Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(žollia @ 2024 01 09, 20:49)

Nuėjau į rūsį - lubos apšalusios  unsure.gif  Bulves viriau- saldžios  laugh.gif  Ir užklojusi  buvau...  Šiaip rūsy temperatūra pliusinė, bet bulvėms reik ne  žemesnės, kaip +8 ºC


ir nežinojau, kad +8 bulvėms reik. Maniau, svarbu ne minusas. Pas mus gal nebus sušalusios, rūsys gilus, o patalpą virš rūsio pakūrena kartkartėm. Va iš balkono namuose tai gal per vėlai įsinešiau. Sužinosim neužilgo ))

Aš šiandien džiaugiuosi, kad tą vaiką surado wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 10 sausio 2024 - 09:44

Taip, didžiausia laimė, kad Agotą surado.  

Gražios dienos!

Atsakyti
Labas rytas,

as irgi vakar paskaiciau ir apsidziaugiau,kad rado vyva mergaite.
Salta ukejuj,ryte 0,nakty buvo minus 2,seniai,taip nebuvo.Rytu vejas,tai tik vonia ir virtuve vesi,o kambariai su uzdarytom durim ok.Mano svogunu viena kasute likus sode,bus amen ko gero.Na nedideli nuostoliai.Tik gaila kad savo,be chemijos.
Dar neperskaiciau jusu,vis darbu atsiranda,nera kada normaliai prisest prie kompo.
Zolia,pritariu tavo vakaryksciam postui,bet,kazkaip jauciu,jog isvengs Lietuva karo,kad ir kaip jis yra kurstomas.Tuom ir tikekim. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labos,
Atšilo, bet tokia pliuza . Vis tam žmogui negerai . Nežinau sninga ar lyja.
Luety , kaip šiandien diena? Kaip sveikata?
Kažkokia nesėkminga ta jūsų kelionė su nesmagais nuotykiais . Imk 4u.gif
Kiek tekę keliauti taukiniais tai Vokietijos traukinių grafikai yra kosmosas biggrin.gif Niekada nežinosi , kada atvažiuos ir kur nuveš smile.gif Ir kaip bilietą nusipirkti tongue.gif Dar reikia žinoti į kokį vagoną įlipti , nes viduryje kelionės trukinys skiriamas per pusę ... Nelinkiu važinėti . UK važiavom traukiniu pas vaiką iš Londės. Kažkaip viskas sėkmingai ir aiškiai.
PS lietuviškių žinių nežiūriu , Delfino neskaitau, tai nežinau ką kas kursto .
Kad nuo Lietuvos politikos kas nors priklausytų ...
Toks laiko tarpas, kad norisi pasislėpti už siūlų kamuoliukų wub.gif
Daugiau nei vienos negatyvios laidos per dieną neleidžiu sau klausyti . Nes gero tai nieko ...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 10, 11:09)
Kad nuo Lietuvos politikos kas nors priklausytų ...



taigi.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 10, 11:09)
Atšilo, bet tokia pliuza . Vis tam žmogui negerai . Nežinau sninga ar lyja.



aš kai ryte vaikščiojau, nesnigo ir nelijo. Visai normalus oras, pliurzos nebuvo. Man gerai smile.gif
Pliurzos nenorėčiau, nes prisicirkinau.. kada čia važiavomj į kaimą, galvoju, reik botus pasiimt, nes ten bus šlapia šunį vedžiot. Turėjau tokius pašiltintus patogius botus. Įsimečiau į maišelį, dar išeidama šiukšles pasiėmiau, kartonines pakuotes nuo kalėdinių dovanų. Nuėjau iki konteinerio ir švystelėjau viską, kas rankose buvo. Su visai botais. Dabar tie požeminiai konteineriai gilūs, neišimsi. Vienžo, likau be botų. Tai bevelyčiau be pliurzos pagyvent kol susiruošiu naujus įsigyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 sausio 2024 - 11:19
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 10, 09:09)
Labos,
Atšilo, bet tokia pliuza . Vis tam žmogui negerai . Nežinau sninga ar lyja.
Luety , kaip šiandien diena? Kaip sveikata?
Kažkokia nesėkminga ta jūsų kelionė su nesmagais nuotykiais . Imk  4u.gif
Kiek tekę keliauti taukiniais tai Vokietijos traukinių grafikai yra kosmosas  biggrin.gif  Niekada nežinosi , kada atvažiuos ir kur nuveš smile.gif  Ir kaip bilietą nusipirkti  tongue.gif  Dar reikia žinoti į kokį vagoną įlipti , nes viduryje kelionės trukinys skiriamas per pusę ...  Nelinkiu važinėti . UK važiavom traukiniu pas vaiką iš Londės. Kažkaip viskas sėkmingai ir aiškiai.
PS lietuviškių žinių nežiūriu , Delfino neskaitau, tai nežinau ką kas kursto .
Kad nuo Lietuvos politikos kas nors priklausytų ...
Toks laiko tarpas, kad norisi pasislėpti už siūlų kamuoliukų  wub.gif
Daugiau nei vienos negatyvios laidos per dieną neleidžiu sau klausyti . Nes gero tai nieko ...


