Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, MB yra dirbęs gydytoju UK, tai sako kad ten tokia dozė šio vaisto yra normali, dažnai skiriama. Įprastas vaistas. 

Atsakyti

Atėjau ir aš. Luety, įprasta dozė tris kartus dienoje. Kad keturi kartai, mano manymu, visiškai nieko blogo, nes matyt ir vaizdas atitinkamas, juk skiriamas vaistas atsižvelgiant į būklę, galų gale ir į svorį, na ir aišku, į metabolizmą (vyresnio amžiaus ir vaikams, dažnai koreguojama).

Šis vaistas prie tam tikrų indikacijų gali būti skirtas didelėmis dozėmis išties labai, labai ilgą laiką.

Luety, paskaityk dėl galimų nepageidaujamų reakcijų, į ką reik atkreipti dėmesį, apie vaistų suderinamumą, jei kitus geri ir stebėk savo būseną.

Nemaišykit skirtingų antibiotikų ir jų stiprumo, dozavimo.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 18, 17:52)
<p>Luety, o kelių dienų kursas? Atrodo labai didelė dozė, bet gydytojas geriau žino..</p>

Vaistai israsyti septyniom dienom.


QUOTE(Anidanda @ 2024 01 18, 17:56)
<p>Luety, MB yra dirbęs gydytoju UK, tai sako kad ten tokia dozė šio vaisto yra normali, dažnai skiriama. Įprastas vaistas. </p>

Aciu,Anidanda.Uk pilieciai medicinos bandymo pelytes biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Pou @ 2024 01 18, 18:24)
<p>Atėjau ir aš. Luety, įprasta dozė tris kartus dienoje. Kad keturi kartai, mano manymu, visiškai nieko blogo, nes matyt ir vaizdas atitinkamas, juk skiriamas vaistas atsižvelgiant į būklę, galų gale ir į svorį, na ir aišku, į metabolizmą (vyresnio amžiaus ir vaikams, dažnai koreguojama).</p><p>Šis vaistas prie tam tikrų indikacijų gali būti skirtas didelėmis dozėmis išties labai, labai ilgą laiką.</p><p>Luety, paskaityk dėl galimų nepageidaujamų reakcijų, į ką reik atkreipti dėmesį, apie vaistų suderinamumą, jei kitus geri ir stebėk savo būseną.</p><p></p><p>Nemaišykit skirtingų antibiotikų ir jų stiprumo, dozavimo.</p><p></p><p></p>


Paskaiciau viska atidziai.Mane labiausiai neramina del galimu kraujosruvu,reiskia trukineja kapiliarai,o man gi tromboflebitas,kiek diagnoze teisinga nezinau,ji daugiau mano pacios nusistatyta.Dar zinoma kerta per inkstus,o jie turi senejimo pozymiu,ir kepenys.Dar alergines reakcijos,nu bet kiek esu gerus kokiu vaistu,tai tie salutiniai reiskiniai kazkaip mane aplenkdavo,nors liekamieji visada lieka.Joks vaistas nera gerai.
Daugiau jokiu vaistu nevartoju,o paskutini amoksiciklina isgeriau ryte 9 val,o nauja antiba dabar 19 val.Vakare gersiu dar nuo kraujospudzio.Dar geriu NAC.Nieko jis manes neklause,kokias turiu letines ligas,kokius vaistus geriu,ka tu gali paklaust per 1 min.Paprastai visada budavo vizitui skiriama 10 min.Net imant taloneli primindavo,kad vizitas pagrindinis 10 min.Ir ju tikrai pakanka susitvarkyt su tuo del ko atejai.Nu cia,tai nezinau,nebuvo teke man per 1 min pasirodyt ir gaut vaistus ir but grazia forma ispasolvoninta pusplike is kabineto.Cia jau aukstasis pilotazas.Jauciu,ateity tokiu tik gauses. ax.gif ax.gif
Atsakyti

.Uk pilieciai medicinos bandymo pelytes 

Na, kaip sakė Pou, antibiotikai skirtingi. Gal šitiems tokia dozė ir nėr baisingai baisi? Be to, pas mus antibiotikų kursai prie tam tikrų ligų irgi labai nemaži būna.

Dėl vizito - tai visumoj gi teigiamas vizitas gavosi  :rolleyes:  pas gydytoją pakliuvai praktiškai iškart, poliklinikoj laiko beveik nesugaišai, diagnozę per minutę gavai. Operacijos pati nenorėjai, tai va ir čia gavosi kaip pagal užsakymą - gydymas vaistais. 

