Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Anidanda @ 2024 01 28, 22:09)
Miegant užsidegė namas nuo pečiaus?


neaišku dar, nuo ko ir kas užsidegė. Nes ten Jotulę kūreno, ji pirmam aukšte, ir aplink Jotulę grindys nesudegusios. Panašu, kad užsidegė antras aukštas arba stogas. O va kas ten galėjo užsidegt, tai nežinau. Gal nuo dūmtraukio kokia žiežirba? Ar kokių skudurų antram aukšte šalia dūmtraukio pridėta buvo ir smilkt pradėjo? Nes antram aukšte tik daiktų prikrauta buvo, anyta ten mažai užeidavo.
Be to, ją prie lauko durų rado.. jei būtų degę nuo pečiaus, nebūtų praėjusi.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2024 01 29, 07:50)
Merginos, visos pasirūpinkim davikliais dėl dūmų..


yra pas mane kaime jie visur. Bet kai kažkada puodas svilo ir daviklis žviegė, tėvas jo visiškai negirdėjo (turbūt migdomųjų išgėręs buvo). Nors žviegimas toks, kad numirėlį prikeltų.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2024 01 29, 08:55)

Saitlina dokus viską atstatys, gausite iš gaisrininkų pažymą ir su ta pažymą visur galėsite kreiptis dėl dokumentų atstatymo, tik tą pažymą kaip akį saugokikite, daug kopijų turėkite ir tik kopijas duokite, o jeigu netiks pas notarą pasitvirtinkite kopijas.


dėkui labai 4u.gif Jau aiškiau. Nes vakar tik popierių dėl bylos iškėlimo davė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 sausio 2024 - 10:32
Mano bendradarbės butas degė, tai jai tas popierius labai visur pravertė, bet čia buvo prieš 10 metų...gal kas pasikeitė 4u.gif Ir dar gali kreiptis į savivaldybę dėl pašalpos, bent būdavo tokie fondai, darbe irgi galite kreiptis, būtų net neapmokestinama(iki 5MMA) jeigu būtų deklaruota nors vieno iš jūsų gyvenama vieta.Bet visa tai nesugražins žmogaus verysad.gif
Atsakyti

neaišku dar, nuo ko ir kas užsidegė. Nes ten Jotulę kūreno, ji pirmam aukšte, ir aplink Jotulę grindys nesudegusios. Panašu, kad užsidegė antras aukštas arba stogas. O va kas ten galėjo užsidegt, tai nežinau. Gal nuo dūmtraukio kokia žiežirba? Ar kokių skudurų antram aukšte šalia dūmtraukio pridėta buvo ir smilkt pradėjo? Nes antram aukšte tik daiktų prikrauta buvo, anyta ten mažai užeidavo.
Be to, ją prie lauko durų rado.. jei būtų degę nuo pečiaus, nebūtų praėjusi.
Papildyta:

yra pas mane kaime jie visur. Bet kai kažkada puodas svilo ir daviklis žviegė, tėvas jo visiškai negirdėjo (turbūt migdomųjų išgėręs buvo). Nors žviegimas toks, kad numirėlį prikeltų.
Papildyta:

dėkui labai 4u.gifJau aiškiau. Nes vakar tik popierių dėl bylos iškėlimo davė.

Galėjo būti kamine suodžių prisirinkę, jei kaminas valomas ne kasmet - tada žiežirbas meta labai. Ugniagesiai vėliau praneš apie tyrimo išvadas. 

Tėvų, kurie augina autistiškus vaikus, rate, pastaruoju metu du įvykiai, susiję su gaisrais. Viršuliškėse žuvo autistiškas berniukas, o prieš pat šventes - vienos šeimos sodyba sudegė (per plauką nuo didelės nelaimės - mama su sūnumi spėjo pabėgti be batų, plonai teapsirengę, žuvo šeimos šuo, labai svarbus berniukui). Sunki metų pabaiga ir pradžia. Tokios didelės nelaimės :(

Atsakyti

Mano bendradarbės butas degė, tai jai tas popierius labai visur pravertė, bet čia buvo prieš 10 metų...gal kas pasikeitė 4u.gifIr dar gali kreiptis į savivaldybę dėl pašalpos, bent būdavo tokie fondai, darbe irgi galite kreiptis, būtų net neapmokestinama(iki 5MMA) jeigu būtų deklaruota nors vieno iš jūsų gyvenama vieta.Bet visa tai nesugražins žmogaus verysad.gif

Taip, pritariu Mukai - to popieriaus ir reik.