Aciu,Dusia,dar bera gerai.Ryte padariau kedes joga,judu,nu bet ikvepimas vis dar ne kazkas.reiktu rimto istyrimo,o pas ka?Nebent vaziuot i LT privaciai,pas ka nors,kas dar sazines nepardave velniui ir farmacijai. bigsmile.gif bigsmile.gif Visas dusimas su judesiu,kuo daugiau judesio,tuo labiau dusina.Kayanas padeda,itariu sirdele streikuoja,nors jokiu kitu pozymiu nera.
Kelione istiesu nesekminga,del mano paskleisto negatyvo,turbut,i Visata.As nenorejau skrist niekur ziema,bet mB nepaseda,kucino kucino,kol pasirasiau per prievarta. bigsmile.gif
Taip ir gavosi.Tik paskutinis keliones etapas,turbut jau MB negatyvas i Visata,nes jis nenorejo gryzt.
Pirkau kavos aparata,ale ne labai kavos galiu gert,gal nuo jos mane dusina,nors geriu 1-2 puodelius per diena ir ne stipria.
https://www.delonghi...qwaAt8bEALw_wcB
va tokia.Ten pasdraugus toks buvo,tiek skani kava man is to aparato,kad nebenoriu nei as nei MB i ta savo italiska puoda nei ziuret ir nutarem isigyt viena karta.
Atsakyti
Luety 4u.gif wub.gif
Svogūnai tokio minimalaus šalčio tikrai nebijo , nieko jiems neatsitiko.

Lynoja Kaune . Tai gal ir Vilniečiai gaus lietaus ir pliurzos mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 10, 12:35)

Lynoja Kaune . Tai gal ir Vilniečiai gaus lietaus ir pliurzos  mirksiukas.gif  tongue.gif


tikrai Draugė biggrin.gif
Atsakyti

Tegu Saintlina botus nusipirkt spėja prieš pliurzą

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 10, 11:18)
taigi.
Papildyta:
aš kai ryte vaikščiojau, nesnigo ir nelijo. Visai normalus oras, pliurzos nebuvo. Man gerai smile.gif
Pliurzos nenorėčiau, nes prisicirkinau.. kada čia važiavomj į kaimą, galvoju, reik botus pasiimt, nes ten bus šlapia šunį vedžiot. Turėjau tokius pašiltintus patogius botus. Įsimečiau į maišelį, dar išeidama šiukšles pasiėmiau, kartonines pakuotes nuo kalėdinių  dovanų. Nuėjau iki konteinerio ir švystelėjau viską, kas rankose buvo. Su visai botais. Dabar tie požeminiai konteineriai gilūs, neišimsi. Vienžo, likau be botų. Tai bevelyčiau be pliurzos pagyvent kol susiruošiu naujus įsigyt smile.gif

lotuliukas.gif Nu negražu juoktis, bet pasijuokiau nuo dūšios ax.gif Reikėjo kokio bomžiuko paprašyt, jie turi įrangos naršymui , gal būtų ištraukę smile.gif
Pas mane + temperatūra, bet nelyja.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 01 10, 12:54)
tikrai Draugė  biggrin.gif

O man draugams nieko negaila 4u.gif wub.gif
Taigi pusė mano šeimynos gyvena Vln. biggrin.gif Jaunimui reikia miesto mirksiukas.gif
Atsakyti