Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na,taip primena šiek tiek laidotuves.Bet man jos kvepia.Šiandien Depe ėjau ratais aplink hiacintus,bet visi dar normaliai neišsiskleidę,o man reikėjo čia ir dabar,kad kvepėtų. ax.gif
Jau ant stalo patogoninių verbenų trys pokeliai laukia.Pernai du sėjau,šiemet noras daugėja,jos ir dabar kai apsninga gražu. mirksiukas.gif
Apžiūrėjau šiltnamius šiandien,vienam reikės plėvelę tikrai keisti,kitus gal tik palopyti?
Jau jau man kvepia pavasariu,apžiūrėjau sedulas,pumpurai paburkę,lazdyną. ax.gif
Atsakyti

Na,taip primena šiek tiek laidotuves.Bet man jos kvepia.Šiandien Depe ėjau ratais aplink hiacintus,bet visi dar normaliai neišsiskleidę,o man reikėjo čia ir dabar,kad kvepėtų. ax.gif
Jau ant stalo patogoninių verbenų trys pokeliai laukia.Pernai du sėjau,šiemet noras daugėja,jos ir dabar kai apsninga gražu. mirksiukas.gif
Apžiūrėjau šiltnamius šiandien,vienam reikės plėvelę tikrai keisti,kitus gal tik palopyti?
Jau jau man kvepia pavasariu,apžiūrėjau sedulas,pumpurai paburkę,lazdyną. ax.gif

Tai aišku, kad tai subjektyvu. Man ir hiacintai simrdž :) Gal dėl to, kad galvą nuo jų skauda :)

O visos kitos kvapios - kvepia, na gal tos lavongėlės nemėgstėčiau :) Va MB tik ką atnešė narcizų puokštytę, kvepia, nors silpnai. Frezijos nuvyto, išmečiau vakar. Jos taip pat man kvepia. Ir alyvos, pakalnutės.

Mėgstu tuos pavasarinius poetinius narcizus, labai malonus, intensyvus kvapas.

Atsakyti
Pou pas mane pilna pieva senovinių oranžinių laukinių lelijų. Kai metai geri tai tokia juosta žydi per visą pievą, keli ha. Nerandu dabar nuotraukos . Tikriausiai galima iškasti ? Tik pasižymėti reikia vietą. Pasidalinčiau. Man gėlynuose nei kardeliai gražu nei lelijos. Tik skinti ir merkti .
O tos baltos lelijos tai tikrai laidotuvių gėlės . Kvapas vimdo mane biški ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 26, 17:19)
Man gėlynuose nei kardeliai gražu nei lelijos. Tik skinti ir merkti .


Tai va,man skinti ir reikia.Ištisai nuo pusės vasaros skyniau ir merkiau kardelius.
Va dabar galvoju,pas mane dar mirksi eglutė,galvoju,ką ją išmetus padėti į kampą.Turiu dar zuikiakrūmio šakų,pamerkti į vazą.Miegamajame sausos gėlės didelėje vazoje kampe pamerktos.Ant stalo česnakų žiedynai vazoje.Jau norėjau šiandien primulę pirkti,bet išvažiuojame,grįžus reikės kažko žydinčio. ax.gif Juk stengiesi kažkaip tą jaukumą padaryti.Vakar grįžo vėl,svečiai,išgirdau atsiliepimą,pas jus kaip visada jauku. ax.gif Tai man gėlės,žvakės, oi kaip sueina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Va tokių lelijų žydi keli tūkstančiai pievoj . Jei drėgmės pakanka .

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 26, 16:33)
Tai va,man skinti ir reikia.Ištisai nuo pusės vasaros skyniau ir merkiau kardelius.
Va dabar galvoju,pas mane dar mirksi eglutė,galvoju,ką ją išmetus padėti į kampą.Turiu dar zuikiakrūmio šakų,pamerkti į vazą.Miegamajame sausos gėlės didelėje vazoje kampe pamerktos.Ant stalo česnakų žiedynai vazoje.Jau norėjau šiandien primulę pirkti,bet išvažiuojame,grįžus reikės kažko žydinčio. ax.gif Juk stengiesi kažkaip tą jaukumą padaryti.Vakar grįžo vėl,svečiai,išgirdau atsiliepimą,pas jus kaip visada jauku. ax.gif Tai man gėlės,žvakės, oi kaip sueina. mirksiukas.gif


Kardeliai vazoj gražu ... Bet leliją tai su visa vaza lauk išneščiau, jei rasčiau pamerktą tongue.gif
Atsakyti

