Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA taip ir darome sklep ogorodniczy visad aplankoma ir preparaty na slimaki, tokie pat kaip pas mus, https://sklepogrodni...na-slimaki.htmljau aktara iš po stalo parduoda ...draudžiama ir ten...

Atsakyti
Nuo pat ryto supratau , kad nemokam mes Lietuvoj gyventi . Liko tik žiopliai , kas turtingi , protingi ir išmanūs išvažiavo smile.gif Išgers visą kraują uodai , suvalgys visus batvinius šliužai ... Nykstanti Lietuva mirksiukas.gif
Galėtų koks lietaus debesiukas pro mano sodybą prasinešti . Kaimo arti nėra, niekas acto negarina, bet kaip nelyja taip nelyja. Matyt kažką ne taip darau . Politinės valios trūksta ?

Muka, yra taigi direktorė ant to pastato. Ko tu prisiimi nuopelnus? Kas veža tam ir krauna... Imk brangioji 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti

Na yra direktorė, bet...matyt trūksta man nuopelnų dar 

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 05 28, 10:19)
<p>Na yra direktorė, bet...matyt trūksta man nuopelnų dar </p>


wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Abydna darosi , kai tenka savo ir ne savo darbus daryti ...
Atsakyti

Na damos,nebutina prie ukininku priekabiaut,galima i Lenkijos sklepus ir agro chimijas ant one nite stando biggrin.gif

aišku, galima.  Tarkim kokį dilgėlyną ėmiau ir nupurškiau, gavus tos chimijos. Gaut ne bėda. Man asmeniškai tikėjimas leidžia tokiom priemonėm naudotis :)  Bet nuo kenkėjų turi purkšt visi, kitaip tiesiog nėr prasmės. O visi nenori, jiems ir taip gerai. Politinės valios, kaip žinia, nėra. Jeigu jau chemikalų efektyvių negali nusipirkt parduotuvėj, apie kokį įpareigojimą purkšt galima kalbėt? 

Atsakyti

Muka, čia pigiai. Aš kai pažiūrėjau, mažutė dėžutė pas mus kainuoja apie 12 eurų, tai kur ten pripirksi.

Profesionaliam vartojimui barstymas agresyvesnės chemijos, kuri per lietų ištirpsta. Ir nepigi, ir ištirpsta... Jei jau taip būtų paprasta, Anglijoj nevargtų visi su tais šliužais. O vargsta. Net ir tie, kurie iš Lietuvos išvažiavo geresnio gyvenimo gyvent.

Atsakyti

Galėtų koks lietaus debesiukas pro mano sodybą prasinešti . Kaimo arti nėra, niekas acto negarina, bet kaip nelyja taip nelyja. 

kaip mano tėvas apie mūsų kaimą sako - dievo užmirštas kraštas ))) nes irgi pastoviai aplink lyja, o pas mus ne.

Atsakyti

Muka, čia pigiai. Aš kai pažiūrėjau, mažutė dėžutė pas mus kainuoja apie 12 eurų, tai kur ten pripirksi.

aš tuos kainų skirtumus pamačiau realiai kai šuniui papildus užsakinėjau. Pas mus 20 tablečių 20+ pinigų. Iš PL siunčiausi - 90 tablečių 13 pinigų. Yra skirtumas.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 28, 10:09)
Nuo pat ryto supratau , kad nemokam mes Lietuvoj gyventi . Liko tik žiopliai , kas turtingi , protingi ir išmanūs išvažiavo smile.gif Išgers visą kraują uodai , suvalgys visus batvinius šliužai ... Nykstanti Lietuva mirksiukas.gif
Galėtų koks lietaus debesiukas pro mano sodybą prasinešti . Kaimo arti nėra, niekas acto negarina, bet kaip nelyja taip nelyja. Matyt kažką ne taip darau . Politinės valios trūksta ?

Muka, yra taigi direktorė ant to pastato. Ko tu prisiimi nuopelnus? Kas veža tam ir krauna... Imk brangioji  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai kai prasines su bulbos dydzio ledais ,tai maza nepasirodys.Lukasenka ne tik uksusu bagotas.Ir polytines valios jam netruksta.

Dabar jau net krituliai polytines valios reikalas , o jus ties uodais uzstrigot.Aisku ,kad esate atsilike nuo gyvenimo.Ir nera ko pykti uz teisybe.Bet ,kaip ex sake,einu susikist savo teisybe subinen biggrin.gif
Kazi ,kaip ex sekasi?
https://agromagazin....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 gegužės 2024 - 09:39
QUOTE(saintlina @ 2024 05 28, 10:26)
kaip mano tėvas apie mūsų kaimą sako - dievo užmirštas kraštas ))) nes irgi pastoviai aplink lyja, o pas mus ne.



