Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2024 01 09, 11:43)
Merginos,gal man dar ne meniskas? ax.gif vaikštant neskauda.Tik lenkiant ir atsuklaupiant.
Vasarį tikrai pradėsiu eiti gydytojus,tada tik tuo užsiimsiu.
Per daug užsakymų sausį,džiaugiamės radę laiko nuvažiuoti į miestą apsipirkti. mirksiukas.gif Dar mašina laukia duslintuvas,stabdžiai remontas,mb jau neturi sveikatos,tai laukia meistras.
Galvoju,kad ištaikyti laiko kirpyklon. blink.gif
Einu žiūrėti obuolių,kažin ar nesušąlo?Bijau,kad daug dėžių bus išmetimui.Bulvės tai tikrai apšąlo maišiukas. mirksiukas.gif

Ingrida, tai aišku, kad tau visai ne meniskas. Tau plaukai trukdo vaikščiot, kirpykla nr1 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 sausio 2024 - 10:46
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 09, 10:43)
Merginos,gal man dar ne meniskas? ax.gif


šito tai tau nieks nepasakys, tik gydytojas smile.gif ir labai patarčiau pasinaudoti Anidandos pažintimi rolleyes.gif Nes poliklinikoj tave nusiųs į rentgeną, išrašys tepaliukio ir tuo baigsis konsultacijos, bet ne skausmas. Menisko skilimo rentgenas nerodo, reik kokio ten kitokio tyrimo, pamiršau jau kokio (gal magnetinio rezonanso), bet poliklinikose taip paprastai jo neskiria. O jei skiria, tai po tiek laiko, kai jau vėlu ką nors daryt būna. Na, čia taip dažniausiai būna smile.gif Gal netyčia gali pakliūt ir pas gerą traumatologą, bet čia jau laaabai pasisekt turėtų.[QUOTE]
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2024 01 09, 10:41)
Nepykit, niekaip neatseku kur buvo Luety.


Ispanijoj gi 'atostogavo'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 sausio 2024 - 10:52
[quote=saintlina,2024 01 09, 11:48]
šito tai tau nieks nepasakys, tik gydytojas smile.gif ir labai patarčiau pasinaudoti Anidandos pažintimi rolleyes.gif Nes poliklinikoj tave nusiųs į rentgeną, išrašys tepaliukio ir tuo baigsis konsultacijos, bet ne skausmas. Menisko skilimo rentgenas nerodo, reik kokio ten kitokio tyrimo, pamiršau jau kokio (gal magnetinio rezonanso), bet poliklinikose taip paprastai jo neskiria. O jei skiria, tai po tiek laiko, kai jau vėlu ką nors daryt būna. Na, čia taip dažniausiai būna smile.gif Gal netyčia gali pakliūt ir pas gerą traumatologą, bet čia jau laaabai pasisekt turėtų.[QUOTE]
[/quote]
👍
Traumatologas duoda siuntimą MRT tyrimui. Viskas kaip ant delno.
Pridursiu, kad MRT tyrimą gavau tą pačią dieną. Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 sausio 2024 - 10:55
Muka ar kūrėsi mašiniukas ? Mano šiandien kūrėsi . Tai jau ponia mirksiukas.gif . Bet ir tai nuo požiūrio priklauso biggrin.gif Žinau ne vieną asabą kurios nevairuoja ir jaučiasi poniom , nes jas vežioja bigsmile.gif biggrin.gif
Ex kol kalba apie Tave vadinasi gyva, ir priekyje ... Visada gali pasakyti , kad jei karas, o Tu ne LT tai jiems pasisekė . Pagalbos sulauks. Galų gale turės pas ką išvažiuoti tongue.gif Manau , kad per metus visus kas nori išvažiuoti išleis... Taip galvoju ax.gif Naiviai.
Luety , kaip skrydis, kaip kelionė ? Sėkmingai viskas?
Ingrida, dėl daktarų tai labai Tave suprantu 4u.gif Man kailis šiaušiasi vien nuo poliklinikos kvapo .Man reiktų technikinę praeiti , trys metai praėjo ... Priklauso taigi kas metai kraujo tyrimas ir tt:) Kažkaip susikaupsiu gal ir užsiregistruosiu .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 09, 11:56)
Ingrida, dėl daktarų tai labai Tave suprantu  4u.gif  Man kailis šiaušiasi vien nuo  poliklinikos kvapo .Man reiktų technikinę praeiti , trys metai praėjo ... Priklauso taigi kas metai  kraujo tyrimas ir tt:) Kažkaip susikaupsiu gal ir užsiregistruosiu .

