Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , UK atsirado erkių. Žinau iš artimos aplinkos. Mažai mergaitei įsisegė. Ne jūsų regione gyvena.
Netikėjom, netikėjom...
Atsakyti

Luety, čia be jokios ironijos. Nes tokia ta tiesa. Jei gerai būtų buvę, niekas gi nevažiuotų, palikęs artimuosius, tėviškę, visą artimą aplinką.

Tiesiog AA pastoviai menkina Lietuvą bei likusius ten gyventi. Vienintelis žmogus ir pasiekimas, kuriuo ji pasidžiaugė - Čelsio konkurso nugalėtoja. Visą kita juk blogai ir blogiau už blogą.

Anglijoj gyveno mano Sesuo su šeima, mano Krikšto Sūnus tebegyvena. Myliu jį be galo. Ir tikrai žinau, kaip Sesuo kovojo su šliužais ir sraigėmis.

Kitas dalykas, 2-4 arus, kokie sodai ar vidiniai kiemeliai yra, galima apdribti, bet kaip dešimtis?

300 yra pirmas derlius po lietaus. Iki to jų buvo 4 vnt. pernai, šįmet daugiau, bet kelios dešimtys užmatytos. Nė kart nebuvo, kad būtume po lietaus. Anglijoje tiesiog drėgmės daugiau ir realią situaciją iškart matai. Pas mus iššliaužė iš slėptuvių pavakary po lietaus. Va ir reali situacija, su kuria reik kovot. Penktadienį ir kovosiu.

Jaunos sodininkės deda abrazyvus ir gaudykles. Jos optimistės dar.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 28, 11:24)
Galima purkšti ,kur aplink,kaimynai yra.Kai vienkiemis,nepurkščiau gi bendrovės ar ūkininko laukų.O ir reikia jau purkštuvo kur neužtektų laukus nupurkšti. bigsmile.gif Toli mūms dar iki purškimo nuo uodų.Miškas šalia kei irgi savininkai po plotelį............ blink.gif
Pas mus irgi anomalija,aplink lyja vasarą,pas mus nė lašo. bigsmile.gif

Ukininkai ir bendroves tikrai purskia insekticidais auginamas kulturas.
Visuotinis purskimas yra tam,kad tavo sklype neatsidarytu parazitu veisimosi centras.Jei jus nepurskiat ,reiskia jus esat parazitu veisimo punktas.
Cia apie ukininkus.Apie miskininkyste nelabai ismanau.
Pas jus dabar silta ,daug silciau nei Bulgarijoje.Todel tiketina,kad atmigruos visokiu nematytu parazitu.Pas mus buvo saltas pavasaris ,tai daug augalu ligu ir parazitu nepasireiske biggrin.gif
Ir taip ,Pou ,as ne tik menkinu ,as netgi bijau.O jei as bijau ,reiskia yra ko bijot.
Atsakyti

AA, kažkaip jautiesi pasaulio bamba. Bet gal gi ir gerai. Tau. "Nes jei NET tu bijai"... Bijot, jei nori, bijok, o va su menkinimu, tai nežinau. Neskanu man.

Man gera gyvent Lietuvoje, kad ir yra sudėtingų situacijų, kurios gal kitose šalyse išsispręstų lengviau, palankiau, o gal ir ne. Yra svarstyklės, ir dedi svarelius į vieną ar kitą pusę. 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 28, 10:15)
Ukininkai ir bendroves tikrai purskia insekticidais auginamas kulturas.
Visuotinis purskimas yra tam,kad tavo sklype neatsidarytu parazitu veisimosi centras.Jei jus nepurskiat ,reiskia jus esat parazitu veisimo punktas.
Cia apie ukininkus.Apie miskininkyste nelabai ismanau.
Pas jus dabar silta ,daug silciau nei Bulgarijoje.Todel tiketina,kad atmigruos visokiu nematytu parazitu.Pas mus buvo saltas pavasaris ,tai daug augalu ligu ir parazitu nepasireiske biggrin.gif
Ir taip ,Pou ,as ne tik menkinu ,as netgi bijau.O jei as bijau ,reiskia yra ko bijot.


