Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou dėkui 4u.gif
Viską žinau , kažkada , prieš 3 metus visą tai dariau .
Mano draugė jau du kartus programas praėjo , o aš tinginė .

Kūdumas ir sveikata visai nieko bendro neturi sakyčiau ...
Turiu draugių perkarėlių tiesiog... Bėdos su cholesteroliais, kraujotaka , sąnariais.

Ps , kam įdomu yra paprastas "jaunystės" testas. Apsimauti kojines neatsisėdus tongue.gif Jei dar pavyksta, tai gal ne visiška senatvė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 17, 15:05)


Ps , kam įdomu yra paprastas "jaunystės" testas. Apsimauti kojines neatsisėdus tongue.gif  Jei dar pavyksta, tai gal ne visiška senatvė biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


valiooo, dar atsistojus aunuosi )) bent penkis kartus per dieną )))
Atsakyti

Aš taip pat dar atsistojus, nors su stuburu yra bėdų. Bet vis nepasiduodu :)

Atsakyti

Kūdumas ir sveikata visai nieko bendro neturi sakyčiau ...
Turiu draugių perkarėlių tiesiog... Bėdos su cholesteroliais, kraujotaka , sąnariais.

Ps , kam įdomu yra paprastas "jaunystės" testas. Apsimauti kojines neatsisėdus tongue.gifJei dar pavyksta, tai gal ne visiška senatvė biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Žinau, kad neturi. Bet kad jis niekad niekuo nesiskundė, kelis kartus temepratūra pakilus buvo, kelis kartus Covidas ir šiaip ne taip priprašė ateit kraujus pasidaryt pagal programą. Va ir pagavo didesnį cholesterolį. Jis toks kūdas raumuo, lankstus, ištvermingas - jam blogai be judesio ir krūvio. Dabar matau, kad yra kažkokia bėda su stuburu, nes vis pašaudo skausmeliai. Spaudžiu, kad gautų siuntimą pas neurologą, gal per metus priprašysiu pasirodyt.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 sausio 2024 - 09:09
Labas rytas,
Kokia Kalėdinė kava , dėkui Ingrida 4u.gif
Saitlina, nu reikia Tau tų Lesiaus vilnos siūlų, verpk greičiau! Galėsite abu pusnyje gulėti biggrin.gif wub.gif Nereali Lesiaus nuotrauka pusnyje 4u.gif
Luety kada paprikas sėsi ? Mes vasario mėn sėjam , o tu sausio ? Ar vasario pradžioje ?
Apie savo daržus sausio mėnesį žinau tirk, kas visko reikia sėti ir sodinti mažiau. Bet ateis pavasaris ir sudie razumėlį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 sausio 2024 - 10:25

Pas mus dėl įvairumo dar pasnigo ))

Dusia, daviau mergelei užduotį surast man karšimo priemonę 🙂 anas sakė, kad nupirks parduotuvinę, bet užprotestavau. Abo gal man nepatiks ar nusibos po savaitės? Tegu dairosi blusturgiuose, vis tiek mėgėjas po juos maklinėt. Aš vistiek dar ilgam turėsiu veiklos kol ašinius plaukus nuo povilnės atskirsiu.

Atsakyti

Nereali Lesiaus nuotrauka pusnyje 4u.gif

Dėkui 🙂 mažiukas fotkino 🙂

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 18, 10:48)
<p>Pas mus dėl įvairumo dar pasnigo ))
</p><p></p><p>Dusia, daviau mergelei užduotį surast man karšimo priemonę 🙂 anas sakė, kad nupirks parduotuvinę, bet užprotestavau. Abo gal man nepatiks ar nusibos po savaitės? Tegu dairosi blusturgiuose, vis tiek mėgėjas po juos maklinėt. Aš vistiek dar ilgam turėsiu veiklos kol ašinius plaukus nuo povilnės atskirsiu.</p>


Šaunuolis Tavo mergelė 4u.gif
Kaune irgi biški snigo , bet pagal tai kiek mašinos apsnigę tai nedaug ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 sausio 2024 - 11:09

labos, pas mus tai ne tiek prisnigo, kiek užpustė, eina sau, snd ir kasem ir stumem 😏

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 18, 08:24)
Labas rytas,
Kokia Kalėdinė kava , dėkui Ingrida 4u.gif
Saitlina, nu reikia Tau tų Lesiaus vilnos siūlų, verpk greičiau! Galėsite abu pusnyje gulėti  biggrin.gif  wub.gif Nereali Lesiaus nuotrauka pusnyje 4u.gif
Luety kada paprikas sėsi ? Mes vasario mėn sėjam , o tu sausio ? Ar vasario pradžioje ?
Apie savo daržus sausio mėnesį žinau tirk, kas visko reikia sėti ir sodinti mažiau. Bet ateis pavasaris ir sudie razumėlį biggrin.gif

Labas rytas,

reiktu jau set paprikas,bet sesiu nedaug,nesiseka man su jom,nespeja uzderet,nes gal per velai seju.Be to dar zemes neturiu,reik vaziuot nusipirkt,be to su sveikata ir nuotaika nekas.
Buvau prisiregistruot pas GP,nusiunciau foto savo furunkulo,dave registraturoj linka kur siust,Dabar kazin kada paskambins,ar priims ar ne.Nenoriu pjaut,butu cia ichtiolo tepalo rusisko,jau seniai but isgydzius,ir tramo zolei ne sezonas.Man visada taip.Matyt netikus esu.
Kai tai issispres,pradesiu seja.
Tai ,vistik,kaip jus sejat paprikas?Tiesiai i ta inda is kurio jau issodinsit i dirva,ar persodinejat?
Atsakyti
Oi luety,anksti dar pipirams.Jie tikrieji silumamegiai augalai.Neverta set anksti.
O Tau dabar auga karstoji votis?
Tada Pasidaryk kompresa is medaus,vasko,medzio saku(tinka mastix)kai jau visai nera galima kokio rozmarino sakeliu tada,tauku ,svoguno,cesnako,bulgarijoje esu pridejus astriosios paprikos milteliu.Visa tai reikia kokioje skardineje pakaitinti,apkepti biski.Tai labai brandina pulini,kai atsiveria tada anansu sulciu puliniui duot,kad audinius suvirskintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 18 sausio 2024 - 11:53