Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2024 01 31, 11:15)
<p>Kepenų tyrimų nedarė? Pasėlio nedarė to skysčio?</p>


Kas tau darys kokius kepenu tyrimus,cia net minty negali but.Turi papiut i skyriu,atsigult.Ka jie dare su tuo skysciu,as nezinau,gal paseli,kam jiems kitkam tas skystis tada?


QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 31, 11:16)
Luety ,tau klasikine paranoja,ar kaip cia ivardint.
Reikia bent keliu xanax tableciu.Nuo keliu priklausomybe neissivystys.
Yra alternatyviu kinisku grybu ,bet velgi,pasakysi ka ne taip jiems ,vel neduos. biggrin.gif


Neturiu xanax,turiu tik nuo depresijos vaistu pokeli,bet nenaudoju.
Sunui ,nezinau kodel na man,atsiunte ,pranesima,kad reiks atvykt pas juos vel penktadieni 2.20pm.O cia tai naujiena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 31 sausio 2024 - 13:28
Kepenų veiklos rodikius labai puikiai mato iš kraujo.
Buriu iš kavos tirščių , kad penktadienį bus pilnas kraujo tyrimo atsakymas. O sūnus gavo žinutę , nes matyt dėl Tavo dabartinės būklės jie labiau pasitiki sūnumi negu Tavimi .
Atsakyti

AA, taip, bet gali būti ir kažkas plius. Pas mus žinai, išpjautų ir duotų antibiotikų. Viskas išsivalytų, plius infekcijos galimybę nunulintų.

Galėjo pažiūrėt, koks skystis: spalva, drumstumas ir t.t., galėjo plius ir pasėlį padaryt. Kraujas padarytas, laukė 9 valandas. Ir to manyčiau, kad sukilę rodikliai, dėl ko a/b ir paskyrė. Bet viskas speliojimai tik.

Luety, o sukatžolės turi? Ji ir nervus ramina, ir širdies darbą normalizuoja. Bet gal ten nėra?

Xanax tikrai būtų gerai, bet reik suktis, iš to, ką gali gauti.

Gerai, penktadienis poryt, susirašyk kas per tas dienas buvo, kaip jauteis, kad neužmirštum.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 31, 14:23)
Pas mus žinai, išpjautų ir duotų antibiotikų. Viskas išsivalytų, plius infekcijos galimybę nunulintų.

Kažkaip pagavojau - kad pas mus po danties traukimo ar implanto duoda geriamų antibiotikų. Po operacijos suleidžia ilgai grojanančių? Taigi sterilu , tiek užtenka. Man po paskutinio cezario tik vienkartinę dozę davė. Dukrytę parsivežiau po paros be antibiotiko? Vadinasi suleido ir to gana? Kiti vaistai buvo geriami , bet antibiotiko jau ne ...
Atsakyti

Kažkaip pagavojau - kad pas mus po danties traukimo ar implanto duoda geriamų antibiotikų. Po operacijos suleidžia ilgai grojanančių? Taigi sterilu , tiek užtenka. Man po paskutinio cezario tik vienkartinę dozę davė. Dukrytę parsivežiau po paros be antibiotiko? Vadinasi suleido ir to gana? Kiti vaistai buvo geriami , bet antibiotiko jau ne ...

Dusia, bet jei traukia dantį, kur yra uždegiminis židinys susidaręs, tada būna paskiriamas antibiotikų kursas.

Man operavo žandikaulio cistą, pūlių nebuvo nieko, bet uždegiminis židinys - gavau antibiotikų kursą.

Operacijos metu leidžia a/b, o jei didelės apimties operacija, dar a/b kursas skiriamas keletą dienų ir po jos. Man buvo atlikta labai didelės apimties operacija, tai tris paras po operacijos dar gavau a/b, nors jokio uždegimo, nieko nebuvo. Ir t.t., ir t.t. - t.y. kiekviena situacija individuali.

Galų gale, Luety paėmė kraują, taip pat ėmė mėginį (arba tik dėl vaizdo, spalvos, drumstumo, kvapo ir t.t. įvertinimo ir nufotkinę nusiuntė chirurgui, o gal padarė ir pasėlį 4-7 dienos ir ateina pasėlio atsakymas.

Pas mus tik spėlionės.

Atsakyti

Pou aš tik filosofuoju... Mažajai du protinius šalino antibiotikus gėrė, po nosies operacijos ne.  Nors antra procedūra tikrai sunkesnė už pirmą.

Atsakyti

Pou aš tik filosofuoju... Mažajai du protinius šalino antibiotikus gėrė, po nosies operacijos ne.  Nors antra procedūra tikrai sunkesnė už pirmą.

Ir aš filosofuoju. Matyt, kaskart įvertina riziką. Operacijos metu dabar visuomet lašina antibiotikus. Yra procedūros, operacijos, kurioms tiesiog labai būdingos komplikacijos, tad dar papildomai skiria a/b, ypač, jei šalino ne operacijos metu tuos dantukus (tuomet antibų ir nelašino). Tik taip mąstau. Kiekviena jų turi savo algoritmą.

