Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveiki,

kaip Ligošėliai?

Ex, kaip tu? Prisiregistruok, pasakyk, ar pasistūmėjo tavo reikalai?

Ingrida, kaip atostogos?

Luety, po vizito parašyk, kaip sekėsi  :4u:  :4u:  :4u:

Amadėja, svarbu, kad išgydytų dabar tave. Čia tas dantukas, kur hormono gavai ir neištinai?

Kaip kitos laikotės?

Tas pats...kad jį kur perkūnai.

Atsakyti

Apie linksmesnius dalykus : morkas, salierus ir ropes rudenį užkasiau šiltnamyje. Mini kaupukai . Eglišakiai + šiaudai . MB anadien parvežė šveižutėlės, kaip ka tik iš daržo . Senovinis eglišakių būdas puikiai veikia nuo pelių , nei viena nelindo ! Kavos tirščių prisirinkus, vėl tokiu būdu sėsiu morkas .
Mano tai dalis "auga" lysvėj. Užšalo netyčia. Truputį pridengtos. Atšils žemė - bandysiu žiūrėt kas su jom ten 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 vasario 2024 - 13:17

Luety, viską susakyk gydytojui, kaip jauties. Džiaugiuosi, kad pilkoji nueina. Aš vakar taip pat buvau sušmurusi, daug nervų yr. Bet gi turim kažkaip kapstytis, ane?

Luety smagu girdėti , kad sveiksti wub.gif

Pou mano vaikystės namuose duobės neįmanomos daržovių laikymui. Tik kaupas ir ant kalniuko. Dar aplik kaupą griovelis turi būti iškastas. Šiaurės Lietuvos žemė kaip sviestas, riebi . Vanduo laikosi paviršiuje po lietaus .

Dusia, na bet dėl tos žemės, tikrai turėjot ką sandėliuot, taip kad yra kuo džiaugtis. Dabar gali palygint. 

Šįmet žiurėsiu, kas gavaosi šiltnamyje su žeme, nes visokių lapų Vyro prašiau priklot, apkast. Tik keliose vietose užmačiau, kad ąžuolo pasitaikė, net tik klevo. Na, kaip nors suirs su laiku.

Amadėja, čiupk balioną  :4u: 

Atsakyti

Morkoms reik lengvesnės žemės, kad būtų gražios. 

 

O apie sveikatą, tai nevertini tos sveikatos kol nesugriūva... Kažkaip nebūdavo didelių bėdų apart skrandžio/pilvo pagrybavimų ir kokios ligelės. Šįkart, tai čia su pašaliniu įsikišimu, bet ir organizmas nesusitvarkė...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 vasario 2024 - 13:16

Luety, viską susakyk gydytojui, kaip jauties. Džiaugiuosi, kad pilkoji nueina. Aš vakar taip pat buvau sušmurusi, daug nervų yr. Bet gi turim kažkaip kapstytis, ane?

Dusia, na bet dėl tos žemės, tikrai turėjot ką sandėliuot, taip kad yra kuo džiaugtis. Dabar gali palygint. 

Šįmet žiurėsiu, kas gavaosi šiltnamyje su žeme, nes visokių lapų Vyro prašiau priklot, apkast. Tik keliose vietose užmačiau, kad ąžuolo pasitaikė, net tik klevo. Na, kaip nors suirs su laiku.

Amadėja, čiupk balioną  :4u:

Dėkui 😊

O nervus reik tausot. Lengva gyvent tiems "pochuistams", kurie nieko neima giliau į dūšia. Ir sveikesni jie būna.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 02 02, 11:15)
<p>Luety, viską susakyk gydytojui, kaip jauties. Džiaugiuosi, kad pilkoji nueina. Aš vakar taip pat buvau sušmurusi, daug nervų yr. Bet gi turim kažkaip kapstytis, ane?</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73131628" data-time="1706871883"><div><p>Luety smagu girdėti , kad sveiksti vartotojo įkelta nuotrauka