Atsakyti
Galėjo elektra gaisrą sukelti . Sena instaliacija.
Man kaime MB niekad neleidžia palikti įjungtos elektros , liepia skaitliuką išjungti .
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 29, 10:53)
Ir dar gali kreiptis į savivaldybę dėl pašalpos, bent būdavo tokie fondai, darbe irgi galite kreiptis, būtų net neapmokestinama(iki 5MMA) jeigu būtų deklaruota nors vieno iš jūsų gyvenama vieta.


ne, mes ten nedeklaruoti. O darbe kreiptis - tai reik prašymą kažkokį rašyti? Ar darbdavys tiesiog gali išmokėti?
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 01 29, 08:20)
Luety kaip popa tavo? ar atsivėrė dar viena skylė. Ir žinok reikia, kad išeitų geluonis, nes kitaip puliuos vėl ir vėl...


Labas rytas,

Ziaurus ivykis,ypac artimiesiems,stiprybes judviem abiem.

Muka,popa jau gerai.Zinok tu skyluciu yra tik 4,matyt penkta neatsivere,ir tokio,kaip votyse geluonies nebuvo.Buvo daug daug sriubinio skyscio,dvokiancio.Dabar jau vis maziau ir kvapo nebera jokio,skaidreja stipriIAI,daugiau kraujingas,limfinis toks.
Dabar nesvarus limfinis skystis dar salinasi,bet jau nebe bordavai raudona,o isblanko spalva.Dedu lengva ,prilyginta fiziologiniam druskos tirpalo toki lyg kompresa,daznai keiciu,niezti bezboznai,matyt jau gyja.Ichtiolas gydo dieviskai.Ir ko as durne tuos antibus geriau,reikejo man iskart det ichtiola.Nors MB sako,kad gal antibai apsaugojo nuo kraujo uzkretimo ar kt.komplikaciju.Yra,kaip yra,matyt taip reikejo.Gijimas labai dziugina.Jau sianakt gal kokias 5 min.gulejau ant to skaudamo sono,kazkiek jau atsigulu aukstielnika,o tai ta visa laika,tik ant desinio sono jau taip pabodo,net ranka skauda.Bet nakti labai prakaituoju,matyt nusilpo organizmas.
Pou turiu vit C su 40mg cinko,ar man netiktu jo pagert?Ka patartumet kad sustipret greiciau?
Atsakyti

ne, mes ten nedeklaruoti. O darbe kreiptis - tai reik prašymą kažkokį rašyti? Ar darbdavys tiesiog gali išmokėti?

Saintlina, o pas jus darbe yra patvirtinta kolektyvinėj sutarty dėl galimybės gauti pašalpą, mirus šeimos nariui? Žinau, kad rašo prašymą.

Ir dar gal čia pravers.

DK

137 straipsnis. Nemokamos atostogos ir nemokamas laisvas laikas

1. Darbdavys privalo tenkinti darbuotojo prašymą suteikti ne trumpesnės, negu prašo darbuotojas, trukmės nemokamas atostogas, jeigu jį pateikia:

6) darbuotojas dalyvauti mirusio šeimos nario laidotuvėse, – iki penkių kalendorinių dienų;

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 29, 13:27)
ne, mes ten nedeklaruoti.  O darbe kreiptis - tai reik prašymą kažkokį rašyti? Ar darbdavys tiesiog gali išmokėti?

