Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2024 01 16, 15:30)
Labai geras oras,saulyte ,prasiejau 3km su dusuliuku kartu,bet taip gera.Valio!!!


va, matai kaip moki džiaugtis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 16, 12:09)
Verpstė tai nedaug kainuoja . Bet jau tiek kiti įrengimai tai kosmosas.


mdia.. įlindau pažiūrėt.. fantazija atšoko. Beveik )) užrodysiu mergelei, turėtų ką nors sugalvot ar iš kur nors iškast )
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 17 sausio 2024 - 08:45
Pas mus -16. Pas ką daugiau? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 sausio 2024 - 09:58
QUOTE(saintlina @ 2024 01 17, 10:57)
Pas mus -16. Pas ką daugiau?  bigsmile.gif

-16.Išsirinkome dieną važiuoti į miestą.Na taip geriausia diena. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 17, 10:04)
-16.Išsirinkome dieną važiuoti į miestą.Na taip geriausia diena. mirksiukas.gif


bus gerai smile.gif gatvės nuvalytos, mašinų gal kiek mažiau, nes ne visos ryte užsivedė smile.gif O parduotuvėse vienodai šilta, nepriklausomai nuo laiko temperatūros.

Mano dyzelis iš pusės apsisukimo užsivedė, kuo labai apsidžiaugiau )) nes dabar iš kiemų/į kiemus tiek prie darbo, tiek prie namų tik su mano auto ir važinėt. Anksčiau kol su mersiuku važinėjau, kastuvą vežiodavausi. Parvažiuoju iš darbo - prisiparkuot jau niekaip, pilvu ant sniego sėdžiu. Apsikasdavau apilnk mašiną, nusikasdavau vietą. Bet tai vos išvažiuojii - ir toj nukastoj vietoj jau kitas stovi. Dabar gi be problemų bet kur įvažiuoju, tai nebereik nieko kast smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

o pas mus 2 silumos,bet vejas,lietus,raso,kad jutimine lyg -5. unsure.gif Tipiskas siemet oras:viena diena saueta,kitos 2-3 lyja. ax.gif
Atsakyti

Sveikutės,

Luety, Lietuvoj gruodis išvis cepelininis buvo, tad gal pas jus nėr taip blogai :) Kiek pamenu iš literatūros, JK klimatas visuomet toks buvo: drėgna, vidutiniškai šilta ir mažai saulėtų dienų. Bet angliški sodai kupini žalumos, nes toks klimatas idealus, tik saulės kiek daugiau būt gerai.

Atsakyti
Kaune telefonas rodė -15, mašina apie aštuntą -13 , radijas pranešinėjo -17. Kuo tikėti nežinau smile.gif
Kaune gatvės nevalytos.... pagrindinės taip , bet visokie nuvažiavimai - užvažiavimai tai sniegynas.
Toks oras kaip šiandien man primena vaikystę. Šalta ir saulėta. Šaltukas smagiai kandžiojantis. Gražu , medžiai pilni sniego wub.gif
Pradėjau megzti dukrai megztuką. MB pamatė spalvas, sakė aik siuvinėti , peizažus mezgi biggrin.gif Jei suvaldysiu raštą, per daug nebanguos gal ir nieko bus . Jei ką išardysiu smile.gif taigi ne dėl reikėjimo mezgu. Kol kas lyg gerai . Kas sugalvojo darbą moterims? biggrin.gif Noriu megzti tongue.gif , o ne darbus dirbti ...
Šiandien turiu už ką save pagirti . Prisidaviau kraują , prisiregistravau mamogramai. Pagal programą priklauso. Žinant mane tai tiesiog žygdarbis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 sausio 2024 - 11:56

https://ligoniukasa....ijos-programos/

Dusia, jei jau susiruošei technikinę praeit, tai man atrodo, gali ir daugiau: ir slaptą kraujavimą, ir širdies kraujagyslių programos tyrimus atlikt, gimdos kaklelį. Pasinaudok.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 17, 12:04)
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/informacija-gyventojams/ligu-prevencijos-programos/'>https://ligoniukasa.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/informacija-gyventojams/ligu-prevencijos-programos/</a></p><p>Dusia, jei jau susiruošei technikinę praeit, tai man atrodo, gali ir daugiau: ir slaptą kraujavimą, ir širdies kraujagyslių programos tyrimus atlikt, gimdos kaklelį. Pasinaudok.</p>


GK kai tik papulsiu pas ginekologę. Talonų dabar nėra. Mėnesio pabaigoj ieškosiu . Jei tik bus laikas, tikrai darys. Lyg prieš metus darė ? Nepamenu ...
Slaptą kraujavimą pridaviau. Dėl širdies priklauso po kraujo tyrimo? Man taip sakė .

PS ar kraujo tyrimo atsakymus sukelia į mano e-sveikatą? Galiu pati matyti ?
Atsakyti

Dusia, Klinikose GK daro atskirai šeimos klinikoje ir kviečia, pačios registruoja, bet taviškėje klinikoje greičiausiai ginekologė yra komandos narys, tai tvarka kitokia, tikriausiai. Vyrui kai darė širdies ir kraujagyslių, tai padarė kraują ir kardiogramą, o vėliau jau vertino rodiklius ir siuntė toliau. Kardiologė įvertino plačiau ir pasakė, kad vaistų nereik vartot, nors cholesterolis didokas, bet kiti rezultatai buvo geri, plius kūdžioks absoliutus. Daug rodiklių vertino.

Greičiausiai, kad galėsi matyti, kai bendras atsakymas bus parengtas. Bet priklauso nuo sistemos, kurią naudoja klinika. Klinikų sudėtinga pamatyt, Kauno poliklinikoje daromi tyrimų rezultatati ateina į el paštą.

Atsakyti