Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos,

aš iš ryto nustojau gerti arbatą, kavos negeriu. Geriausiai vandenukas. Va, dar obuolį sutriauškiau ir zuju.

Ingrida, cistų būna įvairiausių ir visur, ir visokių.

Pas mus pakasioja sniegą valytojas, bet silpnai. Vyras su kastuvu pamojuoja, kiti kaimynai, tai dar pusė bėdos.

Atsakyti

Kokie šaligatviai valyti... kad net mažesnės gatvelės ne. Važiavau į jogą tai gatvė visa snieguota.

Atsakyti

Pas mus kaime prisnigta tiek, kiek dar nemačius. 4 d nebuvau, vakar vos ivaziavau su džipu. Nuvalyti su kastuvu kiemo jokių šansų. Per stora danga, per sunkus sniegas. Šiandien turi meistrai atvaryt krosnelę pajungt, tai nzn kaip jie čia ivaziuos

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 19 sausio 2024 - 10:37

Na kritulių šiemet netrūkumas.  Gal eglynai atsigaus ? Tuoj eglės bus nebe Lietuviškas augalas.

Atsakyti
Laba 4u.gif
Pas mane yra buvę cistų kiaušidėse, buvau gal 30 metų . Tai gydymas buvo toks: ėmė kraują iš venos, maišė su vit.C tirpalu ir leido į dubcę iškart smile.gif. Keista man buvo, nu bet nebeliko tų cistų. biggrin.gif
Pas mane tik -5 ºC Tylu, ramu, jokio vėjo kolkas wub.gif
Sveikit, kas negaluojat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 19, 07:05)
Na visai ne pagal mane pusryčiai. Man reikia stiprios juodos kavos tonusui pakelti  biggrin.gif
Kaip žiauriai nevalytas nuo sniego mano rajonas unsure.gif . Vaikčioti sunku , vairavimas ne kaifas. Galvoju , kaip Saintlina su Lesiumi  pavargsta keliolika km varydama...
Luety , kiek mano artimiems teko susidurti su tokiomis riebalinių darinių operacijomis, tai jos tikrai lengvesnės negu danties rovimas.  Kelios valandos ligoninėje. Po operacijos palaiko apie valandą ir namo ...  Po savaitės ištraukia siūlus. Vietinis marinimas.

Gražios dienos ! Būkit sveikos  wub.gif



Labas rytas,

Tai va,Dusiuk,kai nuslugs viskas,atsigaus mano imunine po tokiu visokiu antibu,tada ir issioperuosiu,kad jis daugiau nebepakiltu,bet pirma reikia su juo susitvarkyt.Si ryta labai niezti aplinkui.Bet savijauta po 1 nakties ir 7 ryto gerto antibo tokiu dvieju dideliu kapsuliu ir be maisto,tai ne kas.Dabar pavalgiau,kiek geriau.Jauciasi,kaip mano organizma trucina jos.
Antra diena melynas dangus,jokiu veziu danguj,jokiu arimu,anei debeselio,begsiu laukan su paskutinem savo jegom.Nors siuo metu minus 2,nera tokios ziemos buve per visus mano 22 metus JK.
Pas mus dar sniego nebuvo,tik buna kiek patraukta dregme ant keliu,pamatytumet kokios baltos gatves ir saligatviai nuo druskos.Cia,jei zmogus apvirsta ir luzta koki savo kaula todel,kad buvo slidu,ta kompanija,kuri atsakinga uz gatviu valyma,moka jam draudima.Taip pat,jei parduotuvej but pabeges vanduo,nepastatytas perspejimo zenklas ir kokia bobute issitiestu ant to vandens paslydus,parduotuve moketu uz gydyma,uz draudima ir kt.kastus.Su tuo cia grieztai.Viesbutyje beveik visur kilimai,del saugumo tik voniose plteles,ar bendruose tualetuose,tai valytoja valydama turi pasidet perspejamaji zenkla ir dar valanda po isvalymo ji palikt,kol isdzius grindys.
Atsakyti
Atnešusi fb, gal kam aktualu? 


Pritūpk!🌿

Viskas priklauso nuo paprasto principo „naudok arba prarask“. Kiekviename mūsų sąnaryje yra sinovinio skysčio. Tai tarsi lubrikantas, kuris maitina kremzlę. Kad skystis susidarytų, reikia dviejų dalykų: judėjimo ir suspaudimo.

Jei sąnarys nejuda per visą savo judesių diapazoną, pvz., klubai ir keliai niekada nesilenkia daugiau nei 90 laipsnių, kūnas mano, kad jis nenaudojamas, ir nustoja gaminti sinovinį skystį.

Kitaip tariant, jei norite kuo ilgiau išlaikyti sąnarių judrumą ir lankstumą, dažniau sulenkite kelius. Pavyzdžiui, pritūpkite. Tyrimai taip pat patvirtina teigiamą šios pozicijos poveikį žarnyno motorikai. 




#sveika #idomusfaktai #idomu #greentape #treniruotesnamuose #treniruote #šiauliaicity #Šiauliai #body #lietuva🇱🇹 #lietuva #pilatesbody #pilatesinstructor #pilateschallenge #pilates
Atsakyti

Turim ugnį 😁

Atsakyti
Luety,na prasau ,paklausyk tu manes nors karta.Tik viena karteli.
Niezejimas reiskia kad demarkacine linija ir granuliacijos pradejo formuotis.
Bet ,prasau ,nusipirk ananasa ,atsipjauk ir uzdek ant to guzo.Prisiekiu blogiau nebus, o jei jau puliai netoli,gali pragrauzt ir pagaliau issivalys tas gumbas.Tai pats nekalciausias dalykas,koki tik begaliu sugalvot.
Tau tesiog neatsparumas adrenalinui,jei imt dvasine organizacija.Daugumai adrenalinas mobilizuoja organizmo jegas, o tau kaip tik atsisako kunas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 19, 10:06)
Luety,na prasau ,paklausyk tu manes nors karta.Tik viena karteli.
Niezejimas reiskia kad demarkacine linija ir granuliacijos pradejo formuotis.
Bet ,prasau ,nusipirk ananasa ,atsipjauk ir uzdek ant to guzo.Prisiekiu blogiau nebus, o jei jau puliai netoli,gali pragrauzt ir pagaliau issivalys tas gumbas.Tai pats nekalciausias dalykas,koki tik begaliu sugalvot.
Tau tesiog neatsparumas adrenalinui,jei imt dvasine organizacija.Daugumai adrenalinas mobilizuoja organizmo jegas, o tau kaip tik atsisako kunas. biggrin.gif


Alta,ok,bet jis toks saltas,reikia gal sultis issispaust ,pasildyt ir uzdet suvilgius kokia servetele.
Taip,adrenalinas ne man.Tikrai taip.Bet mano gyvenime jo nemazai ir niekaip as su juo nesusigyvenu ir neprisitaikau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 sausio 2024 - 12:17

Tėvui insultas. Išvežė į Alytų.

Atsakyti
Tai pasildyk ta ananasa.Ir dek daug ,nes reikia daug fermentu tirpdyt audinius.
Kai sirgai ispanijoje rasiau apie fermentus,beje dar visai ir ne per velu ju isigyt ir gert.
Tau yra sansas atsikratyt tuo gumbu ,kunas bando tai padaryt ,padek jam.Antibiotikus irgi gerk dar.
Atsakyti