Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ebay yra ichtiolo,bet siuncia is rusijos,lietuvos,kada ateis.

Luety, o ką tu su ichtiolu tikiesi padaryt? Dezinfekuot? Ar pūlius ištraukt?

Atsakyti

Sveikos! Buvom Alytuj. Išvestas iš komos. Mūsų nepažino. Bet labai blaškosi, visąlaik kartoja 'vajėzau' ir 'padėk'. Kartais sureaguoja (mama paklausė, ar skauda. Pasakė 'ne'), bet šiaip nefokusuoja nei žvilgsnio, nei dėmesio. Gydytoja sakė, kad reiks mrt, bet tam reik, kad jis gulėtų ramiai, o kol kas niekaip. Nuslopint stipriai negali, nes tuomet trinka kvėpavimas.  Kažkaip va taip. 

Saintlina, kaip sunku...

Kai gulėjau ligoninėj, tai viena moteris be perstojo kartojo "Birute, Maryte, padėkit". Naktį slinkau į tualetą, tai sesutę žadinau, kad padėtų. Pasirodo, va taip ją insultas paveikė. Žiauriai sunku net šalia būt, kai prašo pagalbos nuolat.

Atsakyti

Luety, sis tepalas puikiai ištraukia pulius. Gali juk parsisiųsti 

 

Saintlina  :4u:

 

 

Man irgi kažkokia zaraza kabinasi, akys skauda, gerklę kutena. Oras baisus 

Atsakyti

Luety, sis tepalas puikiai ištraukia pulius. Gali juk parsisiųsti

Ji sakė, kad pas juos prekiauja šituo tepalu, kai jį minėjau. 

Atsakyti

Oras pagerintas. Pas mus lyja. Bus plikledis. Šunį vedžiojau, tai striukė apledėjo. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 22, 14:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73129341" data-time="1705927537"><div><p>Ebay yra ichtiolo,bet siuncia is rusijos,lietuvos,kada ateis.
</p></div></blockquote><p>Luety, o ką tu su ichtiolu tikiesi padaryt? Dezinfekuot? Ar pūlius ištraukt?</p>



Zadu pulius traukt .Dabar suka kazkiek ju,yra dvi skylutes atsidare,bet nedaug.bet jau sumazejo siandien guzas.Kai uzsidedu ananaso,tai po pusvalandzio tiek ima niezet,kad galiu pasiust,palaikau dar,kiek iskenciu ir imu salin,valau peroksidu ir nieko nebededu.Po to uzsidedu antra karta pries miega,kiek iskenciu,o nakty vel nieko,nes tokia vieta,kad miegant nukristu viskas.
Ieskojau ebay ichtiolo ir radau,ir dar radau,kad ji pardavineja ukrainieciai,labai mieli zmogiukai.Susirasem rusu kalba,tai zmonike jo isleke i pasta issiust second day delivery.Pataikiau ant puikiu zmoniu,ryt jau tureciau turet ichtiola.
Saintlina,zuikeli,sunku labai,nu bet pries liga ir gamta nepasokinesi.Viskas auksciausiojo kurejo rankose.Stiprybes jums ir tikekimes,kad issikapstys.


Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 22, 17:04)
<p</p>
<p>Luety, sis tepalas puikiai ištraukia pulius. Gali juk parsisiųsti </p>
<p> </p>
<p>Saintlina  4u.gif</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Man irgi kažkokia zaraza kabinasi, akys skauda, gerklę kutena. Oras baisus </p>


Ji ilgai siuncia per amazone ziurejau,pasibaiges jau,o daugiau niekur neradau,uztai emiau ieskot ichtiolo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 22 sausio 2024 - 19:22

Tai is Lt gi gali parsisiųst. Arba is vokiečių 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 22, 18:34)
<p>Tai is Lt gi gali parsisiųst. Arba is vokiečių </p>

Zinoma galiu,bet tai eis 1,5-2 sav.o man reikia cia ir dabar.
Atsakyti

Zinoma galiu,bet tai eis 1,5-2 sav.o man reikia cia ir dabar.

Jau galėjo būt pakeliui šiaip 😆. Gi visą savaitę vargsti jau. Bent ateičiai turėtum, jei atsisiųstum

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 22, 20:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73129428" data-time="1705950103"><div><p>Zinoma galiu,bet tai eis 1,5-2 sav.o man reikia cia ir dabar.</p></div></blockquote><p>Jau galėjo būt pakeliui šiaip 😆. Gi visą savaitę vargsti jau. Bent ateičiai turėtum, jei atsisiųstum</p>

Tai jau ryt poryt turiu gaut ichtiolo tepala,o paskui ziuresiu,kaip cia eisis man toliau.
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, stiprybės Tau :4u: . Taip sudėliotas gyvenimas.

Luety man oda šiurpsta skaitant apie tavo bėdas. Kojas rankas prisiuva, širdies operacijas daro, o elementaraus pūlinio sutvarkyti medicina nebegali? Taigi aprova visam organizmui. Tikrai grįžtam į viduramžius. Žiaurūs laikai atėjo.

Pou kaip nuotaikos šiandiena?

Žiema bėga, lietus, niūru... vis tam žmogui negerai.  

Ingridėl, pirmadienį skrydis? Laukiu komentarų, kaip ten ... mes per  kinų naujoką ten pat skrisim. Kad jau Sicilija  mūsų nenorėjo. Teko pasikeisti bilietus.

Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, ai, visokių reikalų yr, tai ta nuotaika "kažkokia".  Viskas gerai.

Geros dienos!

Atsakyti