal?Bet kriaušė švari.Pas mane gi virš 10 kriaušių,kiek praėjau,akys aprėpė,nėra ant kriaušių tokių rauplių. ax.gif Bet kodėl jaunas graikinis,didysis-švarus.Kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 gegužės 2024 - 12:36

na kiek dariau jokių erotizuotų nesu gavus :hmm:​ 

Ingrida mano senasis graikinis turi tokių lapų, jam virš 30 metų, bet nieko nepurškiame, riešutų užtenka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 gegužės 2024 - 12:39
QUOTE(Muka @ 2024 05 28, 13:36)
<p>na kiek dariau jokių erotizuotų nesu gavus hmm.gif​ </p>

Ir aš smile.gif
Amžių nugyvensiu nežinosiu kas tas yra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida, aš ravėjimui turiu drobinius marškinukus ilgomis rankovėmis, o sekmadienį dar ir skrybėlę su nemažais bryliais nusipirkau specialiai. Reikia saugotis. Prisakyta ir man.

Atsakyti
Pou ,kam but patriote,jei Lietuva yra JAV savivaldybe. biggrin.gif Tai tesiog dviveidiska.
Ir nereikia vaidint ,kad rezistencija ,pasipriesinimas yra kazkas blogo.
Tesiog ne visi jauciasi amerika.
Atsakyti

Pou ,kam but patriote,jei Lietuva yra JAV savivaldybe. biggrin.gifTai tesiog dviveidiska.
Ir nereikia vaidint ,kad rezistencija ,pasipriesinimas yra kazkas blogo.
Tesiog ne visi jauciasi amerika.

Tavo rezistencija kam?

Nes kaip ir pati pripažinai, menkini Lietuvos žmones, na ir jų bijai.

Atsakyti