Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
Lazaretas pas mus temoje...
Amadėja*, š***rankiai dantistai tau dantį traukė. Imk 4u.gif
Kiek man rimti gydytojai pasakojo , tai prie imuniteto nereiketų kišti nagų . Nėra kapsulės , kurią išgėrus jis pagerėtų . Gali tik pasibloginti. Gyvenimo būdas tai lemia. O aukščiusi mūsų kūno ministrai galvoje gyvena ...
Kiek aš dariusi vitamino D tyrimą visada trūkumas. Galvoju , kad Lietuvoje per vasara neįmanoma pasikrauti . Ne ta saulė. O šiltuose kraštuose ne kiekvienais metais atostogauju . Tai žiemą pageriu , nuo lapričio iki balandžio. Nesidarau kasmet .
Man aiškino , kad perteklius vitamino D kenkia inkstams ir skatina akmenų susidarymą.
Mano kraujo tytimai , kaip pas jauną, bet... biški reikės pasidaryti tyrimų dėl kitų dalykų .
Virškinimo sistema genetiškai prasta matyt ?
Atsakyti

Ojej amadeja, siaubas koks. Matyt danties šaknis buvo iaugusi į sinusa, būna taip kartais. Tai tau ir implanto ten nebus galima sukt 

Atsakyti
Kiek man rimti gydytojai pasakojo , tai prie imuniteto nereiketų kišti nagų . Nėra kapsulės , kurią išgėrus jis pagerėtų . Gali tik pasibloginti.
Dusia ,na bet zmogaus imunodeficito viruso liga jau kazkiek kontroliuoja.O tai jau visai krastutinumas.O visi skiepai ,imunoglobulinai ,serumai - viskas yra kisimasis i imunine sistema.
Atsakyti

Ligošėliams sveikatos!

Atsakyti

Ojej amadeja, siaubas koks. Matyt danties šaknis buvo iaugusi į sinusa, būna taip kartais. Tai tau ir implanto ten nebus galima sukt 
Tai matyt ir buvo....arba visai šalia ir pralaužė kaulą, kai traukė, nes traukė sunkiai. Suskaldė tą dantį....bet gydytojas turėjo gal matyt ir perspėt. Tokiu dantų negalima traukt peršalimo sezono metu. Juolab ten gi nebuvo skubu... Ir turėjo skirt dar kontrolinį vizitą. Gi ten pataisomas reikalas. Bet būtų buvę žyyyymiai paprasčiau ta operacija be sinusito 😃 bet jis sakė, kad nieko nereikia. Va tas ir pikta. Vuetoj max kelių dienų dabar ligoninėj 2 sav...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 01 vasario 2024 - 13:59

O mes bandysim dičkiui imunoterapiją dulkių erkutėms. Tėtis taip savo baisią šienligę beveik išsigydė 😃 Vaistų prireikia retsykiais tik

Atsakyti

O mes bandysim dičkiui imunoterapiją dulkių erkutėms. Tėtis taip savo baisią šienligę beveik išsigydė 😃 Vaistų prireikia retsykiais tik

Įdomu čia bet kokiam amžiuj tinka? Papasakok, ką jie ten daro ir koks efektas

Atsakyti

Įdomu čia bet kokiam amžiuj tinka? Papasakok, ką jie ten daro ir koks efektas

Nežinau nuo kelių metų, bet nuo 14 tikrai galima jau. Esmė, kad periodiškai suleidinės alergeno. Pradžioj 3kart kas sav.po mažą kiekį, tada 4kart jau pilną ir tada kas mėnesį 3 metus bent. Kaina vaisto 240. Užtenka 5-6mėn. Sakė vasaros pradžioj jau turi pasijust.

Atsakyti

Tėtis kažkaip kitaip gal. Trumpiau lyg. Tiksliai neatsimenu...

Atsakyti

Sveiki,

kaip Ligošėliai?

Ex, kaip tu? Prisiregistruok, pasakyk, ar pasistūmėjo tavo reikalai?

Ingrida, kaip atostogos?

Luety, po vizito parašyk, kaip sekėsi  :4u:  :4u:  :4u: 

Amadėja, svarbu, kad išgydytų dabar tave. Čia tas dantukas, kur hormono gavai ir neištinai?

Kaip kitos laikotės?

Atsakyti
Labos,
Kažkaip laikomės, įsikabinę, kad nuo žemės krašto nenukristi mirksiukas.gif
Kai Luety nepasirodo man visada neramu ... Tikiuosi viskas pas ją gerai , tik nuotaikos nėra temoje kalbėti .
Pora paskutinių dienų buvo kažkokios kvailos. Viskas kliuva, stringa, ne taip kaip reikia darbai , reikalai ir kt dėliojasi . Jau ne pilnatis , bet kažodėl sunkus laikotarpis ax.gif
Po AA posto kažkodėl prisiminiau filmą : Dalaso klubas. Geras.
Aš lyginant su jumis tiktai nieko neišmanau apie žoles, vaistus, papildus , ligas , tyrimus ir tt... Vat apie gyvenimo būdą, ty maistą, protą, sportą galiu kalbėti smile.gif Daug teko domėtis. Man taip labiau patinka , negu poliklinikose sveikatos ieškoti rolleyes.gif .
Visi mes skirtingi .
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Ta filma reikia Luety paskirt ,kaip imunizacija biggrin.gif
Atsakyti