Pou mano vaikystės namuose duobės neįmanomos daržovių laikymui. Tik kaupas ir ant kalniuko. Dar aplik kaupą griovelis turi būti iškastas. Šiaurės Lietuvos žemė kaip sviestas, riebi . Vanduo laikosi paviršiuje po lietaus .</p></div></blockquote><p>Dusia, na bet dėl tos žemės, tikrai turėjot ką sandėliuot, taip kad yra kuo džiaugtis. Dabar gali palygint. </p><p></p><p>Šįmet žiurėsiu, kas gavaosi šiltnamyje su žeme, nes visokių lapų Vyro prašiau priklot, apkast. Tik keliose vietose užmačiau, kad ąžuolo pasitaikė, net tik klevo. Na, kaip nors suirs su laiku.</p><p></p><p>Amadėja, čiupk balioną  4u.gif </p>


Man atrodo,kas vizitas bus pas ta pacia konsultante,ji ims foto,apziures mano guza,sius vel kompu chirurgui ir duos man atsakyma.Jai visa kita neidomu.Nei mano nervu sistema,nei mano skausmai.Paminesiu,kad kepenys skauda,matysim,ka sakys,bet siaip Uk yra tokia taisykle,viemas vizitas-viena liga.
Pou,turi gert pastoviai kokiu raminanciu zoleliu.Sunku su ligoniukais via gyvenima,zinau mazdaug ka reiskia,brolio seima augina dukra su cerebraliniu,nevaiksciojancia,nesedincia,reikia maitint,o protinga,kalba.Ir jai jau 43 metai.Tik tiek kad savivaldybe itaise lifta is pirmo auksto ja isvezt ir pries kelis metus gavo lifta iskelt is lovos iki WC,nezinau,kaip vadinasi,kur pagal lubas itaisyti begiukai,uzdeda dirzus ir sensorium transportuoja,nes iki siol tampe ja abu paeme i lova is lovos ir t.t.Baisu,kokia dalia skirta tevam.Bet isliko seima,isgyveno,abu jau pensininkai,kas bus su ja,kai tevu nebeliks,nezinau.Broliui arba seseriai bus tas kryzius uzdetas priedo su 4 kambariu butu.
Atsakyti
Luety ,man tai svarbiausias simptomas is tavo isvardintu - gausus prakaitavimas.
Reiskia vistik termoreguliacija sutrikus.
Butinai gerk daug skysciu.
Atsakyti

Luety, žolelės nepadės. Reikia tiesiog taikoj su savimi gyventi. Negalima uždusint jausmų ir emocijų. Aš moku gyventi ir džiaugtis mažais dalykais. Esu laiminga, tik kartais iššūkių per daug. 

Atsakyti
Prisikalbėjau apie morkas, tai pagaminau jiežinkos ( Mukutės žodis , man patiko ) . Su lėtai keptais kiaulės sprando kepsniukais po lečio kepure tongue.gif Apsivalgymas .

Aš nelabai besutariu su teliku bo jis visiškas kvailys, bet mėgstu paklausyti kokių tai mano nuomone protingu žmonių. Paskutiniu metu dažnokai pasiklausau Алексей Ситников. Svarbu ne dažnai , kad nepabostu ... Pagal nuotaiką. Apie sveikatą ir senėjimą daug kalba.
Amadėja* visas savaitgalis ligoninėje ? O kas mažiukus tavo prižiūri ? Vyrai vieni tvarkosi ?
Pas mane visi labiausiai bijodavo , kad aš nesusirgčiau , nes tada visi 4 kampai griūva D .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 02 vasario 2024 - 15:46
Dusia,šilta,nebent įsimesk vakarui megztuką.O šiaip nė debesėlio.
Vaikai mūms maršrutus surašė,kad mūms niekur labai nesinori.Apvažiavome Teidę,Mascą,paplūdimį smėlio supiltą iš Sacharos.Kažkaip nesinori labai ir bevažiuoti,mūms stresas jau vairuoti,aš atsisakiau iš karto,tai mb tenka . ax.gif
Norėtųsi į botanikos sodą,bet ten sostinėje,sakė vaikai tragedija pasistatyti mašiną,apseisime. ax.gif Vandens parkas geriausias pasaulyje,jei norėsite apsilankykite būtinai Dusiuk. ax.gif Kad kas nuvežtų,vertėjais pabūtų......... ax.gif
Luety,ačiū už lieknumą. 4u.gif Išvažiuojant plius 6kg,dabar mažiausiai dar bus +2.Nutarėme su mb susiimti,grįžus,protarpinis bus ištisai,nepirksiu varškytės,kad pagundos nebūtų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 vasario 2024 - 16:15

Prisikalbėjau apie morkas, tai pagaminau jiežinkos ( Mukutės žodis , man patiko ) . Su lėtai keptais kiaulės sprando kepsniukais po lečio kepure tongue.gifApsivalgymas .

