Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 29, 12:33)
Sanitlina - gal padės ?
Stichinės nelaimės atveju tikslinė pašalpa skiriama, jeigu dėl jos kreiptasi ne vėliau kaip per 3 mėnesius nuo stichinės nelaimės atsitikimo.
https://www.trakai.l...ine-parama/2925



padėjo smile.gif supratau, kad savivaldybė tikrai nieko neskirs, nes mes tikrai neremtini smile.gif Tai ir negaišinsim jų. Bet aš ir klausiau todėl, jog maniau, kad čia darbovietė dar gali skirti papildomą pašalpą gaisro atveju. Ir jau supratau, kad čia bendra suma tie 5 mma ir mirus artimajam, ir gaisro padariniams.
Aišku, turbūt nieks nedraudžia išmokėti norimo dydžio priedą prie atlygnimo.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2024 01 29, 12:23)
Nakciai druska.


kaip suprantu, druska skatina žaizdos užsitraukimą, kas jokiu būdu nėr gerai, kol ten viskas pilnai neišsivalę.
Mano žinios vėlgi per veterinarinę pusę atėjusios.. bet ten chirurgas irgi akcentavo, kad jokiu būdu neleist užsitraukt žaizdai, kol išlieka pūliavimo grėsmė. Turi pilnai išsivalyti ir visam paviršiuj atsirast granuliacijos.
Atsakyti

Luety, tu turi minty lipomą? Nes jei tau parašė, kad adenoma, tai tikrai visuomet ima biopsiją.

Atsakyti
Nesutiktčiau dėl dviejų punktų Pou gydytojo dietoje .
Neriebūs pieno produktai yra blogis...
Neparašyta, kad tik vienas aliejus galimas vartoti , alyvuogių . Visi sėklų aliejai perkami parduotuvėje yra nuodas...
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 29, 13:13)
<p>Luety, tu turi minty lipomą? Nes jei tau parašė, kad adenoma, tai tikrai visuomet ima biopsiją.</p>

Nieks jai oficialiai nieko neparase.Cia kazkokios interneto ganyklos diagnoze.
Beje visai tiketina.Labai daznai ir labai gerai ,kad tai vyksta,beje.Buna taip.Ivyksta viruso invazija i lasteles.Organizmo imunine sistema pradeda tikrinti visa sistema,aptinkamos atipines,piktybines lasteles.O luety ,dar jas pazymejo capsikainu. biggrin.gif Tada t kileriai ir kiti inicijuoja apoptoze.Po apoptozes atsiranda mirusiu lasteliu kruva,jas reikia kazkaip utilizuot.Supuliavimas ir yra ta utilizacija.Beje jei jau capsikainas,tai kodel nesuberus kokio kreono kapsules i pulini,na kaip kokios granatos biggrin.gif
Atsakyti

AA, tikiu, kad gali būti. Tik aš vis tik už tai, kad gydytojas ištirtų, kas do darinys. Bet suprantu, kad bėda su paslaugų prieinamumu, o galų gale ir su kompetencija.

Dusia, atkreipk dėmesį, kad šios rekomendacijos, kai išoperuota tulžies pūslė. Kol sistema persitvarko, su riebalais bėdelė būna. 

Čia juk gydytojas nerašo, kad nevartokite pieno produktų, - tai bendro pobūdžio rekomendacijos. O jau visos kitos teorijos - kitam lygmeny.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 29, 10:45)
Luety, jei galiu patarti  - palengvink kepenų gyvenimą maistu . Aš kaip visada už savo arkliuko. Visas maistas virtas ir troškintas, nieko kepto . Daug kopūstų , kad žanyno gerieji gyventojai turėtų ką valgyti . Kalafijorai , brokoliai , paprasti kopūstai. Geriau termiškai apdoroti . Ir žinoma kepenims peilis yra cukrus ... bet kokiame pavidale, miltų , kruopų, krakmolo, bulvių. Bet tai mano nuomonė , kurią susidariau  perskaičius ne vieną knygą , straipsnį ir  tt.