Dusia, gali tiesiog nuraškyti vaikučius nuo pažastukių, jei nepamirši :)

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 26, 16:47)
<p>Dusia, gali tiesiog nuraškyti vaikučius nuo pažastukių, jei nepamirši smile.gif</p>


Nemačius, nežinau kaip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nemačius, nežinau kaip biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Galvoju, kaip čia aiškiau aprašyti :)Tos senovinės lelijos tikrai turi vaikiukus pažastukuose, išorinius kaip svogūnėlius. Kur lapai prisideda, gale vasaros jos subrandina tokius kaip gumbelius, kuriuos pajudinus, lengvai nuimi. Tai kai juos "pasėji" į žemę, jie išleidžia šaknytes ir lapelius pamažu, užauga normali lelija. Močiutei taip parinkusi buvau kreminių ir geltonų senovinių bekvapių lelijų vaikiukų. Bet viskas išnyko.

Atsakyti

Luety, sveikinu, nors ir nenori sveikinimų. Bet  50 m kartu yra itin įkvėpianti sukaktis, retai jau pasitaiko šiais laikais. Man lb gražu ir aš džiaugiuosi už tokias poras, nors man tai ir negresia 😁

Luety Sveikinimiai nuoširdžiausi wub.gifwub.gifwub.gif
Man labai gražu tiek metų kartu. Gražu iki ašarų 4u.gif


Luety aš verkiu tik iš gerumo ir grožio . Kitkam nėra ašarų . Po mamos ... ir dar kitų gyvenimo pamėtymų. Suspaudžia gerklę. Valgyti negaliu, tik gerti . O akys kaip dykuma, net skauda.
Tada pasiimu kojas į rankas ir einu , kad kūnas pavargtų ir galva išsivalytų .
Verkiau per sūnaus diplomų teikimą. Riedėjo ašaros kaip pupos. Aš ir tokia indusė. Anglės kaip visada, akmeniniais veidais. Aš rytų europietė, man galima. MB liepė susikaupti ... O man niekaip. Ir dar galiu pravirkti nuo kokio grožio, gerumo , džiaugsmo ... O iš gailesčio , liūdesio , nelaimės niekaip. Surakina ir tiek.
Jei jūs žinotumėt kokia aš verksnė buvau vaikystėje ir jaunystėje ... Upeliais. Mama ir sakydavo pasitaupyk, gyvenime dar reikės, ko čia dėl tokių niekų raudi . Matyt išraudojau .

 

Pas mane panaši situacija. Graudi josi dėl grožio ir gėrio, o ne dėl liūdesio 🙄. Kartais net neramu, kad toks kietumas ar net šaltumas širdin įkrito. Bet gal tikrai kažkada tiesiog viskas išverkta 🤔

Va tokių lelijų žydi keli tūkstančiai pievoj . Jei drėgmės pakanka .

219e3f74b7f04b59fcde93f9ad29a3ea668.jpg
Papildyta:

Kardeliai vazoj gražu ... Bet leliją tai su visa vaza lauk išneščiau, jei rasčiau pamerktą tongue.gif

Lelijoms esu alergiška, iškart čiaudau, jei arti žiedai. Bet šios oranžinės man taip primena aa močiutę ❤️, pas ją visur jų pilna aplink namą augo, jai išbuvo gražiausios gėlės 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 26 sausio 2024 - 18:04

Dusia, o, išdidinus tavo nuotrauką, pamačiau apie ką sakau. Ten, kur žiedas nužydėjęs, ties stiebo išsišakojimu, lyg įžiūriu du rudos/ bordo spalvos burbuliukus :)

Atsakyti

Anidanda,  alergiška ir senovinėms?

Atsakyti
Buhalterės ,lengvai statsitikai prisijungiate?Su sūnumi vargome,anei kaip.Sūnus rašys dukrai,ten programavo,gal ką patars?Prakeikiau programuotojus(nors visi vaikai tuo užsiima),niekaip internetu neprisijungiu konsultacinėn poliklinikoje pas gydytoją.Anei kaip.Vešiuosi kompą,gal sūnus padės? ax.gif
Bandysiu pas onkologę skambintis tiesiai į kabinetą,nes nu sakė nereikia jokio siuntimo.Pas traumotologą reikia siuntimo,tai pirma pas šeimos keliausime.Pradėsime kryžiaus kelius. ax.gif Ui kaip gera buvo pailsėti. mirksiukas.gif
Šiandien vis ūgiu tiesiausi prie konteinerio,susitrenkiau uodegikaulį,vėl bėda. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti