Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O Dievuliau. Kad tik viskas būtų gerai.

Atsakyti
Kaip aš visą laiką bijau,neperkaitinti pečių. ax.gif Vaikai iš viso pradžioje bijojo,kad nenugaruotume,nejudinu aš tų juškų visai.Dabar jau visi apsiprato.
Saintlina 4u.gif
Atsakyti

Kaip aš visą laiką bijau,neperkaitinti pečių. ax.gifVaikai iš viso pradžioje bijojo,kad nenugaruotume,nejudinu aš tų juškų visai.Dabar jau visi apsiprato.
Saintlina 4u.gif

Ingrida, smalkių daviklį pasikabinkit. O kodėl juškų neatidarinėjat?

Man taip pat pečiai baisu kažkaip. Pas Sesę naujoviškas vienąkart vos nesprogo, vožtuvas sugedo, kol meistras atvažiavo, tai kritinė situacija buvo.

Atsakyti

Aina nakum, anytos namas sode dega.. daugiau nieko nežinau kol kas, nei ar ji pati gyva. Kaimynai telefoną surado, paskambino.

Siaubas😱, pas tave kažkoks juodas dryžis užėjęs, laikykis 

Atsakyti

Kaip aš visą laiką bijau,neperkaitinti pečių. ax.gifVaikai iš viso pradžioje bijojo,kad nenugaruotume,nejudinu aš tų juškų visai.Dabar jau visi apsiprato. Saintlina 4u.gif
Mano mama irgi sode gyvena visą laiką, savo butą mieste isnuomavus. Tai tas jos pečius man nepatinka labai. Vargas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 28 sausio 2024 - 10:44

Nebėr nei namo, nei anytos..

Atsakyti
Reiskiu gilia ir tikrai nuosirdzia uzuojauta tau,Saintlina,ir ypac tavo Mergelei,apkabinu,,nu bet ka ta uzuojauta,tik zodziai,zmogaus neber....
Atsakyti
Uzuojauta,jums ,saintlina.Amzina atilsi mirusiai.
Atsakyti
O Viešpatie su viešpačiukais...
Amžiną atilsį anytai, o jums stiprybės, užuojauta...
Atsakyti
Užuojauta Saintlina abiems.
Atsakyti

Užuojauta, Saintlina, visai jūsų šeimai. Stiprybės. Stipriai apkabinu.

Atsakyti
Užuojauta visai šeimai.... ir amžinąjį atilsį mirusiai ....Stipriai apkabinu, tvirtybės Mergelei ir visai šeimai...
Atsakyti