Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2024 01 18, 11:38)
Labas rytas,

reiktu jau set paprikas,bet sesiu nedaug,nesiseka man su jom,nespeja uzderet,nes gal per velai seju.Be to dar zemes neturiu,reik vaziuot nusipirkt,be to su sveikata ir nuotaika nekas.
Buvau prisiregistruot pas GP,nusiunciau foto savo furunkulo,dave registraturoj linka kur siust,Dabar kazin kada paskambins,ar priims ar ne.Nenoriu pjaut,butu cia ichtiolo tepalo rusisko,jau seniai but isgydzius,ir tramo zolei ne sezonas.Man visada taip.Matyt netikus esu.
Kai tai issispres,pradesiu seja.
Tai ,vistik,kaip jus sejat paprikas?Tiesiai i ta inda is kurio  jau issodinsit i dirva,ar persodinejat?


Luety esu bandžiusi visaip sėti tas paprikas. Ir pikiuojan ir nepikiuojant... Didelio skirtumo nepastebėjau.
Mano patirtis tokia - pirk geras sėklas, hibridus ir turėsi paprikų kibirais . Geriau ankstyvas. Visokias krapštytas išbandžiau , ne tas. Nors pas mane jos gerai dera... Pilnas šaldiklis, nes konservuotų niekas nevalgo .
Paprikos mėgsta šilumą, vandenį , daug maisto . Lyginant su pomidoriais ...

Šiuolaikinė medicina moka tobulai operuoti 4u.gif To niekas nenuginčys. Jei tik operuojamas negerietis ty furunkulas išsioperuočiau ir nesukčiau galvos. Bet tai tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 18, 09:50)
Oi luety,anksti dar pipirams.Jie tikrieji silumamegiai augalai.Neverta set anksti.
O Tau dabar auga karstoji votis?
Tada Pasidaryk kompresa is medaus,vasko,medzio saku(tinka mastix)kai jau visai nera galima kokio rozmarino sakeliu tada,tauku ,svoguno,cesnako,bulgarijoje esu pridejus astriosios paprikos milteliu.Visa tai reikia kokioje skardineje pakaitinti,apkepti biski.Tai labai brandina pulini,kai atsiveria tada anansu sulciu puliniui duot,kad audinius suvirskintu.


Aciu labai.
Jau perejo i voti,matau net tuoj atsidarys akis pulinio,o gal man taip tik rodosi,bet yra iskiles virs odos kokius 2 cm ir puse raudonas,puse baltas,ant raudonos puses net oda atsiserpetojusi .Nu nenoriu pjaut,o jauciu sius tik pjaut.Kaip atsisakyt ir isgyt?

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 18, 10:05)
Luety esu bandžiusi visaip sėti tas paprikas. Ir pikiuojan ir nepikiuojant... Didelio skirtumo nepastebėjau.
Mano patirtis tokia - pirk geras sėklas, hibridus ir turėsi paprikų kibirais . Geriau ankstyvas. Visokias krapštytas išbandžiau , ne tas. Nors pas mane jos gerai dera... Pilnas šaldiklis, nes konservuotų niekas nevalgo . 
Paprikos mėgsta šilumą, vandenį , daug maisto . Lyginant su pomidoriais ...

Šiuolaikinė medicina moka tobulai operuoti  4u.gif  To niekas nenuginčys.  Jei tik operuojamas negerietis ty furunkulas išsioperuočiau ir nesukčiau galvos. Bet tai tik mano nuomonė.


Neabejoju,kad operuoja tobulai,bet cia yra kiti aspektai,kuriu nenoreciau ivardint,nes paskaitytumet mane visai kvaistelejusia. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Luety , nepasigauk kraujo užkrėtimo naminėmis priemonėmis. Organizmas po ligos nusilpęs . Tada gali tekti pasivartyti ilgokai ligoninėje.
O dėl viso kito - atrodo , kad ligoninėje dirba ateiviai, o ne žmonės iš mano aplinkos.
Pilnas internetas durnių...
Galvoti reikia, o ne tikėt ką kas pasakė 4u.gif
Atsakyti
Dusia ,tu kaip visada viska zinai ir moki sakyt komplimentus.
Nebeiseina istrint interneto durnes posto su naminem priemonem.Ir vel praleidau proga patyleti.
Atsakyti
AA nieko netaikaiu Tau . Jei rimtai net nemačiau Tavo posto apie naminį gydymą.
Teko grįžti ir pažiūrėti ko tu įsižeidei.




Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 18, 10:35)
Dusia ,tu kaip visada viska zinai ir moki sakyt komplimentus.
Nebeiseina istrint interneto durnes posto su naminem priemonem.Ir vel praleidau proga patyleti.

