Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Koks linksmas besmegenis 😍

Pas mus dieną sniegas šlapias nebuvo, besmegenio nė vieno nemačiau. Bet kalniukai pilni vaikų 🙂

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dar vis sninga.
Atsakyti
mmm, kokiuose induose Ingrida arbatą patiekė wub.gif
Atsakyti
Kaune irgi sninga. Šalpiai . Seniai besmegeniai dar stovi , nesugriuvo.
Ingridos indai man irgi labai patinka. Myliu mėlyną splavą virtuvėje. Yra mitas, kad iš mėlynos spalvos indų mažiau suvalgai biggrin.gif Man svorio numest tai nepadėjo tongue.gif bigsmile.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Gal sakau gana snigt 😃😃😃

Atsakyti
Labos,
pas mus irgi salta,nakti iki minus 4 pranes ir maciau kazkuria diena rodo,kad pasnigs,bet cia bus laikina.Va tau ir klimato kaita.Dengia saule kasdien,atsalde klimata,tipj ledynu atslenkant sulauksim. biggrin.gif biggrin.gif
Padidejo lietuviskos pensijos,tai siandien sedejau beveik visa diena ant laido,kad pranest savo pensiju departamentui apie tai.Tokia tvarka,pranest apie visus piniginius pasikeitimus.Viena karta issedejau 25 min su muzika,pasirodo ne taip surinkau opcijas,padiktavo kokias rinkt,surinkau,laukiau 15 min,pasirodo klaidingai vistiek,tada pasirinkau savo,kaip man atrode ,kad turetu but,tai laukaiua 30 min,ijunge,tada jog uzimta linija po 30 min ir ismete is linijos.Palaukiau ,kol bus po pietu,tada surinkau tas savo opcijas,laukiau 34 minutes,sprendziau kryziazodzius,kad nepailgtu,bet pataikiau ir pridaviau.Aleliuja.Ramu.
O siaip esu vangi,nieko nenoriu,man visur salta,nekenciu vesaus oro,as vidurvasari gimus,mane saltis zlugdo.Ir nuotaikos tada nera.
Atsakyti

sveikos, prisnigo smagiai, tenka pasportuoti su kastuvu net kelis kartus per dieną 😂

Luety, šiandien akis užkliuvo ir pagalvojau apie tave

Siandien nėra laiko (noro), rytoj nebus sveikatos, poryt nebus mūsų.

Cia apie tavo vyro norą kažkur keliauti, o tavo stabdymą

Pati kartais nedegu entuziazmu, bet niekada neatsakau savo zmogui ne, ir visada buna smagu, tik nereikia neigiamai nusistatyti.

Nusimezgiau vailokiukus kambarinius, kur skalbyklėje suvelia, galvojau bus dukrai, bet jai matote kojines vilnones smagiau, nu 🥹

Atsakyti

Sveikos gyvos 🌷

Šiandien darbe skaistykla man buvo 😄. Ir rytoj laukia dar. Siaubingai daug vargšeliu, čia po penktadienio ledo pilna ligoninė. Nu nieko, žiema vasarą maitina.

Užtat grįžus namo trūko plionke man, prisisakiau rūbų, kosmetikos, žodžiu, nei čia man reikia viso to 🤣. Durna rimtai 🤣

Saintlina, vis noriu tavęs paklaust, kaip tavo vaikui studijos, informaciniu sistemų inžinerija? Ar patinka? Ką jie ten mokosi, koks užimtumas? Mano vaikas vis pamąsto apie šį variantą, tai lb aktualu atsiliepimai 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 15, 22:34)
Šiandien darbe skaistykla man buvo 😄. Ir rytoj laukia dar. Siaubingai daug vargšeliu, čia po penktadienio ledo pilna ligoninė. Nu nieko, žiema vasarą maitina.</p><p>Užtat grįžus namo trūko plionke man, prisisakiau rūbų, kosmetikos, žodžiu, nei čia man reikia viso to 🤣. Durna rimtai 🤣</p><p>Saintlina, vis noriu tavęs paklaust, kaip tavo vaikui studijos, informaciniu sistemų inžinerija? Ar patinka? Ką jie ten mokosi, koks užimtumas? Mano vaikas vis pamąsto apie šį variantą, tai lb aktualu atsiliepimai </p>


imk balioną 4u.gif Aš irgi nesąmonių prisisakiau (ir dar seilę varvinu), bet mane ant antikvarinių indų užnešė )))

Vaikiui šiaip patinka, tik matematika sunkiau kol kas. Dėl užimtumo man net sunku pasakyti, nes jis studentų atstovybės veikloje paskendęs. Sunku suprasti, kada jo nėr, nes paskaitos, o kada pašalinė veikla. Bet aš manau, kad mokslai užima kur kas mažiau laiko nei vidurinėj. Dabar sesija, tai į daugumą egzaminų jau eina susirinkęs minimalų balą. Iš disciplinų pirmam semestre: anglų mokslinė ir akademinė (C1), procedūrinis programavimas, kompiuterinė architektūra, matematika, informacinės sistemos.
Specialybę rinkosi su brolio rekomendacijom. Vyresnėlis baigęs praktiškai tą patį. Jis ir rinko iš panašaus profilio studijų tas, kurių programoje mažiau papilstymo, o daugiau reikalingų praktinių dalykų.
O taviškis dvyliktokas jau?
Atsakyti

Vienuoliktokas 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 16, 09:44)
<p>Vienuoliktokas </p>


tai turi dar laiko apsisprendimui smile.gif Man atrodo labai sudėtinga nuspręst, ką toliau visą gyvenimą veikt reiks..
Atsakyti