Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labu, 

Saintlina, super geros naujienos!

Mano Močiutei po paršiukinio gripo buvo plaučių uždegimas ir inkstų nepakankamumas, keletą dienų buvo nelabai, sąmonė pritemus. Vyresnio amžiaus žmonėms plaučių uždegimas kartais duoda tokią reakciją.

Ingrida, kokie faini tapciai!

Luety, neburbėk taip :) Gal ir tau ledo reik? :)

Prie Klinikų špagatą padariau :) Bezbožnai slidu buvo.

Atsakyti

Pas mus irgi ledas ant šaligatvių.

Atsakyti
[quote=saintlina,2024 01 25, 09:31]
o, kaip faina bigsmile.gif
Mb į Nidą turi važiuot darbo reikalais. Reik ir man važiuot tada. Oras šiandien tragiškas, bet ryt gal geriau bus?

Žinot, mergiotės, o tėvas atsigauna. Mrt rezultatų dar neišskaitė, bet gydytoja sakė, kad turbūt vis dėlto insulto jam nebuvo. Nes kalba ir net valgo jau normaliai, eit bandė į wc, bet nugriuvo. Reikalauja žmonos. Tiesa, sakė, kad turi dukrą ir trijų metų anūkę, bet čia gal nuo vaistų nusišnekėjo. Plaučių uždegimas ir inkstų nepakankamumas yra, tai bent iki pirmadienio dar laikys ligoninėj. Toliau nežinau kaip bus.
[/quote]




Papildyta:
o kada tie 'jūsų' laikai skaitėsi? Nes kai dar neskirdavo antibų, tai ne susitvarkydavo lengviau, o mirdavo daugiau. O jau aš kiek pamenu, tai antibiotikus reik nereik skirdavo smile.gif
[/quote]

Oi,kokios geros zinios!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nu nors kas geresnio. bigsmile.gif 4u.gif


As nekalbu apie kitu ligu gydyma,as kalbu apie vociu gydyma.As ju turejus paauglystej daug matyt palankus kunas puviniam,tai neprisimenu,kad but mane tevei del to pas gydytoja tempe,ar gerus antibus.Ichtiolas ir viskas,po jo plaut peroksidu,vel ichtiolas ir pasveikdavom.Tai 60-ieji metai.
Vat 70-taisiais,kai mano vaikai eme gimt,tai vaikas pyrst-antibai.Tikrai buvo labai megiamas gydytoju vaistas.Pradzioj visokie tetracyclinai,su amidopyrinais nuo temperos,paskui aspirinas su analginu nuo temperos,mano didysis daug sirgo,tai prisimenu gerai.



[quote=Pou,2024 01 25, 10:47]
<p>Labu, </p><p>Saintlina, super geros naujienos!</p><p>Mano Močiutei po paršiukinio gripo buvo plaučių uždegimas ir inkstų nepakankamumas, keletą dienų buvo nelabai, sąmonė pritemus. Vyresnio amžiaus žmonėms plaučių uždegimas kartais duoda tokią reakciją.</p><p></p><p>Ingrida, kokie faini tapciai!</p><p></p><p>Luety, neburbėk taip smile.gif Gal ir tau ledo reik? smile.gif</p><p></p><p>Prie Klinikų špagatą padariau smile.gif Bezbožnai slidu buvo.</p>
[/quote]

Klausau,neburbesiu,nors siandien labai gailiu saves,asaros visai salia,ner su kuo paverkt kartu. ax.gif
Noriu ne ledo,bet ledu,sokolado lindol daug daug cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 sausio 2024 - 13:25

Luety, va imk ir suvalgyk to šokolado, jei tik geriau nuo jo pasijusi  :wub:​  

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 25, 11:53)
<p>Luety, va imk ir suvalgyk to šokolado, jei tik geriau nuo jo pasijusi  wub.gif​  </p>



Negaliu,angliavandeniai,kurie augina infekcija.Kenciu.MB demesingumas padeda.Daro valgyt,popina,smagiau duselej.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 25, 13:15)
o kada tie 'jūsų' laikai skaitėsi? Nes kai dar neskirdavo antibų, tai ne susitvarkydavo lengviau, o mirdavo daugiau. O jau aš kiek pamenu, tai antibiotikus reik nereik skirdavo smile.gif

Sakyčiau tarybiniais laikais,bet tolimais tarybiniais. ax.gif Nes ,kai vaikai augo,jau labai madingi buvo antibiotikai.Paprasta virusine ir antibiotikų dozė.Vat,kai mes augome,turėjau dvi votis per gyvenimą,tik ichtiolas,nebuvo net minčių apie antibiotikus.Ir man atrodo tais laikais tik penicilinas buvo?Bijau nusišnekėti,bet nesigirdėjo labai. ax.gif
Turėjau didelę traumą per treniruotę,ant batuto koja sulindo tarp spranžinų,a.a. babytė sugydė su višnevskiu.
Prideginome elektros per šalčius,dar tiek nebuvo-650 kilovatai.Įdomu kiek biržoje????? blink.gif blink.gif
Atsakyti

