Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nusipirkau botus, vėl turiu ką išmest ))

Nuvažiavom vietoj jūros prie ežero. Aha, vėjukas tikrai nemažas ir šaltas. Ilgesniam pasivaikščiojimui reik vyrui ne džinsais rengtis ir šuniui batukus aut. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 13, 15:21)
<p>Nusipirkau botus, vėl turiu ką išmest ))</p><p>Nuvažiavom vietoj jūros prie ežero. Aha, vėjukas tikrai nemažas ir šaltas. Ilgesniam pasivaikščiojimui reik vyrui ne džinsais rengtis ir šuniui batukus aut. </p>

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu gal kažkaip paturėk tuos batus kokį tarpuką biggrin.gif
Lauke tik -6 ºC , bet jutiminė kaip -20... Toks šaltas vėjas , gan stiprus. Vežėm malkas, tai šlaunys atšalo kaip reikiant, nors ir su 2 kelnėm net buvau ax.gif Sakyčiau, pūga, bet sniego pas mus nėr, tik pabarstyta šiek tiek, tai netikra ta pūga rolleyes.gif
Ex, sveik. 4u.gif Turbūt skauda mergytei širdutę dėl to popieriuko išmetimo. verysad.gif
Luety, kaip tau? Pasveikai?
Atsakyti
Turbut,Zolyte ,pasveikau del bronchito,nes jau nutraukiau visus inhaliatorius.Dabar dar su tuo guzu susitvarkyt reikia kita savaite ir bus gal jau ramu? ax.gif ax.gif
Lauke salta,vejas ,dienom ikyla iki 3-4 silumos,bet nesijaucia,jutimine,kaip -1.Sianakt nakti 0,o toliau vis zemyn iki -4.Neatsimenu,kada UK taip buvo.Mano kalijom zydet tuoj bus laikas,o cia tokie salti orai.Kalijos tos,kur namie vazone lauke jau sausio gale imdavo kist zvakutes,o vasary zydet.Dabar bijau,kad nusals visai.Niekur neinu laukan per toki ora,darau pratimus sededama ant kedes,patrepsiu viduj,tiesiog esu tokia visa jautri,kad net bijau eit laukan.MB nerimsta,kviecia mane i Cormwali trim dienom su nakvyne viesbuty,nu bet ka veikt tokiu oru.Ten dar didesnis vejas tame kampe.As ten noriu vidurvasari nuvaziuot.Pasenau turbut per greitai. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 14 sausio 2024 - 00:06
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Atsakyti

Labas rytas, 

Kažin gyvenimas ne per trumpas kažką atidėti rytojui? Ar jis bus? Ar bus su kuo? Bet tai tik mano nuomonė. O blogo oro nėra, yra prasta apranga.

Mano savaitgalis ramus.  Lėtas namie.  Be svečių ir lėkimo.

Mezgimo fronte nieko naujo. Vakar baigiau vienas kojines, šiandien baigsiu kitas ... visos pradėtukės. Apsivalyti nebaigtukus , kad priekaištingai iš kampų nežiūrėtų ir imtis naujo projekto.

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti

Kažin gyvenimas ne per trumpas kažką atidėti rytojui? Ar jis bus? Ar bus su kuo? 

 

Aga.. aš paskaičiau ir taip užsimaniau į Kornvalį ))) 

Atsakyti

Aga.. aš paskaičiau ir taip užsimaniau į Kornvalį ))) 

Aš tai prie Viduržemio jūros :D 

Ar jau dairotės sėklų?  Žiūriu Svajonių sodus ir galvoju , kad visai nenoriu apie sėklas galvoti :hmm:​ 

Atsakyti
Oras pasakiškas sniegui kasti. wub.gif Žandai dega.Tuo pačiu ir kubilą išplovėme,nes kitomis dienomis buvo žvarbu. ax.gif
Užsiakiau jau pavasariui aukštaūgių lelijų,atsisiunčiau arbūzų skėlų,su pomidorais neturiu labai sąlygų žaisti,ko gero iš pažystamos vėl pirksiu daigus. ax.gif
https://www.part.lt/...b792da64636.jpg
Prašiau mb nufotografuoti,kaip kabu žemyn galva,tai ne,kojų nenufotkino. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 14 sausio 2024 - 14:23

Aš žiūrėjau svajonių sodus ir ne apie sėklas galvojau, bet seilę varvinau dėl tokios sodybos...

Gražios dienos!

Atsakyti

Nea, apie jokias sėklas negalvoju :) 

Sniegelio privertė pas mus )) net gaila, kad ryt į darbą, o ne kur į mišką.

Atsakyti

Priedas  received_907060920798926.jpeg   190,67KB   0 Parsiųsta kartų

 

Pas mus dar drebia šlapią sniegą. Bet vaikščioti labai smagu... tokia žiema man tinka. Šaligatviai nevalyti, eiti sunkiau žinoma. Pilnas rajonas senių besmegenių.

Atsakyti