Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
Tai kad tekinom nuo ryto , nebuvo kada net pasisveikinti . Biški pamigau vadinasi , ne 6 iš lovos išsiridenau .
Luety mano supratimu, nieko negali būti blogiau , kaip sugerti nepilną kursą antibiotikų. Pusiau skustas, pusiau luptas. Patreniruoji tuos negeriečius kuriuos antibiotikai turi sunaikinti ir palieki toliau daugintis.
Vakar MB nusivedė į filmą "Bitininkas". Dėl pavadinimo .Nesu mėgėja tokių , bet taip skanai susižiūrėjo smile.gif Neprailgo .
Saintlina, rūpi kaip pas Tave reikalai ?
Oras tai toks nemielas, nors nešalta apie 0 . Lis ar snigs nežinia, bet kritulių telefonas žada Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 sausio 2024 - 12:24

Sveikos.

Kažkaip be nuotaikos atsikėliau, susmurgusi. Išsikrapščiau iš šaldiklio šokoladinį ledą - gal pasitaisys.

Saintlina, kaip laikotės?

Luety, ne, negalima nutraukt. Juk žinai, iš kur atsiranda a/b atsparios formos - neteisingas paskirto gydymo vartojimas, vienas iš būdų.

Kaip šiaip bendra savijauta, niežulys?

Atsakyti
Luety,abscesas yra ilgas procesas.
Kadangi jau toks su ilgameciu stazu ,tau reiktu ji visgi issipjaut arba issipudyt.
Issipudyt butu padejes tas mano pirmas vasko - saku irviso kito brandinantis kompresas,bet jei jau oda atsidaro,manau per velu.Teks virskinti ananaso fermentais.
Vienintelis greitas budas yra chirurginis.
Atsakyti
Jis man nesake,kiek dienu gert antibijotikus.Siandien penkta diena,o liko dar kapsuliu dar trim dienom.Tesiu,kol mano kunas pasmirs antibijotikais,nes su pertraukom as juos geriu jau viso su ispanija 17-a diena.Man baisu.
Pjaut nenoriu,nesu gyvenime turejus jokios chirurgines intervencijos i savo kuna,isskyrus danties traukima,tai man kazkas baisaus atrodo.Dedu ananasa,desiu pakaitom su trauklapiu.Man geriau issipudyt,nes tai ne pirmas kartas,paauglystej buvo daug tokiu.Bet buvo ichtiolo tepalas,buvo vasar ir tramo zole...
Atsakyti
O dieve,kas tas trauklapis? Gyslotis?
Per silpnas jau tokioje situacijoje.
Atsakyti

Laba diena, atsiprasau kad parasysiu, nesu sitos temos dalyve, tiesiog ryte labai anksti nubudau ir perskaičiau beveik visas temas kurios dar kazkiek gyvos. Luety , ir visnevskio , ir ichtiolo tepalų galima nusipirkti ebay, buna rusiški arba latviski. Jei būtum Londone, tai šitų tepalų turi dauguma lietuvisku parduotuvių. Sveikatos. Atsiprasau kad įkišau trigrašį 🙏

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 22, 10:22)
<p>Sveikos.</p><p>Kažkaip be nuotaikos atsikėliau, susmurgusi. Išsikrapščiau iš šaldiklio šokoladinį ledą - gal pasitaisys.</p><p></p><p>Saintlina, kaip laikotės?</p><p></p><p>Luety, ne, negalima nutraukt. Juk žinai, iš kur atsiranda a/b atsparios formos - neteisingas paskirto gydymo vartojimas, vienas iš būdų.</p><p>Kaip šiaip bendra savijauta, niežulys?</p><p></p><p></p>

Ranku zastai dar labai niezti vakarais.Ir taip kunas niezti,nera jokiu isberimu,ko gero tie antibai labai uzterse kepenis ar inkstus.
Ar pagerejo savijauta po sokoladinio ledo? 4u.gif


QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 22, 10:43)
O dieve,kas tas trauklapis? Gyslotis?
Per silpnas jau tokioje situacijoje.