TB darbe mirties liūdijimąprie prašymo ir gaus pašalpą dėl mirusio artimo žmogaus, paskui dar vieną pašalpą gali gauti dėl gaisro padarinių. Tu irgi gali kreiptis su prašymu dėl gaisro. Taip gali kilti kliūčių dėl to, kad ne jūsų turtas, yra principingų darbdavių, bet kiek žinau dažnu atveju yra tenkinami tokie prašymai.
Atsakyti
Man atrodo , kad MB darbdavys gali skirti pašalpą mirus šeimos nariui. Ir viskas...


pašalpos, kurią apdraustajam asmeniui išmoka darbdavys mirus šio apdraustojo asmens sutuoktiniui, vaikams (įvaikiams), tėvams (įtėviams), taip pat stichinių nelaimių, gaisrų ir sprogimų atvejais, sumos, ne didesnės kaip 5 Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos. Suma, nuo kurios neskaičiuojamos socialinio draudimo įmokos, didinama tiek kartų, už kiek mirusių apdraustojo asmens šeimos narių, nurodytų šiame punkte, išmokama pašalpa;
Čia jau kokia tvarka įmonėje. Vieni skiria , kiti ne .
Atsakyti

Luety, Lietuvoje tikriausiai siųstų mėginį ištyrimui. Neaišku, kas ten pas tave buvo - ar cista, ar šiaip kaip abscesas. Pas mane cistos kartais susiformuoja papciuose, tai ima biopsiją, jei jos neskaidrios. Tad labai sunku komentuoti, kai neaišku kas.

Neblogai. Tik gerk 5 dienas, porą dienų pertrauka, tada vėl išgerk. Čia didelė dozė.

Gali ir margainio išgert, kepenis pastiprint, gavai a/b nemažai.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 29, 13:35)
Labas rytas,

Ziaurus ivykis,ypac artimiesiems,stiprybes judviem abiem.

Muka,popa jau gerai.Zinok tu skyluciu yra tik 4,matyt penkta neatsivere,ir tokio,kaip votyse geluonies nebuvo.Buvo daug daug sriubinio skyscio,dvokiancio.Dabar jau vis maziau ir kvapo nebera jokio,skaidreja stipriIAI,daugiau kraujingas,limfinis toks.
Dabar nesvarus limfinis skystis dar salinasi,bet jau nebe bordavai raudona,o isblanko spalva.Dedu  lengva ,prilyginta fiziologiniam druskos tirpalo toki lyg kompresa,daznai keiciu,niezti bezboznai,matyt jau gyja.Ichtiolas gydo dieviskai.Ir ko as durne tuos antibus geriau,reikejo man iskart det ichtiola.Nors MB sako,kad gal antibai apsaugojo nuo kraujo uzkretimo ar kt.komplikaciju.Yra,kaip yra,matyt taip reikejo.Gijimas labai dziugina.Jau sianakt gal kokias 5 min.gulejau ant to skaudamo sono,kazkiek jau atsigulu aukstielnika,o tai ta visa laika,tik ant desinio sono jau taip pabodo,net ranka skauda.Bet nakti labai prakaituoju,matyt nusilpo organizmas.
Pou turiu vit C su 40mg cinko,ar man netiktu jo pagert?Ka patartumet kad sustipret greiciau?

na svarbu valosi ir duok die viskas išsivalytų 4u.gif Aš vietoj Pou 4u.gif žinok gerk, nes organizmas tavo labai ir netgi labai nusilpęs 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 29, 13:45)
Man atrodo , kad MB darbdavys gali skirti pašalpą mirus šeimos nariui. Ir viskas...
pašalpos, kurią apdraustajam asmeniui išmoka darbdavys mirus šio apdraustojo asmens sutuoktiniui, vaikams (įvaikiams), tėvams (įtėviams), taip pat stichinių nelaimių, gaisrų ir sprogimų atvejais, sumos, ne didesnės kaip 5 Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos. Suma, nuo kurios neskaičiuojamos socialinio draudimo įmokos, didinama tiek kartų, už kiek mirusių apdraustojo asmens šeimos narių, nurodytų šiame punkte, išmokama pašalpa;
Čia jau kokia tvarka įmonėje. Vieni skiria , kiti ne .

kaip ir rašiau labai individualiai pažiūrima į tai ...bet skirti gali, skiriasi apmokestinimas o tiksliau apmokestis ar ne 4u.gif bet aš visad sakau o kodėl nepaprašyti 4u.gif juk žmonėms tokios nelaimės atsitinka ne kasdien. Saintlina ir tu prašyk duos bus gerai neduos nu... taip jau yra...
Atsakyti