Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Apie insulta per Tradicinės Kinų Medicinos kursus sakė , kad reikia pasiimti adata, pradurti pirštų pagalvėles ir spustelti , kad kraujo lašelis pasirodytų... Kol lauki gydytojo. Mažesnės pasekmės. Kiek tame teisybės nežinau . Ir kaip kažką atsiminti stresinėje situacijoje įmanoma irgi nežinau .
Dar susivokti reikia , kad insultas

Reanimacijoje ?

Va kai tu parašei, tai ir aš prisiminiau apie tą lašą kraujo. Bet visiškai buvau pamiršusi.  Mama net minties apie insultą neturėjo.

Taip, dabar reanimacijoj. Iš kaimo greitukė į Varėną nuvežė, iš ten į Alytų. Sakė, jei ką - veš į Kauną. Bet kol kas Alytuj. Tomografiją padarė. Kaip supratau, kažkokių pokyčių nemato, spėja, kad kamieninis kažkas.  Daro toliau tyrimus. Būsena be pokyčių. Tai va tiek.

Atsakyti
Saintlina per kelias paras išsiaiškins kuri dalis smegenų pažeista o dabar vaistais bandys tirpinti krešulį o gal net ryšis operuoti, kas geriau nežinau, bet žinau viena gera vibracija siunčiama artimųjų didele galia. Aš prisidedu prie jūsų, te angelai saugo tavo tėvelį… laikas ir tik laikas …
Atsakyti

Va kai tu parašei, tai ir aš prisiminiau apie tą lašą kraujo. Bet visiškai buvau pamiršusi.  Mama net minties apie insultą neturėjo.

Taip, dabar reanimacijoj. Iš kaimo greitukė į Varėną nuvežė, iš ten į Alytų. Sakė, jei ką - veš į Kauną. Bet kol kas Alytuj. Tomografiją padarė. Kaip supratau, kažkokių pokyčių nemato, spėja, kad kamieninis kažkas.  Daro toliau tyrimus. Būsena be pokyčių. Tai va tiek.

Jis be sąmonės?

Atsakyti

Jis be sąmonės?

Taip.

Dar rado inkstų nepakankamumą ir plaučių uždegimo pradžią. 

Aš dar tikiuosi, kad gal ne insultas jei tomografija neparodė? Bet kuriuo atveju manau, kad ligoninėj padarys viską, kas įmanoma.

Dėkui labai visoms už palaikymą  :4u: 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Saintlina gali būti ir nuo inkstu nepakankamumo, leiskite greit atstato, bet gydymo įstaigoje dievaz viskas bus daroma, kad pasveiktų 4u.gif
Oi labos 4u.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau čia jūsų bėdų bėdelių unsure.gif net skaityt nebuvo lengva.
Luety gydymas, tai kažkoks extrymas, nežinia kokios srities daktaras nustvėrė, spėlionių būdu nustatė diagnozę, ką po ranka sugraibė, tuo ir gydo. Luety, linkiu tau laimingos žvaigždės. Save pažįsti, turi bandyt nujaust kas tau tinka ir padeda sveikt ❤

Saintlina, tau ir mamai kuo daugiau ramių minčių, veiksmų ir susitelkimo ateinančiam laikui. Dabar tik tinkami veiksmai ir laikas duos gerų rezultatų. Labai tikiuosi. Ir suprantu jus, nes žinau ant kiek bus sunku. Mano a.a. Žmogus praėjo šitą pragarą, daug laiko reikėjo, kol pradėjo stotis ant kojų.

Ingridos taip pat nepamirštu, visada mintis nuklysta į tavo pasaulį.
Laikykitės, mano Neužmirštuolės, sveikit, būkit sveikos.

Mano reabilitacija nusikėlė savaitei, suėmė kažkoks peršalimas, užkimau, varveklis po nosim sužibėjo. Nuo pirmadienio tik pradėsiu.
Sniego nėra mano kieme, nukrenta 3 snaigės, dar vėjas atpučia iš kažkur saujelę, tiek ir to sniego. Bet laukai balti, lyg ir žiema atrodo.
Atsakyti

Labas rytas.

Užbėgau pažiūrėt, kokios žinios iš Saintlinos. Parašyk vis retą kartą. Rūpi.

Tik geros mintys iš mūsų ir linkėjimai, kad kuo greičiau pradėtų gerėti esama sveikatos būklė.

Saintlina, gal magnetą dar darys? KT labai svarbus ekspres diagnostikai.