Aš nelabai besutariu su teliku bo jis visiškas kvailys, bet mėgstu paklausyti kokių tai mano nuomone protingu žmonių. Paskutiniu metu dažnokai pasiklausau Алексей Ситников. Svarbu ne dažnai , kad nepabostu ... Pagal nuotaiką. Apie sveikatą ir senėjimą daug kalba.
Amadėja* visas savaitgalis ligoninėje ? O kas mažiukus tavo prižiūri ? Vyrai vieni tvarkosi ?
Pas mane visi labiausiai bijodavo , kad aš nesusirgčiau , nes tada visi 4 kampai griūva D .

Tai dėl vaikų ir neramu, bet kažkaip. Ryt planuoju parlėkt namo. Kažką pagaminsiu ir pnš. Išgyvens 😁

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 02 02, 11:41)
Luety ,man tai svarbiausias simptomas is tavo isvardintu - gausus prakaitavimas.
Reiskia vistik termoreguliacija sutrikus.
Butinai gerk daug skysciu.

Geriu,Alta,aciu,vakar daug geriau,tai siandien geriau galo prakaitavimas buvo trigubas nakti negu pries tai.

QUOTE(Pou @ 2024 02 02, 12:05)
<p>Luety, žolelės nepadės. Reikia tiesiog taikoj su savimi gyventi. Negalima uždusint jausmų ir emocijų. Aš moku gyventi ir džiaugtis mažais dalykais. Esu laiminga, tik kartais iššūkių per daug. </p>

Na,laikykis,draugele,nervai ir mane paveda,bet issiasarojus ant MB peties,o dar bunu apglostyta,apipopinta,tai ir gyvent pradedu noret po to.

Nu ka,as po apziuros ir labai apsipatenkinus ka gavau.Pasirodo chirurga jie turi,tik meluoja,kad neturi.Atejus,ziuri i sistema ir nemato,kad mums skyre taloneli ir pas ka.Nuvare i viena departmenta,ten liepe gryzt i kita,bet palydejo kazkokia darbuotoja,isaiskino pirminiam taskui,kad ne pas juos,bet sie vistiek nezino,kur mane det.Tada sunus parode telefono nr.is kurio buvo liepta ateit.registratore paskambino ir nukreipe i ortopedini departmenta.Sunus sake cia budavo visada,kai vaikams kas luzdavo,kai didysis anukas buvo partrenktas masinos.Nu sakau,vistiek reiskia yra chirurgas,tik gal skyriaus tokio nera,tiksliau stacionaro.
Pakviete,sesute paspaudinejo,nuemus tvarscius ir liepe laukt.Atbego tryse.Pakistanietis daktaras ir dvi angliokes,kas jos nezinau.Isspaude iki krauju viska,issiklausinejo anamneze,bare,kad neatvykom i emergency kai tik suaugo i guza,sake butume ispjove ir but pasibaige.O mano gydyma sukritikavo,sake viduramziai,niekas pas juos peroksido nevartoja,o apie ichtiola net nera girdeje bigsmile.gif bigsmile.gif Kiso kazkokius vamdelius,spaude,paeme sekreto tyrimams,uzklijavo,liepe nenuimt iki kol ateisiu kita kart,nebent perslaptu apatinis tamponas,tada pakeist nauju.Pirmadieni arba antradieni skanas kitame miestelyje,o po skano tiesiai pasjuos.Jei nera gilus darinys,tada atvers,kad issivalytu galutinai,o jei gilus,bus konsiliumas ka daryt toliau.Jei butu blogiau,kiltu tempera,tai savaitgali jie nedirba,vaziuot tiesiai i emergency i Hastingsa uz 30 myliu.Antibus test.Isspaude,bet neskauda,manau gerai.Tai va tiek.Pagaliau ledai pajudejo,negaliu sakyt,kad nesirupina,bet viskas vyksta letai,o ir as pati kalta.
Atsakyti