Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Atleiskit ,dj nezinau ar gerbiamos,bet tai ,kad po citokinu audros organizmas atsikrato ir visokiu gumbu,kaip tik rodo puiku imuniteto veikima.Reiskia po viruso invazijos,interleukinai,t kileriai ir kiti fagai sukilo ir daro apsivalyma.Tai rodo puiku imunines sistemos veikima.
Jei siulytu nupjaut ,as turbut nusipjauciau.
O siaip tai reikia padet subrandint voti ir paskui suvirskint.
Bulves ,kopustus ir kt labai gerai yra suvalgyt. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 18 sausio 2024 - 14:03
QUOTE(Muka @ 2024 01 18, 11:52)
Labos,

Luety greituoju būdu padeda kopūstų kompresai, gerai votis iškelia. O iškilo ji tau dėl nusilpusio imuniteto 4u.gif
VOTYS
Smulkiai susmulkintą kopūsto lapą suvynioti į marlę. Rekomenduojama uždėti ant skaudamos vietos bei gerai pritvirtinti. Kopūsto kompresą keisti keletą kartų per dieną. Kopūsto kompresas suskystina pūlius bei padeda jiems greičiau pasišalinti.

Aciu.Jau uzsidejau,ir dar sildau.

QUOTE(kukuska007 @ 2024 01 18, 11:56)
<p>jei ten votis, tai gal bulvių tarkiai padėtų, kažkada ant vaiko išbandžiau, suveikė </p>

Aciu,esu dejus ir tarkius ir kepta svoguna.Paauglystej mane labaii kankino votys,bet paskutine pasibaige tada,kai ja gydziau tramo zole .

Alta,aciu uz viska.Tik nezinau,vis dar abejoju del chirurgines intervencijos,jei siulys tokia.
Istryniau,nezinau ar spejot pamatyt,betgal ir geriau jei nematet wub.gif
Necituokite,istrinsiu tokua baisybe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 sausio 2024 - 14:54
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 18, 16:02)
Atleiskit ,dj nezinau ar gerbiamos,bet tai ,kad po citokinu audros organizmas atsikrato ir visokiu gumbu,kaip tik rodo puiku imuniteto veikima.Reiskia po viruso invazijos,interleukinai,t kileriai ir kiti fagai sukilo ir daro apsivalyma.Tai rodo puiku imunines sistemos veikima.
Jei siulytu nupjaut ,as turbut nusipjauciau.
O siaip tai reikia padet subrandint voti ir paskui suvirskint.
Bulves ,kopustus ir kt labai gerai yra suvalgyt. biggrin.gif

net nesiginčinu, bet kaip man kilo votys tai sakė dėl nusilpusio imuniteto verysad.gif „Votys gali atsirasti ir tiems, kurie vartoja hormoninius ar imunosupresinius vaistus. Pastovios stresinės situacijos, nerimas, lėtinis nuovargis taip pat padidina vočių atsiradimo riziką."
Luety mano akiai tai čia votis. Jos gydomos ir antibais jeigu ilgą laiką nesprogsta. Bet kaip sakau ne medikas esu....
Atsakyti

Mano vaikui kažkada votys kilo, tai gydytoja patarė alaus mieles vartot. Nežinau, ar tai suveikė, ar kas kita, bet po kažkurio laiko nustojo.  Luety, pūlius labai gerai traukia medicininis tepalas Ilon Abszess Salbe. Jeigu pas jus tokį galima įsigyti - tikrai bus veiksmingesnis už kopūstą ar bulves.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 sausio 2024 - 15:21
QUOTE(Muka @ 2024 01 18, 12:56)
net nesiginčinu, bet kaip man kilo votys tai sakė dėl nusilpusio imuniteto verysad.gif „Votys gali atsirasti ir tiems, kurie vartoja hormoninius ar imunosupresinius vaistus. Pastovios stresinės situacijos, nerimas, lėtinis nuovargis taip pat padidina vočių atsiradimo riziką."
Luety mano akiai tai čia votis. Jos gydomos ir antibais jeigu ilgą laiką nesprogsta. Bet kaip sakau ne medikas esu....