Čiobiškio keltininkas kažkada pasakojo apie apylinkes. Mes papuolam į tą vietinį Bermudų trikampį kur labai retai lyja. Žasliuose balos, o iki mūsų nedaeina.
Va taip ir patikėjau , kad Bulgarija labai pažengusi ...
Mes turim Bulbašija, Bulgarija turi Turkija... Istorija prisiminus.
Aš tikrai ne iš tų kur chemiją ant duonos tepa ir valgo. Kam man auginti, jei tokių galiu pirkti? Pigiau nusipirkti . O skaičiuoti aš moku .
Atsakyti
Galima purkšti ,kur aplink,kaimynai yra.Kai vienkiemis,nepurkščiau gi bendrovės ar ūkininko laukų.O ir reikia jau purkštuvo kur neužtektų laukus nupurkšti. bigsmile.gif Toli mūms dar iki purškimo nuo uodų.Miškas šalia kei irgi savininkai po plotelį............ blink.gif
Pas mus irgi anomalija,aplink lyja vasarą,pas mus nė lašo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 05 28, 06:34)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>AA jokio purškalo nuo šliužų nėra, beriame tokias granules, oi meluoju yra ekologiškas kuris kaip šventas vanduo, nieko neveikia, granulės taip veikia jas barstome kas tris-keturias savaites. Daugiau priemonių nėra verysad.gif arba nežinau.</p><p>B...t varnos  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif ištampo iš šiukšliadėžių viską po kiemą, o architektas neleidžia daryti uždarų šiukšliadėžių, bo nesiderins su aplinka santakos zoo_taz.gif , palikti negalima, iškart baudos iš savivaldybės pareina, tai šiandiena pradėjau nuo valytojos darbo..... pasibėdavojau...</p><p>Gražios dienos  tongue.gif​ </p>


Labas rytas,
Muka,jei paguosiu,pas mus zuvedros istaso visas siuksles is deziu,sudrasko maisus.Jei tik koks gyventojas imete maisa i deze ir ji kiek persipilde ir pilnai neuzsidare,pilnas kiemas siuksliu.Valymas aplinkos vyksta 2x.Anksti ryte pravaziuoja merijos darbuotojai ir sustumdo maisus i dezes,padarydami vietos dar,nes tustina tas dezes tik karta savaitej,po to vidurdieni praeina miesto valymo kompanijos darbuotojas su vezimeliu ir vel aprankioja,apsluoja,bet to nepakanka,dar priklauso koks darbuotojas,kitas ateina parankioja siuksles,pasislepia kur kampe ir sedi akis ismeiges i mtelefona.Amzinai plaikstosi siuksles,o mes salia merijos gyvenam,miesto centras... biggrin.gif
Dabar papasakosiu,ka maciau Ispanijoj tuo klausimu.
Pastatyta visam namuo dideles trys dezes su dangciu tiesiai pries musu buto kur gyvenom langus,kitoj pusej gatves.Nu galvoju,kvapelis sklis gerai.Ir ka?Kasnakty tos dezes istustinamos tarnybu,girdisi,kai atvaziuoja,jei blogai miegi.Ryte atvaziuoja tarnybos masina,nufotkina dezes,issitraukia stymeri(kur vanduo purskia su spaudimu),nuplauna dezes is visu pusiu,po dezem,saligatvi salia ju,nufotkina ir nuvaziuoja.Toliau eina gatviu valytoja,jei pamato padeta koki dideli daikta,balda ar ka salia deziu,kas netelpa i deze,nufotkina ir siuncia i savi ofisa turbut,uz 10-15 min.prisistato masina su dviem vyrais,nufotkina,ka rado,pakrauna i masina,vel n ufotkina ir isvaziuoja.Salia parkelis,krinta kazkokios gal uogos,tokie kaip liepu burbuliukai,sluoja kasdien,penktadieniais atvaziuoja su lapapuciu,nupucia i kampa,o su juo atejes slavejas susluoja ir sudeda i maisa ir vaziuoja toliau.Miestas tiesiog islaizytas,tarnybos kaip dirba,pavyzdys ir anglams ir kt salims gal but.Norint galima viska padaryt,bet reikia polytines valios,kaip sakot.Miestas nedidelis,o lesu tam randa.

QUOTE(Pou @ 2024 05 28, 08:25)
<p>Muka, čia pigiai. Aš kai pažiūrėjau, mažutė dėžutė pas mus kainuoja apie 12 eurų, tai kur ten pripirksi.</p><p>Profesionaliam vartojimui barstymas agresyvesnės chemijos, kuri per lietų ištirpsta. Ir nepigi, ir ištirpsta... Jei jau taip būtų paprasta, Anglijoj nevargtų visi su tais šliužais. O vargsta. Net ir tie, kurie iš Lietuvos išvažiavo geresnio gyvenimo gyvent.</p>


Pou,ironijos nereikia is ryto,nezinai daugelio zmoniu istoriju kodel jie isvaziavo. 4u.gif Cia draugiskai.
Uodu,erkiu,moskiu,pas mus nera arba jas kazkuom purskia,bet as nemaciau.Sklypas dregnas,salia upeliukas paskendes zolese.pagal viska,turetu but.Brolis turi du sunis,vedzioja laukais,pievom,nera isisegus jokia erke,zoles nepjautos ir pjautos visokios,net priemoniu nuo erkiu nenaudoja,nezino,kas tai yra.
Del sliuzu,taip,labai daug tu oranziniu tigriniu,bet kovoja visi.Barsto tuos melynus grudelius,ju cia pilnos visos sodo pardes.Nera labai pigus,bet ju daug pakanka.Bet,kaip jus rasot,kad surenkat po 300,nu mano darze tiek nera,gal tu grudeliu deka.Nera jie sveika turbut,nu bat as daznai nebarstau,kol jauni daigai.Skaiciau britanijos jaunasias sodininkes,tai jos vargsta,kazkodel,barsto kiausiniu lukstus,stato alaus gaudykles,nezinau,man didesne beda pauksciai,pernai ziurkes(siemet nematau ir nekelia kol kas problemu).

Atsakyti