Nesibarkit del manes.As dekinga Altai uz namines priemone,visumoj jomis ir reikia gydytis siais laikais,nes farmacinos pramone nebegydo zmoniu,o nugydo.Netrink ,Alta,prasau to posto,nes ka tik gavau atsakyma i savo siustas foto,jog cia man ne abscesas o riebaline atauga.Neapklause,nepaciupino,neapziurejo ir is foto sprendzia diagnoze.Parase,tikslinga gert antibijotikus,bet recepto nesiulo jiems.Atsakyt i zinute nera opcijos,reikia eit vel pas juos.Einu skaityt altos patarimus ir gydytis pati .Iki siol dejau ukisko muilo kompresus,bet nera labai traukiantys karsti,gal kazkiek .
Dusia,reikia patekt i uk gydymo ypatumu verpeta,kad suprastum,kaip svarbu zinot,kaip gydytis naminem priemonem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 sausio 2024 - 13:21
Luety ,cia dar ne viskas ,dar pareis kitu nariu kaltinimai ,kaip neteisingai sergi ,kaip neteisingai tiki ir pan.
Siaip dar geriau ,jei gausi avies tauku,gal koki lamb shanka gali nusipirkt,bet tas receptas tai veiskmingas ,su astriaisiais pipirais dar ir veikia greiciau,turbut del kraujagysliu pletimo savybes.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 01 18, 12:10)
Aciu labai.
Jau perejo i voti,matau net tuoj atsidarys akis pulinio,o gal man taip tik rodosi,bet yra iskiles virs odos kokius 2 cm ir puse raudonas,puse baltas,ant raudonos puses net oda atsiserpetojusi .Nu nenoriu pjaut,o jauciu sius tik pjaut.Kaip atsisakyt ir isgyt?


Neabejoju,kad operuoja tobulai,bet cia yra kiti aspektai,kuriu nenoreciau ivardint,nes paskaitytumet mane visai kvaistelejusia. biggrin.gif  biggrin.gif


Mano postas buvo apie tai ... Ne apie namines priemones, o apie baimes .
Jei negydo , tai kas belieka, tik naminės. Bet jei gautumei atsisakyti ?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 18, 11:32)
Mano postas buvo apie tai ... Ne apie namines priemones, o apie  baimes .
Jei negydo , tai kas belieka, tik naminės. Bet jei gautumei atsisakyti ?

Skambinau vel sakiau,kad nesutinku su nustatyta diagnoze,tai suaip ne taip prikalbinau,kad apziuretu.Dave taloneli 14 val,bet pas toki durna gydytoja,ne pas maniski.Tas gydytojas buvo daves mano vyrui siuntima vietoj urologo pas ginekoliga Teko uzsakyt is naujo ir laukt vel 2 ar 3 sav.Atsimeny,zvenge tik kabinete,mes nrsupratom nei ko nei ka Tai neisivaizduoju,ka toks gali gydyt.
Atsakyti

Skambinau vel sakiau,kad nesutinku su nustatyta diagnoze,tai suaip ne taip prikalbinau,kad apziuretu.Dave taloneli 14 val,bet pas toki durna gydytoja,ne pas maniski.Tas gydytojas buvo daves mano vyrui siuntima vietoj urologo pas ginekoliga Teko uzsakyt is naujo ir laukt vel 2 ar 3 sav.Atsimeny,zvenge tik kabinete,mes nrsupratom nei ko nei ka Tai neisivaizduoju,ka toks gali gydyt.

Luety, paprašyk, kad padarytų kraujo tyrimus. Jei tai votis, manau, išties reiktų sisteminio poveikio antibiotikų. Jei tų neskirtų, paprašyk bent vietinio veikimo kaip kad Fucidinas https://vapris.vvkt....ions/view/22953

Čia tik mano nuomonė.

Atsakyti
Labos,

Luety greituoju būdu padeda kopūstų kompresai, gerai votis iškelia. O iškilo ji tau dėl nusilpusio imuniteto 4u.gif
VOTYS
Smulkiai susmulkintą kopūsto lapą suvynioti į marlę. Rekomenduojama uždėti ant skaudamos vietos bei gerai pritvirtinti. Kopūsto kompresą keisti keletą kartų per dieną. Kopūsto kompresas suskystina pūlius bei padeda jiems greičiau pasišalinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 18 sausio 2024 - 13:56

jei ten votis, tai gal bulvių tarkiai padėtų, kažkada ant vaiko išbandžiau, suveikė 

Atsakyti