Pernai vasarį-kovą,tiek turėjau reikalų su medikais,kad pagalvojus net nupurto. bigsmile.gif Jau metai bus po gydymo.Svarbu mrt pasidaryti kitur. ax.gif
Aš juk net gipsą nuo rankos pati nusiėmiau ir atrodo viskas gerai. blink.gif Kiek vietos sutaupiau pas traumatologą.
O dėl kelio,jau tiek pragyvenau,nenukris ta koja dar. mirksiukas.gif Svarbu pasigražinti. biggrin.gif
Nežinau apatinių dėžių,obuoliai atrodo nelabai apšąlo.Galėsiu turgelin dar išvežti,vaikai neiima,sako dar nesuvalgė.Jiems visur cukrus. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Dusia, nelabai supratau kokiam aš priekyje. Manyčiau, kad esu visiškoj subinėj, traumuota, pikta, neįgali ir dar stebima visokiausių organizacijų per padidinamąjį stiklą. Tik ir kiša trigrašį kaip dabaigt, kaip prismaugt.
Ir nežinia kada iš LT išsikrapštysiu. Vienintelis dabar mano džiaugsmas, kad po 6 savaičių galiu vėl vairuot. Iki reabilitacijos. Tik tiek. Bet to užtenka, kad lengviau atsikvėpčiau ir akyse šviesiau atrodytų.
Nenorėjau čia rašyt, kol visiškai nepasveiksiu. Na, Luety užkalbino. Taip išėjo.
Atsakyti
Sveikatos tau ex.
Tapai Lietuviu tautos megstamiausiu patiekalu - kitu lietuviu.Atsitinka ,daznokai.
Labai tikiuosi ,kad emigracijoje tau bus geriau.
Va luety,labai sunkiai prisitaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 09 sausio 2024 - 11:27
QUOTE(Ex @ 2024 01 09, 10:53)
👍
Traumatologas duoda siuntimą MRT tyrimui. Viskas kaip ant delno.


du žmones turiu artimoj aplinkoj, kurie tokį siuntimą gavo labai sunkiai. Ir tik pakeitę traumatologą.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2024 01 09, 11:16)
Dusia, nelabai supratau kokiam aš priekyje. Manyčiau, kad esu visiškoj subinėj, traumuota, pikta, neįgali ir dar stebima visokiausių organizacijų per padidinamąjį stiklą. Tik ir kiša trigrašį kaip dabaigt, kaip prismaugt.
Ir nežinia kada iš LT išsikrapštysiu. Vienintelis dabar mano džiaugsmas, kad po 6 savaičių galiu vėl vairuot. Iki reabilitacijos. Tik tiek. Bet to užtenka, kad lengviau atsikvėpčiau ir akyse šviesiau atrodytų.
Nenorėjau čia rašyt, kol visiškai nepasveiksiu. Na, Luety užkalbino. Taip išėjo.


Priekyje tų kurie apkalbinėja 4u.gif Gal ir patys norėtų kažką gyvenime keisti , bet tingi , nenori , nesugeba... Vietoj to , kad daryti liežuviais plaka.
Dėl stebėjimo imk 4u.gif Nesusidūrusi , galiu tik įsivaizduoti. Jei kokios pagalbos reikia - sakyk! Turiu gerą teisininką skolingą smile.gif Sakė, galiu visada skambinti nemokamai , nes padėjau su viena byla...
Atsakyti
....
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 01 09, 10:56)
Manau , kad per metus visus kas nori išvažiuoti išleis... Taip galvoju  ax.gif Naiviai.



na tu ir optimistė )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 sausio 2024 - 11:27
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 01 09, 12:24)
Sveikatos tau ex.
Tapai Lietuviu tautos megstamiausiu patiekalu - kitu lietuviu.Atsitinka ,daznokai.
Labai tikiuosi ,kad emigracijoje tau bus geriau.
Va luety,labai sunkiai prisitaiko.

lotuliukas.gif
A.Alta, tu kaip visad - vienu smūgiu. Trumpai ir užtikrintai.

Na, nerašiau ilgai, tik pasiskaitydavau jus kartais, nenorėjau skųstis, kraut negatyvą į temą, ieškot sau užuojautos ir dėmesio. Galvojau, pasveiksiu, turėsiu ką pozityvaus pasakyt, tai parašysiu. Gavosi kaip gavosi.
4u.gif 😘
Atsakyti
Ex,susitvarkys tas sanarys,tai jokia priezastis su mumis nebendrauti.
Zinau ,ka reiskia but tuo megstamu patiekalu.
O rozinis pozityvus gyvenimas nera tikras.Turbut trokstamas, iliuzinis ,bet nera tikras.
Ir temoje ,skirtingai nei gyvenime ,gausi teigiamo demesio ir atjautos.Puolimo turbut ir gyvenime uztenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 09 sausio 2024 - 11:46