Klausau,neburbesiu,nors siandien labai gailiu saves,asaros visai salia,ner su kuo paverkt kartu. ax.gif
Noriu ne ledo,bet ledu,sokolado lindol daug daug cray.gifcray.gifcray.gifcray.gif

Luety, neklausyk manęs :) Juk aš tau savo vaistus pasiūliau - šokoladinį ledą  ant pagaliuko su šokoladiniu glaistu:) Nes jau pas mane kaip reikalas burbuliatorius įsijungęs :) Bišk padėjo.

Tik guoskis mums, jei tau padeda, rašyk.

Višnevskį dėdavo anksčiau ant visokių furunkulų. Labai daug kas priklausė nuo mitybos. O pokaryje ne itin smagu buvo su maisto produktais.

O tau, Luety, dabar tiesiog organizmas nusitrepsėjęs nuo visų ligų, oda, minkštieji audiniai dar atspindi ir žarnyno būklę.

Kai pas mane vit D siaubingas trūkumas, tai pas mane žarnynas "su plačiais tarpdančiais", visai neatspari esu.

Atsakyti
Neskaitei ananmnezes,pou.
Pas luety tas abscesas jau daug metu.
Atsakyti
Diena tokia... Aš tai šiandien akardeonu pagročiau ant palangės sėdėdama. Nes nemoku. Bet plačiai atsidaryčiau langą, kad visus nevinčiau biggrin.gif . Nurašau savo nepasitenkinimą amžiui. Nedažnai būna man tokių pilkai piktų dienų. Saldumynai man visai nepadeda. Dar piktesnė darausi , kaip dramblys nuo cukraus. Miškai , laukai , o jei jūra būtų tai iš viso tobula...


Saintlina kokios geros Tavo naujienos 4u.gif

Kad antibiotikais votis gydo pirmą kartą išgirdau iš Luety. Mano vyrai yra turėję kokių ten darinių... Prakaito liauka buvo užsikimšusi? Kažkas tokio, pradžioje pakilimas, paskui jau ir skaudus ėmė darytis. Siuntimas pas chirurgą, patikrino , paskyrė operacijos datą. Ryte atvežiau , sutvarkė, mėginys tyrimams ir už kelių valandų namo . Jei ir gavo antibiotikų tai vienkartinę dozę. Nepamenu .
Jokių vočių gyvenime nesu turėjusi ... Vaikystėje nebent koks rakštis užpūliuodavo . Ichtijolo kvapas mane vimdo , tai baba senoviškai gydydavo - sūdyti lašinai , užtepa medaus , apriša celofanu ir dar kokia tai medžiaga ant viršaus. Nakčiai. Stebuklingas vaistas. Ryte jau rakštis išėjusi būdavo.
Tada nesupratau kaip tai veikė, dabar jau žinau koks tobulas vaistas ...
Man šiaip niekas nelinkęs pūliuoti . O MB jei tik isipjauna reikia steriliai laikyti , kitaip pūliuoja. Bet jis ir "užkalba" savo žaizdas rusiškais žodžiais... O jie niekur nedingsta smile.gif turi pasišalinti kažkaip biggrin.gif
Luety , biški daugiau pozityvo ir džiaugsmo ... Visas nepasitenkinimas, oru , kelionėmis valdžia , tvarka ir tt kaupiasi . Ypač tas tylusis...
Atsakyti

Diena tokia... Aš tai šiandien akardeonu pagročiau ant palangės sėdėdama. Nes nemoku. Bet plačiai atsidaryčiau langą, kad visus nevinčiau biggrin.gif.

Nurašau savo nepasitenkinimą amžiui. Nedažnai būna man tokių pilkai piktų dienų. Saldumynai man visai nepadeda. 

Jokių vočių gyvenime nesu turėjusi ... 

Prajuokinai su tokia puikia idėja )))) 

Man šokoldas padeda ) bet  jūra išvis tobula  :wub:  o šiaip mano antidepresantas ryžas ir pūkuotas  :wub: 

Aha, šitų ir aš nesu turėjus. 3×tfu.

Važiuoju į operą. Hofmano istorijos.

Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, kaip opera?

Kaip visos gyvuojat?

Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Pou,kad energinga nuo ryto? wub.gif
Išleidžiame svečius,važiuojame į miestą.Gerai būtų,kad šiandien siūlai atkeliautų.Bijau ar taip bus?Problema tada ar važiuoti specialiai dar į miestą,jei ateis savaitgalį,ar jau reikės kažko prašyti paiimti? ax.gif
Atsakyti