Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Prisiduodu
Ryte eme durt sirdies plote,nezymiai,bet tachikardija,silpna,nutarem vaziuot i priimamaji,ziuret,ar ispjaut viska velniop,ar cia jau sepsis pareina.Pas apziuretoja patekom greit,nauja tv arka,panasi,kaip Ispanijoj-apziurejo,pasake,kad man vel panikos atakos,pasiunte krauja daryt EKG ir reiks pjaut guza,atvert drenazui,nors paziurejo tik pro plyseli. laukt.Padarem viska greit,konsultanto laukem ilgai.Apie 3 val.Galiausiai atsirado ta konsultante,paziurejo guza,pagal ja pjaut,bet musu ligoninej nebera chirurgu,yra kazkokia kazkur netoli maza klinika ir kita didele uz 30myliu.EKG geras,kraujas geras.Sake susiskambins su chirurgais ir duos zinot,po kiek laiko pakviete,reikie foto,padare foto,issiunte chirurgui.Verdiktas-pjaut nereikia,nes drenazas vyksta,o kiek giliai yra jiems nerupi,gert antibiotikus vel Co-amoxicilav 500/125,po 500mg 3xd,jei atsiras kiti simptomai,tempera ar kas atvykt vel.Aiskinau,kad antibu geriau daug,pasake tokia chirurgo isvada,kuris net nemate manes,nusprende is foto.Viskas.
Atsakyti
Luety, kažin ar sepsiui ne tempa požymis pirmiausias? nežinau, tik spėju... O nerimas tai gali širdelę taip veikt, mano dukrai taip buvo. O nerimą jau turėjai ir įveikei, tai įveiksi ir vėl. Gal tau bus įdomu, labai paprasta metodika įtampai, stresui nuimti Youtube yra : Хасай Алиев. Метод Ключ. Tik pasidalinu 4u.gif o man antibai širdį veikia, tai gali būt ir šalutinis poveikis tų antibų tau...

Saintlina, kokios geros naujienos dėl tėvuko 4u.gif
O aš radau paliktas agurkų sėklas savo, lauke pavėsinėj rolleyes.gif Nuo vasaros ten dėžutėj gulėjo ir pamiršau parsinešt... Tai jau teks naujas sėklas pirkt. ax.gif
Atsakyti

Prisiduodu
Ryte eme durt sirdies plote,nezymiai,bet tachikardija,silpna,nutarem vaziuot i priimamaji,ziuret,ar ispjaut viska velniop,ar cia jau sepsis pareina.Pas apziuretoja patekom greit,nauja tv arka,panasi,kaip Ispanijoj-apziurejo,pasake,kad man vel panikos atakos,pasiunte krauja daryt EKG ir reiks pjaut guza,atvert drenazui,nors paziurejo tik pro plyseli. laukt.Padarem viska greit,konsultanto laukem ilgai.Apie 3 val.Galiausiai atsirado ta konsultante,paziurejo guza,pagal ja pjaut,bet musu ligoninej nebera chirurgu,yra kazkokia kazkur netoli maza klinika ir kita didele uz 30myliu.EKG geras,kraujas geras.Sake susiskambins su chirurgais ir duos zinot,po kiek laiko pakviete,reikie foto,padare foto,issiunte chirurgui.Verdiktas-pjaut nereikia,nes drenazas vyksta,o kiek giliai yra jiems nerupi,gert antibiotikus vel Co-amoxicilav 500/125,po 500mg 3xd,jei atsiras kiti simptomai,tempera ar kas atvykt vel.Aiskinau,kad antibu geriau daug,pasake tokia chirurgo isvada,kuris net nemate manes,nusprende is foto.Viskas.

