Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, nieko blogo, jei leisi savo organizmui keletą dienų pabūti budėjimo režime. Paprastai ne antibai silpnina, bet jų kova su ligos sukėlėjais - jos metu išmetama daug kovos produktų - toksinų. Paprastai trečią, ketvirtą parą būna lūžis ir pradeda gerėti, blogiečių pradeda mažėt, tada jau ir organizmui apkrova būna mažesnė. Neprievartauk savęs.

Bet va antibų skyrimas be tyrimų, mane visuomet išmuša iš vėžių.

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20240120-114228_Gallery.jpg   600,33KB   0 Parsiųsta kartųEx, kaip tai sniego nėr pas jus? Gal nori kiek pasiimt? ))

Atsakyti

Užbėgau pažiūrėt, kokios žinios iš Saintlinos. Parašyk vis retą kartą. Rūpi.

Nieko naujo. Koma. 

Atsakyti

Nieko naujo. Koma. 

Linkiu stiprybės. Ir apkabinu.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 20, 09:38)
<p>Luety, nieko blogo, jei leisi savo organizmui keletą dienų pabūti budėjimo režime. Paprastai ne antibai silpnina, bet jų kova su ligos sukėlėjais - jos metu išmetama daug kovos produktų - toksinų. Paprastai trečią, ketvirtą parą būna lūžis ir pradeda gerėti, blogiečių pradeda mažėt, tada jau ir organizmui apkrova būna mažesnė. Neprievartauk savęs.</p><p>Bet va antibų skyrimas be tyrimų, mane visuomet išmuša iš vėžių.</p>


Dekui,Pou,kiek apraminai,o tai galvoju,kad jau visai kiuzena pasidariau.Ir dar,vakare labai niezti "uodegos " zandukai ir taip metosi niezejimas po visas kuno vietas.Turbut pasalinis antibu poveikis?Kol kas susitvarkau su tuo. ax.gif


QUOTE(saintlina @ 2024 01 20, 09:44)
<p>, kaip tai sniego nėr pas jus? Gal nori kiek pasiimt? ))</p>


Viskas bus gerai,buckis nuo manes,Santlina.
Lesius kaip caras soste. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 sausio 2024 - 11:57

Luety, gali būti. Stebėk save, būtų gerai, kad informuotum gydytoją, nes gali ir dozę pareguliuot, ir kitą skirti. 

Kaip ir sakau, man antibiotikų skyrimas be tyrimų - visiškai nepatinka. Jis tau antibiotikus skyrė kaip esant sunkiai infekcijai, tik jis gali įvertinti visur rodiklius. Jei neramu - trepsėk pas gydytoją.

Atsakyti
Labos,
Luety , nenoriu karksėti , bet tas niežulys man panašu į alergiją? Stebėk , ar neišberta oda .

Saitlina 4u.gif. Bobutiškai pasakysiu : viskas dievo valioje wub.gif . Jei galiu kišti trigrašį - kai tik daktarai leis vežkitės Vilniun. Ar Kaunan. Kur rekomenduos.

Apie visa kita - politika... Daug rašyti . Nenoriu.
Mums kaip mamoms labiausiai rūpi vaikų sveikata... Visokeriopa. Ar politikai to nepamiršta?
Ingrida sveikinu 4u.gif Ilgai ir lamingai wub.gif
Atsakyti

Ex,ačiū ,širdį pakutena dėmesys Tavo,kad nepamiršti. wub.gifwub.gif

Šiandien dukra išteka Kopenhagoje su savo drauge.Ji visą laiką kažką keičia gyvenime,nerami dušelė.Jos tie pasikeitimai,man gal ir ligą iššaukė?Galvojate neimu į galvą?Juk galėjo būti modeliu,kvietė modelių namai,gražus vyras buvo.Laiminga santuoka.Ne,kažką keisti reikia.
Kartais pagalvoju,kai kas nors eina prieš vaivorykštės vėliavą,oi nežinai žmogau,augini vaikus,anūkus,nežinai kas gali pasikeisti gyvenime?Ar mes galvojome apie tai? ax.gifNa,va pasidainau,lengviau.
Daug kas klausia,ką galvojame.Svarbu Ji laiminga,o ko daugiau tėvams reikia? ax.gifJei Jai to reikia ir mūms vadinasi.

:4u: Žiauriai man skamba tavo sūnaus istorija. Deja, tikrai niekas neapdraustas nuo tokių momentų 

Ingrida, man atrodo, gyvenam gyvenimą, kuriame jau viskas sudėliota iš aukščiau. Esam tą sutartį jau pasirašę iki atėjimo į šį pasaulį. Yra taip kaip yra. Turim savo garsių džiaugsmų, ir turim kiekvienas turim savo tylų skausmą.
Neseniai mano dukra (UK), dalyvavo kaip svečias gana prabangiai iškeltos vestuvėse, JIS ir JIS. Labai gražūs du žmonės. Prancūzas ir anglas. Abiejų tėvai gerai nusiteikę, atšventė, atbuvo, nesigėdijo savo vaikų. O kaip kitaip. Toks gyvenimas, kiekvienam savaip sudėliotas.

Ingrida, svarbu kad būtų sveiki ir laimingi. Ir gyvi. Toks jų pasirinkimas. Tegu būna palaiminti 4u.gif

Man ši situacija skamba lengviau nei Ingridos jau vien dėl to, kad žmogus savęs nesužaloja fiziškai, kaip kad lyties keitimas. Ta orientacija tai ne tokia ir tragedija, sveikatai gi nekenkia

Nieko naujo. Koma. 

Laikykitės  :4u: 

Atsakyti
Mano Drakius neišlaikė. Užsisakiau 300 gramų šilko ax.gif
Atsakyti

Kaune pūga. Visoj Lietuvoj taip?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 20, 14:18)
Mano Drakius neišlaikė. Užsisakiau 300  gramų šilko  ax.gif


o man Mergelė verpimo aparatą elektrinį surado smile.gif kitą savaitę gal atsiųs. Bet pirmiau reik rast, su kuo šukuot.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 20, 15:05)
<p>Kaune pūga. Visoj Lietuvoj taip?</p>


Vilniuj taip, pūga.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 20, 16:05)
<p>Kaune pūga. Visoj Lietuvoj taip?</p>

Gražu,tai gražu,bet jau pradeda užknisti sniego kasimas. ax.gif Reikia rengtis ir eiti,klientai atvažiuoja apie 20 valandą.Ar beįvažiuos? bigsmile.gif bigsmile.gif
Dusia,Saintlina,sveikinu su pirkiniais.
Mezgu sau moherinį,bijau ar pakaks? ax.gif
Pūsto į visas puses. blink.gif
Atsakyti