Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nėra dūmų be ugnies, beveik visada taip. Bet į viešumą ne viskas išeina, tad vargu ką sužinosim 

Man įdomu kaip? Paprastas žmogus pirk NT už kokį 100 t. Bankas iš karto paprašys pinigų švarumo įrodymų. O čia... niekas nematė? Jokių apribojimų? Vienas parašas?

Atsakyti


Man profesinis klausimas kaip ? Kaip bankai nematė ? ir tt

Man tai pletkai čia atrodo. Dėl pralošimo. Bet į savas sąskaitas tai tikrai galėjo išvaikščiot. Ir bankams neužkliūtų, jei būtų pateiktos sutartys su subrangovais ir pan. 

Atsakyti

Man įdomu kaip? Paprastas žmogus pirk NT už kokį 100 t. Bankas iš karto paprašys pinigų švarumo įrodymų. O čia... niekas nematė? Jokių apribojimų? Vienas parašas?

Kiekvienam stambiam statybos projektui pristeigia naujų įmonių, kuriose dirba vienas asmuo. Ir samdo n subrangovų. Kas juos sutikrins? Pasirašai sutartis, pervedi avansus ir psio. Nu, gali sąskaitas už kokius darbus išrašyt dešimteriopai išpūstom kainom. Easy.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas lietingas rytas 🙂

Anidanda, kaip oras pajūryje? Sniego dar turit?

Atsakyti
Labas rytas,
Kokia saulėta kava . Dėkui Ingrida 4u.gif
Kaip pavogti tokias sumas pinigų ir pralošti vis tiek nesuvokiu biggrin.gif Techninės reikalo pusės smile.gif Bloga aš buhalterė, be fantazijos ax.gif tongue.gif
Luety , atvažiavo Tavo tepalas ? Jau baigei antibiotikus ? Kaip sveikata ?
Atvažiavo mano šilko siūlai. Virvelė. Neskersuoja, bet išskalbus lyg biški traukiasi iš ilgio ? Reikia baigti dukros megztuko rankoves ir galėsiu paradėti sau . Jei vėl negausiu kokio užsakymo iš mažosios.
Sniego Kaune beveik neliko, bet liko daug vandens.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 25, 09:51)

Sniego Kaune beveik neliko, bet liko daug vandens.


nieko sau blink.gif Pas mus pilna sniego. Šlapio.
Atsakyti

saintlina, 25 Sau 2024 - 09:42, parašė: Labas lietingas rytas 🙂 Anidanda , kaip oras pajūryje? Sniego dar turit?
Tik vakare ten būsiu, tai nzn. Namo kamera va ką rodo. Nėra jau praktiškai sniego
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 25, 11:12)
Namo kamera va ką rodo. Nėra jau praktiškai sniego


o, kaip faina bigsmile.gif
Mb į Nidą turi važiuot darbo reikalais. Reik ir man važiuot tada. Oras šiandien tragiškas, bet ryt gal geriau bus?

Žinot, mergiotės, o tėvas atsigauna. Mrt rezultatų dar neišskaitė, bet gydytoja sakė, kad turbūt vis dėlto insulto jam nebuvo. Nes kalba ir net valgo jau normaliai, eit bandė į wc, bet nugriuvo. Reikalauja žmonos. Tiesa, sakė, kad turi dukrą ir trijų metų anūkę, bet čia gal nuo vaistų nusišnekėjo. Plaučių uždegimas ir inkstų nepakankamumas yra, tai bent iki pirmadienio dar laikys ligoninėj. Toliau nežinau kaip bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 sausio 2024 - 12:07

O ką sako liaudis išmintis: "Jeigu tą dieną saulėta, buvo spėjama būsiant gražią vasarą ir gerus metus, jei debesuota – tais metais daug žmonių mirsią, jeigu lyja ar sninga, tąmet būsiąs didelis brangymetis, nes javai supus, o jei smarkus vėjas pučia, tarp žmonių galintys kilti dideli neramumai." 

Kaip suprantu laukia smagūs metai. 

Tai laikykitės ten. 

Čepulio postas fb. Barsuko diena šiandien.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 25, 07:51)
Labas rytas,
Kokia saulėta kava . Dėkui Ingrida 4u.gif
Kaip pavogti tokias sumas pinigų ir pralošti  vis tiek  nesuvokiu  biggrin.gif  Techninės reikalo pusės smile.gif Bloga aš buhalterė, be fantazijos  ax.gif  tongue.gif 
Luety , atvažiavo Tavo tepalas ? Jau baigei antibiotikus ? Kaip sveikata ?
Atvažiavo mano šilko siūlai. Virvelė. Neskersuoja, bet išskalbus lyg biški traukiasi iš ilgio ? Reikia  baigti dukros megztuko rankoves ir galėsiu paradėti sau . Jei vėl negausiu kokio užsakymo  iš mažosios.
Sniego Kaune beveik neliko, bet liko daug vandens.
Gražios dienos  4u.gif


Labas rytas,

Ingrida,tapukai nuostabus,silti,grazus,panasus i dzurabus,bet daug patogesni,grazesni.Saunuole tu.
Dusia,atejo tepalas,dedu vakar visa diena,bet mazai naudos kol kas.Manau antibu veikimo fone ne labai tas ichtiolas veikia.Siandien antibus baigsiu,liko viena doze,busiu isgerus 7 d.Brrrr.Musu laikais neskirdavo antibu,dedavom iskart ichtiola ir maziau nuodydavom organizma ir susitvarkydavom su tokiais dalykais lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 25, 12:10)
Čepulio postas fb.


skaičiau Čepulio šito postą. Na tiesiog 'nuostabi' ateitis laukia.. viskas krūvoj, išskyrus gerus metus.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2024 01 25, 12:10)

Musu laikais neskirdavo antibu,dedavom iskart ichtiola ir maziau nuodydavom organizma ir susitvarkydavom su tokiais dalykais lengviau.


o kada tie 'jūsų' laikai skaitėsi? Nes kai dar neskirdavo antibų, tai ne susitvarkydavo lengviau, o mirdavo daugiau. O jau aš kiek pamenu, tai antibiotikus reik nereik skirdavo smile.gif
Atsakyti