Mano draugės 3 m vaikui dėl įstrigusios raksties UK paskyrė antibus 3 kartus. Užuot ją ispjove 😱. Tipo turi išpuliuot ir iškristi. Kai trečią kartą išrašė, ta tiesiog nusipirko bilietą į Lt ir čia problema išsprendėm per 5 min. Ipjove milimetra skalpeliu ir ištraukė su pincetu MB. Didžiausia rakšti. Sakė jūs kad gyvenime nebūtų pati iškritus. Tai vat su tokiu jų požiūriu, tik nusitrucyt gali. 

Reikalauk pjaut, ne vaistus ryt čia reikia 

Atsakyti

Labas rytas,

nežinau net ką ir patart. Rakšties aš nepalyginčiau su tokio dydžio dariniu. Luety, kokią diagnozę jie įrašė?

Atsakyti

Labas rytas,

nežinau net ką ir patart. Rakšties aš nepalyginčiau su tokio dydžio dariniu. Luety, kokią diagnozę jie įrašė?

Ne rakšti reikia lygint, po UK gydytojų požiūrį 

Atsakyti

Ne rakšti reikia lygint, po UK gydytojų požiūrį 

Ir tą, ir tą aš lyginčiau. Nes esant tokio dydžio dariniui, manyčiau, kad antibiotikai tikrai indikuotini. Tik kad indikuotinas ir savalaikis darinio pašalinimas.

Sesuo gyveno 5 metus, krikšto Sūnus gyvena jau 9 metai. Tad jų įspūdžiai kaip tik yra kitokie - kai reikia gydymo antibiotikais, jie labai, labai sunkiai jį skiria. Sūnėnui ausies uždegimas komplikavosi ir išsiplėtė jau į kitas sritis, nes neskyrė antiinfekcinio gydymo, o sakė gydyt ibuprofenu. Tarp kitko, čia yra JK bėda, nes su klausos sutrikimais yra tikrai nemažai žmonių, nes dėl klimato tikrai dažni uždegimai, o gydymas atmestinis. Buvusios kolegės vyras yra labai stiprus LOR chirurgas ir minėjo, kad tarptautinėse konferencijose JK dažnai linksniuojama iš blogosios pusės.

Atsakyti
Labos,
Luety 4u.gif wub.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 31 sausio 2024 - 10:04
Labas rytas,