Atsakyti
radau probiotikus.
https://probio7.com/...nal-40-capsules
raso,kad galima naudot su antibijotikais,bet 4 val po ju gerimo,viena karta po 2 kapsules.Labai daug bakteriju turi tas probio7.Radau namie uzsilikusiu,40 tableciu,kazkada matyt MB buvau pirkus,kai jam buvo paskirti antibai,galioja iki rugsejo siu metu dar.Zadu gert.Raso,pasibaigus antibu kursui,dar gert po 1 tablete 1xd.Manau gert,kaip jums atrodo?
Atsakyti

radau probiotikus.
https://probio7.com/...nal-40-capsules
raso,kad galima naudot su antibijotikais,bet 4 val po ju gerimo,viena karta po 2 kapsules.Labai daug bakteriju turi tas probio7.Radau namie uzsilikusiu,40 tableciu,kazkada matyt MB buvau pirkus,kai jam buvo paskirti antibai,galioja iki rugsejo siu metu dar.Zadu gert.Raso,pasibaigus antibu kursui,dar gert po 1 tablete 1xd.Manau gert,kaip jums atrodo?

Gerk. Aš po antibiotikų kurso gėriau dar tris mėnesius. Ir kai pajaučiu, kad kažkas nelabai, sugeriu vėl mėnesio kursą.

Vit D nudvėsęs pas mane, tai reik padėt sau. Ir fermentuoti produktai. Bet gal geriau po a/b, nes ir taip žarnynas labai jautrus turėtų būti, gali nuo fermentuotų produktų pūsti pilvą ir paleisti gali.

Susižiūrėk, kaip pas tave su Vit D.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 31, 15:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73131319" data-time="1706711429"><div><p>radau probiotikus.
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://probio7.com/products/probio7-original-40-capsules'>https://probio7.com/products/probio7-original-40-capsules</a>
raso,kad galima naudot su antibijotikais,bet 4 val po ju gerimo,viena karta po 2 kapsules.Labai daug bakteriju turi tas probio7.Radau namie uzsilikusiu,40 tableciu,kazkada matyt MB buvau pirkus,kai jam buvo paskirti antibai,galioja iki rugsejo siu metu dar.Zadu gert.Raso,pasibaigus antibu kursui,dar gert po 1 tablete 1xd.Manau gert,kaip jums atrodo?</p></div></blockquote><p>Gerk. Aš po antibiotikų kurso gėriau dar tris mėnesius. Ir kai pajaučiu, kad kažkas nelabai, sugeriu vėl mėnesio kursą.</p><p>Vit D nudvėsęs pas mane, tai reik padėt sau. Ir fermentuoti produktai. Bet gal geriau po a/b, nes ir taip žarnynas labai jautrus turėtų būti, gali nuo fermentuotų produktų pūsti pilvą ir paleisti gali.</p><p>Susižiūrėk, kaip pas tave su Vit D.</p>


Pou,kur as matysiu kiek pas mane to vit.D.Cia man pasukiotu prie smilkinio,jei paprasyciau padaryt.
Gal nebus zemas,vistik vasara buvau daug saulej,zadu nusipirkt ir gert,bet gal kiek veliau,kai atstaysiu savo organizma,dabar imu kokia tablete ir sirdis verkia,kad reik kist i save.
O tam probiotikui uzsistaciau alarma,kad perspetu po 4 val po antibu gerimo,kad ji isgerciau.Gal kiek imciaus kapanotis i virsu.Geriau kefyro,nieko viskas gerai,valgiau ryte jogurta gerai,per pietus raug,kopustu irgi gerai.Siaip mano virskinimo sistema iki siol buvo puiki,jei dabar nepagadins tie brudai visi.
Atsakyti

Bet vit D daro tyrimus. Mokamus. Jie ir Lietuvoj mokami. Sesuo darydavo.

Atsakyti

Oooo matau laiku pataikiau į lazaretą irgi.

Labas rytas iš Žalgirio ligoninės 😃

Man lapkritį ištraukė viršutinį krūminį danti. Be jokių ten židinių. Traukėsi l.sunkiai, su laužymais. Tiesiog sakė nebeišeis nieko su juo. Po to čiut neapalpau. Antibus sugėriau 7d., skalavau. Tik nervino, kad skalaujant per nosį bėgo skystis. Po 3 sav.nuėjau pasitikrint. Klausiu kas per velnias. Padarė fotkę, patikino, kad užaugs, tik tipo negalima nei čiaudėt, nei nosies pūst, bet daryt nieko nereik. Sakau: o jūs matot metų laiką? Gi pats peršalimo ligų pikas. Žoooodžiu. Po to kovisas su baisia sloga, ir gyvenu sau su amžinai pasikišusia nosim. Baisaus lyg nieko iki užvakar, nes sukilo temperatūra, pūliai iš nosies baisaus kvapo ir galvos skausmas. Paskambinau į polikliniką, kitai d. gavau vizitą. Prasiploviau nosį, įkaliau nimesil. Pagerėjo. Šeimustė iškart pas dantistus. Pažiūrėjo, padarė rentgeną, sako: ojojoij. Išrašė skubų siuntimą į Žalgirį. Plaunatą sinusą, amoksiklav į veną. Pagerės - darys sinuso operaciją ir tą "skykę" iš danties sutvarkys 😃  Tik užtruks...

Klausimas: ką be vit d ir c su cinku pavartot imunitetui? Geras bakterijas būtinai nusipirksiu.

Atsakyti