Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Isvykstam antradienio nakti,ves sunus i aerouosta,pasikeite darbe,nors ne labai nori jie tu keitaliojimu,bet labai prase,tai nereiks traukiniais baladotis .Skrydis 6:30.Vel naktis be miego.

Radau. Tik nesuprantu praėjusią naktį ar ateinančią turėjo minty :)

Atsakyti

Blyn, tai jau galima ale lauke sėt agurkus.... 😃😃😃

Atsakyti

Nžn nžn...su tom alyvom šiemet

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 30 balandžio 2024 - 14:01

Jei kažkur pražydo alyvos, negalima. Visada žiūriu į savo kiemą. Nes pvz Kaune jau nužydėjo,  o pas.mane tik tik skleidžiasi.

Atsakyti

Bet jos labai ankstyvos...

Atsakyti

Sakydavo, kad alyvoms žydint, galima sodinti svogūnus. Agurkus į lauką nebent šiltnamy daigus daigint, bet aš dar palauksiu.

Tamsiai violetibės dar nežydim senovinės, klasikinės perpus jau žydi daug kur Kaune.

Atsakyti

Sveikos

MB isoperavo popiet, dar kol kas reanimacijoje, tai nesikalbejau. Reanimacija sakė, kad būklė stabili, tuoj parkels į palatą. Tai jau laukiu kada paskambins, tuoj prazilsiu is nerimo 😁

Sėdžiu terasoje ant gulto pusnuogė. Pasakiškas oras

Atsakyti

Sveikos

MB isoperavo popiet, dar kol kas reanimacijoje, tai nesikalbejau. Reanimacija sakė, kad būklė stabili, tuoj parkels į palatą. Tai jau laukiu kada paskambins, tuoj prazilsiu is nerimo 😁

Sėdžiu terasoje ant gulto pusnuogė. Pasakiškas oras

Na, turi viskas ok būt.

Joooo, oras tai pasaka.

Atsakyti

Puo, visada sakydavo kaime, kad agurkus, kai dužydi alyvos, o svogūnus kaskaip nori taip sodina. Kiti išvis anksti.

Atsakyti

Mb iš darbo grįžo su temperatūra. Bus mums mažas virusą užnešęs jaučiu, nes jam, po 2 d.man, dar po 2 mb.

Atsakyti

Mb iš darbo grįžo su temperatūra. Bus mums mažas virusą užnešęs jaučiu, nes jam, po 2 d.man, dar po 2 mb.

Kada jums ta Turkija suplanuota?

Atsakyti

Kada jums ta Turkija suplanuota?
26, bet reik sumokėt iki kažkur 10. Ir aš nežinau ką daryt... Realiai faktas, kad man po šios reabilitacijos po 5 procedūras reiks dar. Ta antrinė jau rimčiau bus, po daugiau procedūrų, bet ją galima ir po kelionės, jei tik sveikata leistų vykt. 

Reik kažkaip blaiviai sugebėt įvertint ir numatyt kas bus 😃 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 30 balandžio 2024 - 21:45