Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2024 01 30, 13:06)
Mes savaitgalį į šiltnamį sniego prikasėm, nuvažiavom, apėjom, apžiūrėjom kiek gamta žalos padarė.


aš po Naujų dar nebuvau nei sode, nei prie šiltnamių. Tiek sniego, kad vartų į sodą neatsidariau )))
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 30, 13:23)
Kokių pomidorų ir agurkų pirksi. O paprikas ŽS labai šias reklamavo
vartotojo įkelta nuotrauka

Mukute man reikia pomidorų EDUARDO H, patys tie džiovinimui. Aš daug pailgų auginusi , šitie nustebino derliumi , augumu ir atsparumu . Kitas hibridas RUGBY F1. Derlingas, gražus , skanus. Puikiai maitinasi Vilniečiai , nes gali pastovėti , kaip dauguma hibridų.
Agurkai laukui DIRIGENT H. Sėklos ne milijonas kainuoja, dera pas mane gerai. Rauginimui tinka.
Paprikos noriu raudonos. Aukštos. Aišku ankstyvos.
Graikiškoms salotoms ( ankstyvoms) reikia pasisėti kelias ankstyvas baltas. Jų sėklų neberandu pirkti , bet lyg turiu?
Baltic seeds internetinė suprastėjo ?



Atsakyti

Mukute man reikia pomidorų EDUARDO H, patys tie džiovinimui. Aš daug pailgų auginusi , šitie nustebino derliumi , augumu ir atsparumu . Kitas hibridas RUGBY F1. Derlingas, gražus , skanus. Puikiai maitinasi Vilniečiai , nes gali pastovėti , kaip dauguma hibridų.
Agurkai laukui DIRIGENT H. Sėklos ne milijonas kainuoja, dera pas mane gerai. Rauginimui tinka.
Paprikos noriu raudonos. Aukštos. Aišku ankstyvos.
Graikiškoms salotoms ( ankstyvoms) reikia pasisėti kelias ankstyvas baltas. Jų sėklų neberandu pirkti , bet lyg turiu?
Baltic seeds internetinė suprastėjo ?

Dusia, Baltic seeds sėklomis prekiauja Sėkluva, nemažą asortimentą turi kasmet.

Atsakyti

aš po Naujų dar nebuvau nei sode, nei prie šiltnamių. Tiek sniego, kad vartų į sodą neatsidariau )))

O pas jus jis ne viename sklype su tėvų namais?

Kaip tėtis?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 30, 13:48)
Dusia, Baltic seeds sėklomis prekiauja Sėkluva, nemažą asortimentą turi kasmet.



Man toks malonumas būdavo internetu sėklas rinktis ...
O kur gyvai prekiauja ir netoli namų tai aš žinau smile.gif
Atsakyti

Man toks malonumas būdavo internetu sėklas rinktis ...
O kur gyvai prekiauja ir netoli namų tai aš žinau smile.gif

O kur? Turguje? Anytai pasakyčiau.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 30, 15:44)
Mukute man reikia pomidorų  EDUARDO H, patys tie džiovinimui. Aš daug pailgų auginusi , šitie nustebino derliumi , augumu ir atsparumu . Kitas hibridas  RUGBY F1. Derlingas, gražus , skanus. Puikiai maitinasi Vilniečiai , nes gali pastovėti , kaip dauguma hibridų.
Agurkai laukui  DIRIGENT H. Sėklos ne milijonas kainuoja, dera pas mane gerai. Rauginimui tinka.
Paprikos noriu raudonos. Aukštos. Aišku ankstyvos.
Graikiškoms salotoms ( ankstyvoms)  reikia pasisėti kelias ankstyvas baltas. Jų sėklų neberandu pirkti , bet lyg turiu?
Baltic seeds  internetinė suprastėjo ?

ačiū mažu ką nusirašysiu ax.gif agurkai man tinka Regal F1
Atsakyti
Normali temperatūra,dar prieš tai dieną buvo +34,sūnus buvo atsiuntęs nuotrauką.Sakė per mėnesį,nebuo tiek šilta,čia mūsų laukė. biggrin.gif biggrin.gif dukros abi prieš porą metų buvo kovą,balandį,du mėnesius irgi tokio karščio nebuvo.Man atrodo čia smėlio audra sumaišė viską,nuo Afrikos.
Pabuvome porą valandų prie baseino,kol saulė ne tiek kandi,važiuosime kur nors. mirksiukas.gifŠiandien jau normaliai jaučiamės,nuovargis dingo,bet kaip jaučiasi jau metai. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 30, 13:54)
ačiū mažu ką nusirašysiu  ax.gif agurkai man tinka Regal F1


Reikėtų pasibandyti ir man Regal.
O Hibridai man reikalingi vaikams sukrauti terbeles... vis tiek ilgiau pastovi . Sukraunu atskirai , susakau kuriuos pirma valgyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2024 01 30, 13:54)
O kur? Turguje? Anytai pasakyčiau.


Taip Šilainių turgelyje. Yra vienas kioskas kur žemės, trąšos ir sėklos. Manau žino?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 30, 16:00)
Reikėtų pasibandyti  ir man Regal.
O Hibridai man reikalingi vaikams sukrauti terbeles... vis tiek ilgiau pastovi . Sukraunu atskirai , susakau kuriuos pirma valgyti  biggrin.gif

auginau šiuos, geruliai
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 30, 14:02)
auginau šiuos, geruliai
vartotojo įkelta nuotrauka

Auginus. Labai derlingi , bet skonis manęs nesužavėjo . Jei reikia derliaus perdirbimui tai vienas geresnių ir derlingesnių hibridų . O dabar ieškau , kad būtų hirbidas ( ilgai stovėtų, derlingas , atsparus ) ir skonis būtų kaip nehibrido . Pernais buvau gavusi daigą iš sesės. Labai patiko Rugby ... Šiemet pasodinsiu kokius 3.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 30, 16:15)
Auginus. Labai derlingi , bet skonis manęs nesužavėjo . Jei reikia derliaus perdirbimui tai vienas geresnių ir derlingesnių hibridų . O dabar ieškau , kad būtų hirbidas ( ilgai stovėtų, derlingas , atsparus )  ir skonis būtų kaip nehibrido . Pernais buvau gavusi daigą iš sesės. Labai patiko Rugby ... Šiemet pasodinsiu kokius 3.

jo jis man padažam tobulas ax.gif o valgymui ne hibridai tongue.gif
Atsakyti