Dusia,panasiai ir maitinuos,tik va,MB su savo pyragais isveda is kelio,bet dabar uzdraudziau kept kuri laika. bigsmile.gif


QUOTE(Pou @ 2024 01 29, 11:13)
<p>Luety, tu turi minty lipomą? Nes jei tau parašė, kad adenoma, tai tikrai visuomet ima biopsiją.</p>


Ne nesu tikra,cia,kaip Alta sako,is interneto platybiu prisitaikiau.Pagal visus simptomus ir pries tai,kai jis augo ir del laiko kiek ji turiu,ir del supuliavimo rusu chirurgas apibudina,kaip жировик.
Aciu visoms,kas patere,viska turiu galvoj,viskas kontroliuojama,naudojuosi jusu patarimais,tik pritaikytais gyvenantiems UK. 4u.gif
Atsakyti
Pou , kai pašalina organą iš viso sudėtinga kol persitvarko organizmas 4u.gif
Mano nuomone geriau visai nevalgyti pieno produkktų negu liesus. Dėl priedų esnčių juose.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 29, 11:33)
Nieks jai oficialiai nieko neparase.Cia kazkokios interneto ganyklos diagnoze.
Beje visai tiketina.Labai daznai ir labai gerai ,kad tai vyksta,beje.Buna taip.Ivyksta viruso invazija i lasteles.Organizmo imunine sistema pradeda tikrinti visa sistema,aptinkamos atipines,piktybines lasteles.O luety ,dar jas pazymejo capsikainu. biggrin.gif Tada t kileriai ir kiti inicijuoja apoptoze.Po apoptozes atsiranda mirusiu lasteliu kruva,jas reikia kazkaip utilizuot.Supuliavimas ir yra ta utilizacija.Beje jei jau capsikainas,tai kodel nesuberus kokio kreono kapsules i pulini,na kaip kokios granatos biggrin.gif



As to kajeno negeriu reguliariai ir kasdien.Kai su sirdim kiek silpnoka ar pajauciu,kad kazkaip ne taip plaka ar kai sloga,ar kai gerkles uzdegimas-isgeriu kelis lasus i vandeni.Buvo keletas dienu,kai miltelius ant saukstelio galiuko vandenyje issimaisius geriau.Ispanijoj,kai ryte silpna,nepaeinu,isgeri kelis lasus i stikline vandens ir atsiranda jegu bent iki gydytojo nueit.O pastovaus vartojimo nebuvo pas mane.
Atsakyti
Luety,tikrai yra zyrteko ir ebastino uk,nebenieztetu nors tiek .Kartais tu parasai tai kaip is kokio gobio dykumos vidurio.
Atsakyti
Luety mano patarimu , kad ją palydėtų pas gydytoją kitas asmuo nepasinaudojo ... O tas tikrai veikia jei žmonės vyresni .
Nesenai draugės tėvukas griuvo . Tai gydytojas į akis pasakė , jei pražiūrėsiu užtampysit paskui po teismus. O jei vienas būtų?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 29, 12:27)
Luety,tikrai yra zyrteko ir ebastino uk,nebenieztetu nors tiek .Kartais tu parasai tai kaip is kokio gobio dykumos vidurio.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip jauciuosi kartais cia. 4u.gif 4u.gif
Jau maciau,dabar tik reikia iseit i miesta,nusipirkt. 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 29, 12:31)
Luety mano  patarimu , kad ją palydėtų pas gydytoją  kitas asmuo nepasinaudojo ... O tas tikrai veikia jei žmonės vyresni .
Nesenai draugės tėvukas griuvo . Tai gydytojas  į akis pasakė , jei pražiūrėsiu  užtampysit paskui po teismus. O jei vienas  būtų?


Kokia nauda is MB,jis blogai kalba angliskai,nors viska supranta.Jis gali kalbet taip,kaip parasyta,kas anglu kalboj nepriimtina,o tarimas kaip rasosi,jam neiseina,jis turi klausos sutrikimu.Kokia nauda man ,jei jis mane lydes.O kiti dirba,ka as trukdysiu tokiam reikalui,o ir kam.Pas GP atlikau,ka man reikejo,o chirurginiu intervenciju nesu turejus,net gimdymas apsiejo be plysimu,be injekciju abu kartus,tai man ,kol dar imanoma apsieit be ju,jie man nepriimtini,ypac siais laikais.O jau UK musu miestelio chirurgais sunku pasitiket.Iki jo dar neprieisi,kaip nori,reikia siuntimo,planavimo jiems.
Viskas gerai su manim,gyja sparciai,padetis kontroliuojama,subliusko kiausinis,dingo uzdegiminis raudonumas,salinasi limfinis rausvas skystis,viskas gerai,gyja nuostabiai graziai,manau uzbaigsim procesa be recidyvu.
Atsakyti

Pou , kai pašalina organą iš viso sudėtinga kol persitvarko organizmas 4u.gif
Mano nuomone geriau visai nevalgyti pieno produkktų negu liesus. Dėl priedų esnčių juose.

Aš iš pieno produktų labai retai valgau grietinę, rūgpienį ar kefyrą. Bet čia ypač retai. Kiti gal valgo daug, o treti gal visai nevalgo. Tai tos rekomendacijos visiems pritaikytos. O jau kiekvienas daro, taip kaip nori.

Atsakyti