Atsakyti

Man dėl pylori bakterijos buvo išrašė 2 rūšių antibiotikus, kuriuos reikėjo 2 savaites vartot. Taip kad priklauso nuo ligos juk viskas. Aš Luety vietoj issioperuociau ir rami galva būtų, išlupti reikia vieną kart ta cista, o ne nuodytis vaistais nuo jos puliavimo 

Atsakyti

Aš apie šiuos ir rašiau. Toks gydymo kursas yra jiems normalus.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 18, 20:29)
<p>Man dėl pylori bakterijos buvo išrašė 2 rūšių antibiotikus, kuriuos reikėjo 2 savaites vartot. Taip kad priklauso nuo ligos juk viskas. Aš Luety vietoj issioperuociau ir rami galva būtų, išlupti reikia vieną kart ta cista, o ne nuodytis vaistais nuo jos puliavimo </p>


As jau vakar prisiverkiau save ruosdama operacijai,visa diena nieko nevalgiau,tiesiog,man uzeina tokie momentai,kai nieko nenoriu,tik asarot ir miegot.Pasiruosiau,kad siandien is ryto imuosi priemoniu su gydytojais ir operacija nenoriai,per asaras buvo irasyta i mano planus,bet tas gydytojas Caroe pasake,kad tik tada jei supuliuos,operuos.Man kaip tik atrode,kad tada,kol dar netrukes,bet,pasirodo ne.Matysim,kaip cia seksis,bet,jei jis subliuks,sumazes,tada ieskosiu galimybiu ispjaut ta zidini is mano kuno.Aciu,Anidanda,Pou,visos kitos,smagu pasitart,nes as jau jusu mamos amziaus,ne be tas mastymas,o dar visokie dvasios nikai lenda,tai sunku buna kartais.Sunus viska ziuri vyriskai,kaip su kirviu,dukra toli,be to irgi turi savu problemu,as jai net nesakiau,kad nenervint.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Kokie skanūs Ingridos pusryčiai bigsmile.gif
Atsakyti
Na visai ne pagal mane pusryčiai. Man reikia stiprios juodos kavos tonusui pakelti biggrin.gif
Kaip žiauriai nevalytas nuo sniego mano rajonas unsure.gif . Vaikčioti sunku , vairavimas ne kaifas. Galvoju , kaip Saintlina su Lesiumi pavargsta keliolika km varydama...
Luety , kiek mano artimiems teko susidurti su tokiomis riebalinių darinių operacijomis, tai jos tikrai lengvesnės negu danties rovimas. Kelios valandos ligoninėje. Po operacijos palaiko apie valandą ir namo ... Po savaitės ištraukia siūlus. Vietinis marinimas.

Gražios dienos ! Būkit sveikos wub.gif

Atsakyti
Kaip supratau būna cistų ir paviršinių?Pas mane vidinės ant kepenų,inkstų,dabar po mrt rado ir nedidelę ant kiaušidės.Kažkada šeiminystės klausiau ar čia normalu?Sakė mano amžiaus pas daug ką yra.Pas mb ant inkstų yra. ax.gif Tai jos gali ir supūliuoti,kiek žinau tik augti gali daugiau? ax.gif
Atsibodo jau šaltis.Laukiu kelionės,sūnus sako pas juos šilta,lietus palijo,po beveik mėnesio. bigsmile.gif Gerai nors sniegas,pasportuoti išeina su kastuvu,čia patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 19, 09:05)
Kaip žiauriai nevalytas nuo sniego mano rajonas unsure.gif . Vaikčioti sunku , vairavimas ne kaifas. Galvoju , kaip Saintlina su Lesiumi  pavargsta keliolika km varydama...



o aš kaip tik džiaugiausi vakar, kad labai valoma pas mus. Ne tik šaligatviai, bet ir takeliai ten, kur žmonės eina pasivaikščioti ar tiesiog trumpindami kelią - visur sniegas traktoriukais prastumdytas. Vakar mūsų kieme du kartus traktoriukas važinėjo, ir gatvelę išgramdė, ir šaligatvius prie namo. Va tik laiptukai tai visur tiesiog kalniukais pavirtę )) nes su technika jų nepavalysi, o rankom dirbančių nėr.
Sunku vaikščioti tik miškeliuose, kur sniegas mažiau pramintas. Arba kur druskos privaryta ir sniego košė pasidariusi.


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 19, 09:26)
Tai jos gali ir supūliuoti,kiek žinau tik augti gali daugiau? ax.gif



vidinės pratrūkti gali, šitą tikrai žinau. Ir išsivaikščioti gali, bent jau tos, kur ant kiaušidžių. Supūliuot nežinau, nesu girdėjusi. Su išorinėm turbūt kitaip.
Atsakyti