As manau,kad tas pats velnias Bulgarijoj,tas pats UK,visur vyksta ta pati velniava,tik is toliau geriau matyt gal,nezinau.Bet nemekinu nei vienos salies.Ten gerai,kur musu nera.
Pou,sprest apie visus pagal savo artimus gimines gyvenusius ar gyvenancius Uk nera teisingas poziuris.Yra daug daugiau istoriju,likimu,patirciu.Kaip sakiau,ten gerai,kur musu nera.
Atsakyti

Luety, aš juk apie tai, kad jei žmogus išvažiavo, vadinasi buvo priežasčių dėl ko kitur atrodė, kad gyvenimas bus geresnis, lengvesnis, galų gale, gal ten jo šeima išvykusi jau buvo.

Aš nemenkinu išvažiavusių, bet man tikrai nepriimtina, kai išvykęs žmogus menkina gyvenančius Lietuvoje. tai nereiškia, kad liko aptekę turtais, kvailesni ar dar kokie. Mano manymu, tiesiog pas kai kuriuos išvykusius liko dar daug nuoskaudų dėl to, kad jie buvo aplinkybių priversti išvykti. Bet čia jau jų reikalai.

P.S. Tau netaikau, tad nepriimk sau visos garbės. 

P.P.S. aš rašau tikrai nepiktu tonu ir be ironijos ar kitokios pašaipos formų.

Atsakyti
https://www.part.lt/...49df4622258.jpg
Neįmanoma nufotografuoti aiškios spalvos.Mano spalva,dieviška. wub.gif wub.gif
https://www.part.lt/...d34f2531318.jpg
Jau ragaujame,strazdų dar nesimato.Gal spėsime? mirksiukas.gif
Kažin bitėms ar patiktų tas purškimas? ax.gif
Mukute,hidrolatas,kaip rašo turi nusistovėti?Jazminų gavosi įdomus kol kas kvapas. mirksiukas.gif
Jaučiu mėtų turėtų gautis geras kvapas?
Atsakyti
Pou , tu esi dabartines valdzios adepte.Tau gerai dabar.Buvo blogai pries tai.Va taip ir sukasi ta spirale,svytuoja strelyte ,nuo gerai iki blogai.
O turejome isvykti ,nes toks buvo planas,kaip muka minejo.Isvaryti .
Bet cia ne blogiausia.Ir joks unikumas.Serialas yellowstone parode,kad net JAV fermeriai su ukiais kaip trys lietuvos yra nepajegus konkuruot su pietu amerika ,kur dar galimas necivilizuotas dregnuju tropiku misku naikinimas ,paverciant intensyvios netausojancios zemdirbystes vietomis.Ka ten Lietuvos bedziai su keliom karvem. biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida bitėms nepatiktų . Ir nepatinka. Ir ponai ūkininkai išmarina bites.
Kas kenkia vabalui , kenkia ir man.
O didesnio kenkėjo už žmogų nėra. Kažkaip susitvarko gamta pati - kažko per daug įsiveisia, tada liga ir išmiršta.
Tik žmonės ne...
O taip norisi būti dievu , reguliuoti ...
Atsakyti

Labą rytą.

Gerai, kad ryžausi atvažiuoti. Vakar hamame buvom, nuo šiand.masažai. 

Ir šiaip smagu su kompanija.

Atsakyti
Ingrida, nepyk, bet Tau negalima degintis. Visai. Pasiklausk bet kurio gydytojo. Tik ilgomis rankovėmis rūbai būnant saulėje.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 28, 11:46)
https://www.part.lt/...49df4622258.jpg
Neįmanoma nufotografuoti aiškios spalvos.Mano spalva,dieviška. wub.gif  wub.gif
https://www.part.lt/...d34f2531318.jpg
Jau ragaujame,strazdų dar nesimato.Gal spėsime? mirksiukas.gif
Kažin bitėms ar patiktų tas purškimas? ax.gif
Mukute,hidrolatas,kaip rašo turi nusistovėti?Jazminų gavosi įdomus kol kas kvapas. mirksiukas.gif
Jaučiu mėtų turėtų gautis geras kvapas?

Ingrida, gal trešnių veislę atsimeni? Prireikė tokios ankstyvos. biggrin.gif
Atsakyti