Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, jei ką rankoves padarysi 3/4.
Kažkada turėjau mocherinį su 3/4 rankovėmis, puošnus buvo ...
Mano kraujo tyrimai puikūs, jokių cukrų , cholesterolių, hepatito C nerasta. Net hemoglobinas susitvarkęs. Mano mityba taigi visai priešinga daktarų rekomenduotai bigsmile.gif Visa tai žinojau ir prieš tyrimus tongue.gif . Bet tai reikia nors kiek panaudoti sumokėtą PSD biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 20, 12:18)
Mano Drakius neišlaikė. Užsisakiau 300  gramų šilko  ax.gif


Nu va.Turesi ka veikt. bigsmile.gif


QUOTE(saintlina @ 2024 01 20, 13:46)
o man Mergelė verpimo aparatą elektrinį surado smile.gif kitą savaitę gal atsiųs. Bet pirmiau reik rast, su kuo šukuot.
Papildyta:
Vilniuj taip, pūga.

Tavo Mergele tiesiog Dieviska,pildo visus tavo norus.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 20, 16:13)
Nu va.Turesi ka veikt. bigsmile.gif
Tavo Mergele tiesiog Dieviska,pildo visus tavo norus.


Veikiu veikiu biggrin.gif Bandau iš susukto rašto padaryti normalių formų megztinį. Rankoves atskyriau jau , sunkiausia dalis padaryta. Nežinau ar "padriezas" nebus per platus ? Kaip lietuviškai pavadinti "padriezą" ? Popažastukė ? Pamegsiu žemyn, matysiu . Kol raštas nesudėliotas tai ne kažką suprasi .
Ne pati sugalvojau , dukra liepė . Tokiu raštu ,bet megztinio forma.

Saintlina, ale fainas Tavo Mergelė blink.gif
Dėl savos mergelės abejočiau , kad ieškotų smile.gif Greičiau konteinerį siūlų iš "draugų" atplukdytų bigsmile.gif
Atsakyti
Parėjau,nereikės ir epilepsinio(vaikai juokiasi aš taip vadinu elipsinį,man labiau tinka epilepsinis). biggrin.gif Sninga sninga..........galva šlapia,plaukai gavo sniego kaukę. ax.gif Pasimosikavau su kastuvu.
MB įpylė paragauti midaus,labai jaučiasi medus.Juk neturėtų taip būti,visą mėnesį burbuliuoja. ax.gif Matysime.
Galvoju 3/4 jei ką rankoves darytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 20, 16:22)
Saintlina, ale fainas Tavo Mergelė  blink.gif 



ai, jam bile pirkt. O ypač jei tai technika, ir dar sena.
Atsakyti

Gavau savo dubenėlius :wub:


Pridėta:

Atsakyti

Saintlina, nice dubenėliai. Per kur perki? Gal aš irgi rasčiau papildymą savo praduzusiam servizui

Atsakyti

Saintlina, nice dubenėliai. Per kur perki? Gal aš irgi rasčiau papildymą savo praduzusiam servizui

Gerasantikvaras.lt

Atsakyti

MB įpylė paragauti midaus,labai jaučiasi medus.Juk neturėtų taip būti,visą mėnesį burbuliuoja.

Man atrodo, mėnesio mažai..

Atsakyti

Saintlina, nice dubenėliai. 

Mergelė grįžo, pažiūrėjo ir sako - o ką iš jų valgyt? Šaltieną? ))

Atsakyti

MB įpylė paragauti midaus,labai jaučiasi medus.Juk neturėtų taip būti,visą mėnesį burbuliuoja. ax.gif

pas mane nesijaučia medaus, skonis kaip brendžio, tik stiprumas mažesnis, bet išlaikytas jau kokie 6 metai, šviežias buvo visai neskanus, galvojau pilsiu von

Atsakyti

Labas rytas, Saintlina, kokios pas Tave naujienos? Indai gražūs, bet spalva ne ta. Galvojau bus mėlyni? Luety, kaip jautiesi? Mano savaitgalis biški su vaiku, biški tinginio...  TY mezginio. Vakare bus pramogų, eisim filmo pažiūrėti.  Gražaus sekmadienio, nesušalkit, nepaslyskit   :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 sausio 2024 - 08:17