Aciu,Muka.
Kaip sakiau,ji pas mane gal 3-4 metai.Buvo syki pakilus iki tokio dydzio,bet nebuvo skausminga,tai uzteko,atrodo,dvieju kursu antibu.Sumazejo,po to ,jau metai laiko vel eme augt,bet neskausminga Kai paskutini kart buvau,gydytojas atsimine,paziurejo,bet nieko neskyre.O po bronchito gydymo guzas susileido,isplito ir vel sudikoncentravo i guza ir eme augt ir skaudet.Laikiau kopusto lapa sutrinta su mefum pysantros valandos ir dar sildziau,tai tik dar paauginau i virsu ie eme labai skaudet.Nu tuoj eisiu i surgere ir bus verdiktas kazkoks,tik nezinau at tas gydytojas sugebes nustatyt ka,nes jis man lyg nesveiko proto toks.Se ji adi man unsure.gif
Atsakyti

Luety, va dėl šildymo - buvo įkalta, kad to nedaryt, nes gali numigruot, kur nereik.

Nemačiau, ką rodei.

Atsakyti

Aš, aišku, ne medikas - bet ar išvis gali votis tupėt tris-keturis kartkartėm padidėdama ir sumažėdama? 

Luety, kaip supratau, pas gydytoją nuėjo? Lauksim, ką papasakos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 sausio 2024 - 16:29
QUOTE(saintlina @ 2024 01 18, 18:28)
<p>Aš, aišku, ne medikas - bet ar išvis gali votis tupėt tris-keturis kartkartėm padidėdama ir sumažėdama? </p>
<p>Luety, kaip supratau, pas gydytoją nuėjo? Lauksim, ką papasakos.</p>

na man irgi kilo toks klausimas ...laukiame unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 18, 13:20)
<p>Mano vaikui kažkada votys kilo, tai gydytoja patarė alaus mieles vartot. Nežinau, ar tai suveikė, ar kas kita, bet po kažkurio laiko nustojo.  Luety, pūlius labai gerai traukia medicininis tepalas Ilon Abszess Salbe. Jeigu pas jus tokį galima įsigyti - tikrai bus veiksmingesnis už kopūstą ar bulves.</p>


Ziurejau yra jo pas mus,bet kodel man neisrase????


QUOTE(Pou @ 2024 01 18, 13:41)
<p>Luety, va dėl šildymo - buvo įkalta, kad to nedaryt, nes gali numigruot, kur nereik.</p><p>Nemačiau, ką rodei.</p>

