Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Žolia pagal mane ne. Per pastaruosius 15 metų turėjau 1 kartą biliotenį 4 dienas , tai visai nesigilinu į visokias Sodros išmokas. Ką skaičiuoja ir už ką moka pašalpas ir išmokas ne mano darbas , neapsikraunu tokia info. Visada galima pasiskambinti ir pasiklausti Sodroje. Pagal mane moka už tą laiką kai dirbi . Jei jau nedirbi už ką mokėti? Ko gero gydytoja net išrašyti negalės ? Jie mato .


Papildyta:

Reikalauti gali . Vykti neprivaloma.
Šeštadienis darbo diena ?
Tai už tas dvi dienas darbdavys apmokėti turėtų .
Aš visada "gelbėju" žmogų iš savo pusės, atleidžiu po biliotenio , kad už tą laikotarpį gautų iš Sodros pinigų ... Jei reikia atleisti ligos laikotarpiu.

Šiaip paprastai negalima atleist kol nedarbingumas. Kokiu atveju galima?

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 01 09, 14:37)
Šiaip paprastai negalima atleist kol nedarbingumas. Kokiu atveju galima?</p>

Kažkada taip buvo , kol nedarbingumas negalima atleisti . Dabar galima .

Vienas iš tokių apribojimų – darbo sutarties nutraukimas darbuotojo laikinojo nedarbingumo arba atostogų metu. Darbo kodekso 65 straipsnio 6 dalyje numatyti išimtiniai atvejai, kai darbo santykiai gali būti nutraukti nesulaukus laikinojo nedarbingumo arba atostogų pabaigos: šalių susitarimu; darbuotojo iniciatyva; suėjus terminuotos darbo sutarties terminui; likvidavus darbdavį.

https://www.vz.lt/ve...galima-atleisti
Atsakyti
Žolyte,o dukriukas išdirbo tris mėnesius?Jei ne jokių pinigų nebus iš Sodros.Ar dabar pasikeitę įstatymai?
Atsakyti

Žolyte,o dukriukas išdirbo tris mėnesius?Jei ne jokių pinigų nebus iš Sodros.Ar dabar pasikeitę įstatymai?

O iki tol kitur dirbo arba gavo išmokas iš biržos?

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 09, 14:56)
Žolyte,o dukriukas išdirbo tris mėnesius?Jei ne jokių pinigų nebus iš Sodros.Ar dabar pasikeitę įstatymai?

Biški kitaip yra :

iki laikinojo nedarbingumo pradžios dienos turi ne trumpesnį kaip 3 mėnesių per paskutinius 12 mėnesių arba ne trumpesnį kaip 6 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos socialinio draudimo stažą
Atsakyti

Gaus išmoką kai:

 

[list] [*]iki laikinojo nedarbingumo pradžios dienos turi ne trumpesnį kaip 3 mėnesių per paskutinius 12 mėnesių arba ne trumpesnį kaip 6 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos socialinio draudimo stažą. [/list]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 09 sausio 2024 - 15:05

O pajamų idurkį, jei nedarbingumas prasideda sausį, ima iš rugsėjo-lapkričio.

Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 09, 14:36)
Žolia, vienintelis patarimas : paskikambinti ir paklausti ko jie nori . O daryti reikia taip kaip jai patogiau. Priversti niekas negali .  Jei pasakė , neprivaloma daryti.

Buvo nuvykusi, sakė, kad kelis žodžius reikėjo įrašyt praleistus. Atleista yra nedarbingumo metu. Nelaukė darbdavys tų kelių dienų nedarbingumo pabaigos. Tai turbūt tik už 1 dieną ir gaus nedarbingumą, kurią dar skaitėsi dirbanti. Gerai yra viskas, be reikalo gąsdinausi, kad paankstins atleidimo datą smile.gif

Ji dirbo vasarą , lyg ir yra 3 mėnesiai rolleyes.gif Negaus, tai negaus ax.gif Praktikos užtat šiek tiek įgijo, kokių būna darbų ir žmonių smile.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 sausio 2024 - 15:16
QUOTE(žollia @ 2024 01 09, 15:10)
Papildyta:

Buvo nuvykusi, sakė, kad kelis žodžius reikėjo įrašyt praleistus. Atleista yra nedarbingumo metu.  Nelaukė darbdavys tų kelių dienų  nedarbingumo pabaigos.  Tai turbūt tik už 1 dieną ir gaus nedarbingumą, kurią dar skaitėsi dirbanti.  Gerai yra viskas, be reikalo gąsdinausi, kad  paankstins atleidimo datą smile.gif
Ačiū už  patarimus  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
Kas liečia karo temą, tai mūsų šalies krankliai labai jo nori, tik skalambija per žiniasklaidą , baugina... NEBUS Lietuvoj , nereikia net tokių minčių generuot 4u.gif Mintis, o dar labiau žodis, turi didelę galią, tad generuokim TAIKĄ savo galvose ir jiems nepavyks ax.gif Pagal kai kuriuos šaltinius, kaip tik pavojingiau gali būti JAV ir UK, negu Lietuvoj. Ne visas povandenines sroves mes matom ir suprantam, kas šiuo metu pasaulyje vyksta. Geriausia yra ten, kur šeima kartu, tada ir sunkumai lengviau įveikiami. 4u.gif
Nu biški kaip pamokslautoja aš čia pavariau, atsiprašau, jei kam nepatiks 4u.gif
Atsakyti

Ne, Žolyte, krankliai čia ne prie ko. Realiai viskas  matosi visiems, kas nori matyt.. 

Atsakyti

Kaip gerai, kad atšilo wub.gif wub.gif wub.gif
Nuėjau į rūsį - lubos apšalusios unsure.gif Bulves viriau- saldžios laugh.gif Ir užklojusi buvau... Šiaip rūsy temperatūra pliusinė, bet bulvėms reik ne žemesnės, kaip +8 ºC, žemesnėj- krakmolas virsta cukrumi . Matyt, kad žemesnė yr. ax.gif
Atsakyti