Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dar vienas testas smile.gif
https://www.instagra.../...nR2ZHp2eQ==
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Dusiuk,manau vaikai mūms tvarlaraštį sudarys?Mašina išnuomuota,šeštadienį sūnus jau užrašė į bananų plantaciją ekskursiją,jie važiuoja ir mus jau paiims.Nesiruošiame labai sėdėti.
Bandysime testą,pavalgius. ax.gif
Atsakyti
Dėl kojos negaliu sukryžiavus atsistoti,na po kelionės imsiuosi gydymo. mirksiukas.gif Daugiau kaip ir atsistoju be rankų dar. ax.gif
Užsiakiau vakar siūlų,rizikuoju ar teis iš Klaipėdos penktadieniui į paštomatą?Kur mezgiau,nusiaurinau per daug megztinį,pasiūlysiu dukrai arba kitai arba draugei dukros.Kam nors vistiek tiks.Tai užsisakiau dar porą matkelių rankovėms ir sau šokoladinius alpaca silk matkelius.Sau nusimegsiu šokoladinį. ax.gif
Siūlų dama neatsakė vakar,siūlų mazgas šiek tiek brangiau,bet vakar atsakė,tai jau nebe laukiau. mirksiukas.gif Turėčiau ką veikti kelionėje,o tai nebent kojines pasiimčiau megzti.Dabar tapkes mezgu,bet siūlai iš babinų netiks kelionėje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 23, 09:34)
Užsiakiau vakar siūlų,rizikuoju ar teis iš Klaipėdos penktadieniui į paštomatą?


ateis smile.gif
Atsakyti
Ingrida aš irgi galvoju, kad spės siūlai ateiti .
Į keliones lėktuvu visada imu kojines megzti . Važiuojant automobiliu tai galima visko daug prisikrauti . Megztinių gabalais nebemezgu apdaila yra košmaras. Tai jokių ten rankovių kelionėse negaliu megzti . O kojinės iš siūlų 420/100 gr ilgokai mezgasi , neužima daug vietos ir kelių nekaitina šiltesniuose kraštuose. Kiek to laiko lieka kelionėse...
Labai geras oras pasivaikščiojimui. Pavasariu kvepia. Tik reikia neslidžių batų . Nunešiau šeimos turtą patikrinti . Nemiela ta procedūra, kaip varstotu suspaudžia biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Dusia,tai tu mezgi kojines dviem virbalais?Kai aš penkiais,nelabai į skrydį,bijau rizikuoti. ax.gif

Iš Afidejos atėjo žinutė nemokamai momogramą daro,gal reikės užsiregistruoti?Nors rudenį echoskopiją darė,bet..........kaip man gerai būtų pasitikrinti? ax.gif
Atsakyti
Ingrida, kojines visada mezgu virbalais su valu ir abi kartu . Man turinčiai biški prefekcionizmo tinka. Gaunasi vienodos.
Aš megztinio rankoves irgi mezgu kartu . Kai megzdavau gabalais tai visada. Dabar išmokau ir reglaninio megztinio nuo viršaus rankoves abi kartu ratu mezgant primegzti . Man taip patogu. Toks mezgimo būdas vadinasi lietuviškai stebuklinga kilpa. O nelietuviškai "Magic loop".

Dėl tyrimo , tai sakyčiau labai reikalingas 4u.gif Per daug švitinitis nereiktų , bet kas du metai kritinio amžiaus moteriškėms privaloma būtų nepraleisti... Mano dukrytė buvo su klasiokėmis senai matytomis susibėgus rudenį ( 90 pr jų klasės ne LT studijavo ). Tai kai išsikalbėjo su klasiokėmis - pirmas klausimas man - ar tu daraisi tyrimus ? Yra bėdų pas mamas... Tu pasiklausk savo gydytojas, ar verta Tau darytis dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 sausio 2024 - 11:34
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 24 sausio 2024 - 09:09
pas Ingridą vasara bigsmile.gif

O pas mus šlapio sniego košė smile.gif Išėjau ryte su šuniu, kur koją pastatau, ten nugrimzta iki bato viršaus.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 24, 10:41)
pas Ingridą vasara  bigsmile.gif 

Tegul pievas pirma gražina.Dėl kitko tegul streikuoja,vat dėl pievų tai nepalaikau.Dar būdavo putpelės gyvena,dabar ir tų neliko. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, o kokias pievas is jusu kas nusavino? Ar cia dar zemes negrazino?
Ir turbut ten buvo kurapkos,ne putpeles.Putpeles gana sunku ir ukiuose uzaugint .
serialas apie amerikos emes uki https://www.imdb.com...sodes/?season=4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 24 sausio 2024 - 10:46
Kurapkos,kurapkos,,man jos panašios. ax.gif
Gražino žemes ir pusę ha atsikėlėme į sodybą,bet nedavėme aparti,nors ir prašė ūininkas išsinuomuoti nors 30 arų.Maža žemių.Dabar gyvename apsupti rapsų,neša bitės rapsų medų,nors žmonėms labai ir nepatinka tas medus.O kur toms bitelėms bepaimti ta pievų medų? ax.gif Stirnos apsvaigę vaikšto nuo tų rapsų.O ką valgyti?Miške tik samanos.
Naglumas ūkininko ,suarė keliuką,dabar važiuoja per pievą kaimynų,kurie gano savo karvutę toje pievoje ir bijo ką pasakyti.Mokinu netylėti,nes baigia pasidaryti keliuką jų pievoje.Mato beteisiai žmonės ,tai tuo ir naudojasi.
Gal gal ten kiti reikalavimai ir teisingi,ačiū ūkininkui už keliuko valymą,užvakar ir medaus su vynu atsidėkojau,susitabdžius.Bet dėl pievų pikta. ax.gif
Atsakyti