Atsakyti
Ex,ačiū ,širdį pakutena dėmesys Tavo,kad nepamiršti. wub.gif wub.gif

Šiandien dukra išteka Kopenhagoje su savo drauge.Ji visą laiką kažką keičia gyvenime,nerami dušelė.Jos tie pasikeitimai,man gal ir ligą iššaukė?Galvojate neimu į galvą?Juk galėjo būti modeliu,kvietė modelių namai,gražus vyras buvo.Laiminga santuoka.Ne,kažką keisti reikia.
Kartais pagalvoju,kai kas nors eina prieš vaivorykštės vėliavą,oi nežinai žmogau,augini vaikus,anūkus,nežinai kas gali pasikeisti gyvenime?Ar mes galvojome apie tai? ax.gif Na,va pasidainau,lengviau.
Daug kas klausia,ką galvojame.Svarbu Ji laiminga,o ko daugiau tėvams reikia? ax.gif Jei Jai to reikia ir mūms vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 20, 11:30)
Ex,ačiū ,širdį pakutena dėmesys Tavo,kad nepamiršti. wub.gif  wub.gif

Šiandien dukra išteka Kopenhagoje su savo drauge.Ji visą laiką kažką keičia gyvenime,nerami dušelė.Jos tie pasikeitimai,man gal ir ligą iššaukė?Galvojate neimu į galvą?Juk galėjo būti modeliu,kvietė modelių namai,gražus vyras buvo.Laiminga santuoka.Ne,kažką keisti reikia.
Kartais pagalvoju,kai kas nors eina prieš vaivorykštės vėliavą,oi nežinai žmogau,augini vaikus,anūkus,nežinai kas gali pasikeisti gyvenime?Ar mes galvojome apie tai? ax.gif Na,va pasidainau,lengviau.
Daug kas klausia,ką galvojame.Svarbu Ji laiminga,o ko daugiau tėvams reikia? ax.gif Jei Jai to reikia ir mūms vadinasi.

Ingrida, man atrodo, gyvenam gyvenimą, kuriame jau viskas sudėliota iš aukščiau. Esam tą sutartį jau pasirašę iki atėjimo į šį pasaulį. Yra taip kaip yra. Turim savo garsių džiaugsmų, ir turim kiekvienas turim savo tylų skausmą.
Neseniai mano dukra (UK), dalyvavo kaip svečias gana prabangiai iškeltos vestuvėse, JIS ir JIS. Labai gražūs du žmonės. Prancūzas ir anglas. Abiejų tėvai gerai nusiteikę, atšventė, atbuvo, nesigėdijo savo vaikų. O kaip kitaip. Toks gyvenimas, kiekvienam savaip sudėliotas.

Ingrida, svarbu kad būtų sveiki ir laimingi. Ir gyvi. Toks jų pasirinkimas. Tegu būna palaiminti 4u.gif
Atsakyti

Žinot, kai man gimė Sūnus, dėl kurio griuvo tam tikri nusistatymai gyvenime ir gyvenimas davė pamokų nuo pirmų jo atsiradimo sekundžių, mano vienintelis siekis buvo, yra ir bus - kad jis būtų laimingas. Ir kiek visko lieka už durų ar giliai širdyje - vienas Dievas težino.

Kiek žvilgsnių, kalbų, apkalbų - prūdai. Norėčiau pasakyti, kad jie nieko nereiškia. Galiu net pati manyti, kad nereiškia, bet per daug žinau, kad nesuvokčiau, kad viskas turi savo kainą.

Ingrida, ko negali pakeisti, lieka tai priimti ir su tuo susitaikyti. Svarbu būti šalia Vaiko kely. Kiekvienas gyvenam savo gyvenimus, bet labai svarbu, kad mūsų gyvenimo kelias neskaudintų kito. Ir jei šeima yra vaiko užnugaris, jo stiprybė - tokia yra šeima yra dovana, tokia šeima yra uostas, kur visuomet sugrįžtama, kas gyvenime benutiktų. Kiekvienam palinkėčiau to.

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
kai paskaitau,tai nera nei vienos is musu be savo skeletu spintoj,tik ne visos drysta juos issikelt,retkarciais dulkes nuvalyt,kad vel padet giliai,giliai.
Jei Tau Ingridel,nuo to bus kiek lengviau,tai mano poziuris tolerantiskas.Netolerantiska tik siu laiku valdzios poziuriui i kitokius zmogiukus.Nereikejo valdziai ju liest,kelt ant pjedestalo,te gyvena zmones taip,kaip jiems tinka ir patinka,tai ju gyvenimas,tai ju kontraktas su auksciausiuoju ir tik jie zino,ko jiems reikia.Zinoma,tevams nelengva,bet tai ju vaikas,ju meile,ir turi priimt vaiko pasirinkima,palaikyt ji,nes neturi kito pasirinkimo.Toks gyvenimas.Svarbu,kad vaikam gerai ,kad jie sveiki.
Ex,tave irgi kazkokie demonai stabdo nuo ukejaus,ar men tik taip atrodo.Neskubek,kol gali.
As taip pat,nors sianakt be miego,kazkaip,tai MB knarkia,tai vejas dauzosi,tai koja skauda,tai ranka,tai guzas,nu zodziu griuvena gryna.Jei iseis,eisiu diena pasnaust,nes tie antibai mane labai silpnina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 sausio 2024 - 11:31