Ok.Aciu,nebesildysiu,nors uzsidejus kopusta su medum,labai uzsinorejo kazkaip pasildyt.
Na,o dabar odiseja biggrin.gif biggrin.gif
Vizitas truko 1 min.Pakviete,paprase parodyt savo originalu vaizda,negu tavo nasty (bjaurios)photo pasake.
Nusirengiau,paspaudinejo,pasake cia cysta.Gerk antibijotikus ir atidare duris,parodydamas-eik lauk.As neapsirengus,tiksliau petys nuogas,pusiau apsirengus.Besirinkdama rubus nuo kedes klausiu,o tai antibiotiku israsysit,nes as ,ka turejau,baigiau.Nepaklause ka geriau,niekas jam neidomu.Mano seimynistas,tai nors kompe paskaito,paraso,su chalatu buna,o sitas,isvis,atejo is nezinia kur ir isejo nezinia kur.
Klausiu kada siunciamas jo receptas pasieks mano vaistine,pasake uz 5 min,isspjove mane puse lupta puse skusta per duris ir pats nuzingsniavo nezinoma kryptimi.Nu maciau,kad nieko kompe nepazymejo.Nu,ok.matyt nuleke gal ko konsultuot,nes jis yra,kaip vedejas panasiai,bet,ziurejau,website neraso jo tikru pareigu,reiks panagrinet labiau.
Kadangi maciau,jog jis nieko neparase kompe,galvoju nueisiu i vaistine,kas ten man tikrins,kas 5 minutes,kada tas receptas ikris.Todel paklausiau registraturos,kada mano receptas pasieks vaistine.Man iki vaistines is surgeres 3 min kelio,tiesiog per gatve.Recepcioniste paziurejo duomenis,sako dar nera.Eikit i laukiamaji,pasedekit,as paziuresiu,kada issius ir jums pranesiu.Reception turim nuostabu,tikrai stafas atsidaves dirba,mandagus,paslaugus.
Pralaukiau 20 min iki kol pranese.O ka buciau darius vaistinej?Ejus namo,tada vel atejus,gavo,negavo.Nu tvarkoj.
Antras susinervinimas,sudejo man vaistus i maiseli ir ateina vaistininkas visada asmeniskai perduot vaistu,tu sedi ant kedes ir lauki.Ji sako,turiu paaiskint,kad tai labai didele doze.Ji legali,bet labai didele,turbut didele odos infekcija.Nu sakau taip.Gert po 2 tab.4xd.Sakau,o kaip nakti,sako turit pasireguliuot,kad nebut vidury nakties.Vaistai Flucloxacillin sodium,penicilino grupes 500mg.Tai gert po 1000mg 4xd.Raso maximali doze gali but 8g per diena.OK,dar ne viskas,labai daug E171 titanium dioksidas,kuris ES uzdraustas,o UK dar ne.Ir kitas is ju E904 Shellac,tai visokie Malaizijos amarai,kuriuos dabar kisa visur.Ir dar bent 5 E konponentai,bet tie kazkaip man neuzstrigo bigsmile.gif Nu ka dabar daryt,tai nezinau.Ir reikia gert ir nebesinori. wub.gif Jei atsivertu,operuotu,bet pats nusiviepe.
Gert ant tuscio skrandzio arba valanda pries valgi,arba dvi valandas po valgio.

Jis tiki,kad issivaikscios ir nesusiformuos puliai.Todel jokiu priemonium,skatinanciu supuliavima,negaliu naudot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 sausio 2024 - 18:06
Luety, kažko per stipri dozė, mano akims, antibiotikų unsure.gif Pūliniui gerai turbūt, bet kepenims bus smūgis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 18 sausio 2024 - 18:51
QUOTE(žollia @ 2024 01 18, 16:40)
Luety,  kažko  per stipri dozė, mano akims, antibiotikų unsure.gif  Pūliniui gerai turbūt, bet kepenims bus  smūgis unsure.gif


Ir ne tik kepenim,nu bet ka daryt?Neklausyt?Ko tada ejau?Alternatyvu neturiu,o chirurginio isikisimo nenoriu.Kazkaip turiu ta toki sesta jausma,kad man tas nebus gerai.Taip,kaip su Ispanija.Paklusau MB norams,per didziausius vargus nusiteikiau,kad bus smagu,kad saules daug ir ka,iki siol moku ,lyg uz bausme,kad nepaklusau savo sestam jausmui.Nesijuokit,man taip yra.Kazkoks vidinis balsas,ne proto balsas,o kazkur sirdies,kad tai ne man.As turiu islaukt momenta,susitart su savim,nors tai ne visada sekasi.
Daug salutiniu visokiu veiksniu gali but,bet tikekim,kad viskas bus gerai.Tikrai bus gerai,reikia pagaliau atsikratyt tu visu pernyksciu negandu ir eit toliau.
probiotini maista valgyt geriant antibus,ar pabaigus juos/kas zino?Kaip geriau,yra ivairiu nuomoniu.
Atsakyti

Luety, o kelių dienų kursas? Atrodo labai didelė dozė, bet gydytojas geriau žino..

Atsakyti