Gaila. wub.gif

QUOTE(Heida @ 2024 01 22, 11:02)
<p>Laba diena, atsiprasau kad parasysiu, nesu sitos temos dalyve, tiesiog ryte labai anksti nubudau ir perskaičiau beveik visas temas kurios dar kazkiek gyvos. Luety , ir visnevskio , ir ichtiolo tepalų galima nusipirkti ebay, buna rusiški arba latviski. Jei būtum Londone, tai šitų tepalų turi dauguma lietuvisku parduotuvių. Sveikatos. Atsiprasau kad įkišau trigrašį 🙏</p>


Aciu ,Heida,einu ieskot ebay.Buvo kilus tokia mintis,bet galvoju,nu is kur gi.
Atsakyti
Aš labiau bijočiau kažkokį pūlinį organizme metų metus nešiotis negu operacijos.
Naujieji viduramžiai UK .
Gydymas trauklapiais...

Luety , pasitikrink ar akių obuoliai ne gelsvi ?
Niežulys kepenėlės. Kiek žinau.
Atsakyti
Dusia,akys ne geltonos,aciu Die.Guzas niezti bezbozhnai,nudraskyciau,kad neskaudetu. tongue.gif bigsmile.gif
Ebay yra ichtiolo,bet siuncia is rusijos,lietuvos,kada ateis.Dar kazkoki ichtiolo balzama pardavineja anglai,bet kas tas balzamas nezinau.
Amazone atsiustu per para,bet neturi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 22, 14:45)
Dusia,akys ne geltonos,aciu Die.Guzas niezti bezbozhnai,nudraskyciau,kad neskaudetu. tongue.gif  bigsmile.gif
Ebay yra ichtiolo,bet siuncia is rusijos,lietuvos,kada ateis.Dar kazkoki ichtiolo balzama pardavineja anglai,bet kas tas balzamas nezinau.
Amazone atsiustu per para,bet neturi. unsure.gif


Višnevskio tepalo sudedamoji dalis beržo degutas (Pix liquida Betulae), pagamintas iš beržo medienos, pasižymi antiseptinėmis savybėmis.

Tepalas, kurio sudėtyje yra 4% baltojo ichtiolo, skirtas dermatologinių problemų turinčios odos priežiūrai.
Bandyk ieškoti tepalų pagal sudėtį. Gali vadintis jie visai kitaip Saloje...


https://www.arvensi....nimentas-30-g-2
https://www.sveik.eu...o-tepalas-30-ml
https://camelia.lt/m...0025748550.html

Mano akių baltimai gelstelėjo , kai reikėjo 20 d. stiprius antibiotikus vartoti . Buvau kažką žolinio nusipirkusi kepenėlėms, geriau kartu . Pou liepė wub.gif . Bet mano virškinimo sistema jautri yra...
Visada turėjau žiūrėti ką į burną dedu . Labai greitai pas mane viauk būna, jei kas netinka.


Atsakyti

Luety, gal ir ne nuo kepenų, bet tiesiog kaip nepageidaujama reakcija pasireiškia.

Aš kepenis margainiu pastiprinu, kai išoperavo tulžį, labai greit rodikliai pašoka.

Ledas pusiau padėjo, kiek geresnė nuotaika, bet  kažkoks vidinis burbėjimas pramuša :)

Atsakyti

Sveikos! Buvom Alytuj. Išvestas iš komos. Mūsų nepažino. Bet labai blaškosi, visąlaik kartoja 'vajėzau' ir 'padėk'. Kartais sureaguoja (mama paklausė, ar skauda. Pasakė 'ne'), bet šiaip nefokusuoja nei žvilgsnio, nei dėmesio. Gydytoja sakė, kad reiks mrt, bet tam reik, kad jis gulėtų ramiai, o kol kas niekaip. Nuslopint stipriai negali, nes tuomet trinka kvėpavimas.  Kažkaip va taip. 

Atsakyti