atsakau visom is kart.Nieko cia nepareikalausi,ispucia akis,Padaro nustebusi veida ir pasako,kaip man,chirurgas taip pasake.O tas chirurgas,kaip dievas debesyse,jam viskas siunciame on line,toje musu ligonineje net nera jo,baigia viska sunaikint,grazi didele ligonine,miestas,kaip Klaipeda gyventoju skaiciumi,liks tik priimamasis ir terapiniai,jei ir tu nepasalins.Kazkoks milijonierius apsigyveno Haistingse,30myliu nuo musu,ten pastate milziniska ligonine ir nori padaryt universitetine tipo,pagrindine tam regionui.Ten chirurgas ir gyvena.Paprasiau,kad duotu siuntima pas ji,sakiau vaziuosiu,pasake,kad chirurgas jusu nepriims,jis pasake,atsivere 4 skyles,drenazas vyksta,nera reikalo bedrenuot,gert antibus ir laukt uzsitraukiant.Sakau,as jums minejau,kad jau du kursus antibu isgeriau ir labai stipriu,sako zinau,ir trukt peciais.
Man del guzo nera problemu,jis jau gyja,jau sianakt miegojau ant to sono,kur jis yra.Bet yara tachikardija,nors pas pirmini gydytoja pulsas buvo 77,spaudimas 172/100 atrodo,jam cia viskas normalu,spaudima skaito normalu metai plius 100.Tai ir bus 172.Pasake diagnoze anxiety-nerimas,panikos atakos,issaugtos tachikardijos ar atvirksciai as jau nesuprantu.Gali but,nes atsikelus perskaiciau apie sepsio simptomus ir visus prisitaikiau ir atrode silna,galva sukasi,pykina,o gal taip ir buvo,as jau nebesuprantu savo organizmo.As jam sakau sepsis,jis juokiasi,sako sepsiu cia net nekvepia.Guza paziurejo per plyseli,atkeles tvarsti,nemate jo pilnai visai,pasake pjaut.Jokiu vaistu nuo nerimo neisrase.Belaukiant,kaip mes isivaizdavom chirurgo,silpnumas lyg ir praejo,liko durimas is sono ir nugaros sirdies plote,daznas slapinimasis,isgeriau ten maza plastmasine stiklinele vandens ir per valanda gal 3x buvau WC o po to dar 3.Niekada taip nebuna man.
Per ta laika padare kraujo tyrima,eme is venos 3 kolbas,padare EKG,paliko visus daviklius ant kuno,tik nusieme slangas.Dar taip nebuvau macius.Klausiu ar galiu nusiimt,sako gali dar reiket,nebereikes det nauju.
Konsultante kvietesi is 3x.Pirmas paziurejo,nutare pjaut,paaiskino,kad chirurgu cia nera yra kazkoks vienas kazkur diebantis musu mieste,kiti,kaip dievai Hastingse uz 30 myliu.Issiklausinejo viska,isaiskinau apie antibus kiek geriau,kokiu.Isejom,laukit.Pakviete vel,paeme isspaudus skyscio is guzo i maza indeli,neuzdejo jokio naujo sterilaus tvarscio,vel lauk.Pakviete vel,reikia padaryt foto ir issiust chirurgui.Dare 3 foto ne su telefu,bet su foto aparatu.Tada sunus paprse,kad perristu tvarsti,nes norejo vel ta pati palikt.Sesele atsiklause konsultantes,ar galima,ta pasivaipe,bet leido.Tada jau laukem ilgai.Galiausiai abi su sesele gry
zo,nesinos dezute antibu ir issake viska,bandziau dar klaust del pacios vaziavimo,jokiu sansu,dievas on lain nusprende,kad nepjaut,tai ner ko vaziuot.Pasake,ten ne poliklinika,ten klinika.
Gryzom namo,kilo mintis,kad gal man ne sirdies durimas,o koks tarpsonkauliniu nervu uzdegimas,esu turejus anjsciau.Miegamajam langelis nakty atdaras,o as dabar labai prakaituoju,keliuos i WC,kol uzsimetu chalata,persirengiu naktinius,kazkiek gal vejas ppustelejo,atvesau,gal tiek ir tereikia man dabar.Nutarem,kad einant miegot,svelniai patepsim valtaroliu ta vieta.Ir praejo,si ryta nebeduria,arba gal sirdis susitvarke,nezinau,nors dauzesi ziauriai visa nakti,ausyse plake ,lyg plaktukai.Si ryta spaudimas 147/80 pulsas 67.Nebezinau ka ir galvot.Nakciai geriau ta tablete ,kur dave Ispanijoj nuo panikos atakos,bet geriau tik puse jos,tai numigau greit,bet trumpai.
Nu ka,gyvenu toliau,kol gyvenas.
Atsakyti

Reikėjo pasakyt kad tau nuo antibiotikų niežti visą kūną ir tu jau nebegali jų gert

Atsakyti

Kepenų tyrimų nedarė? Pasėlio nedarė to skysčio?

Atsakyti
Luety ,tau klasikine paranoja,ar kaip cia ivardint.
Reikia bent keliu xanax tableciu.Nuo keliu priklausomybe neissivystys.
Yra alternatyviu kinisku grybu ,bet velgi,pasakysi ka ne taip jiems ,vel neduos. biggrin.gif

Papildyta:
Pou .cia gi ne kazkokia infekcija tas pulinys , o darinio nekroze.Hardcoras ,bet efektyvus - fermentu kapsule ,kaip granata.Cia tiems ,kas nebenori sekancio karto ,jei vel kazkokios darinio liekanos incapsuliuosis.O antibiotikai butent skatina inkapsuliacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 31 sausio 2024 - 13:21