Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dėkui Muka už linkėjimus 4u.gif

Pou 4u.gifaš taip ir padariau. Daug visko remontuot neturiu ką. Viskas normoj, tik kojos kelis buvo toks mėgėjas kartais apie save primint. Pagalvojau, kad vėliau nebus kada remontuotis. Tuo labiau gi ne poilsiaut išvažiuoju, reiks sveikatos visur viskam.
Kas nemaloniausia dėl mano kelionės, tai iš pažįstamų gavau repliką, kad bėgu nuo būsimo karo LT. Nu.. nežinau net ką sakyt tokiam komentatoriui. Supratau, tarsi man į sąžinę belstų - dezertyrė.. Liūdna.

Tu niekam nieko neprivalai ir nesi skolinga, juo labiau aiškinti savo išvažiavimo priežastis. Protingas supras, na o kvailam aiškinti beprasmiška.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ex,kaip gerai,kad ryžaisi operuotis.Man reikia irgi kelią pasiremontuoti,nepradedu o reiktų.Kaip griuvau jau daugiau pusmetis,negaliu atsiklaupti,kažkas ten nutrūko ir patinęs lygtais tas kelias.Bet jau taip pavargau nuo tų gydytojų.Vasarį reikės pradėti vėl eiti per gydytojus.Taip gera su jais neturėti reikalų. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, pasirodyk, nes gali  meniskas būti trūkęs. Visuomet geriau anksčiau nei vėliau, bet geriau vėliau ne niekada.

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 09, 09:22)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Ingrida, pasirodyk, nes gali  meniskas būti trūkęs. Visuomet geriau anksčiau nei vėliau, bet geriau vėliau ne niekada.</p><p></p><p>Gražios dienos  4u.gif​ </p>

Pou,aš bijau pagalvoti apie ilgas keliones pas gydytojus.Juk pas traumatologus,ortopedus,bus mėnuo eilė.Audžiu tokią mintį meluoti,važiuoti į priimamąjį,meluoti,kad griuvau ką tik.Bet vis atidėliuoju.Gal vasarį pradėsiu eiti gydytojų kelius,tada gal? ax.gif Alergija gydymo įstaigai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas dienas smile.gif šiandien -10 atrodo jau šilumėlė ))

Ingrida, vasarį eilė pas ortopedą nesumažės smile.gif tik nusitemps viskas mėnesiu.
Atsakyti

Ingrida, kai tik nugriūni gi būna sumušimas, patinimas, paraudimas. Jei kas trūkę, per tą laiką taip pat procesai nestovėjo vietoj.

Prašyk pas šeimos gydytoją siuntimo dabar ir registruokis. Kaip Saintlina sako, viskas tiesiog nusitemps vėlesniam laikui. Jei dabar gausi siuntimą, tai vasarį pateksi, kada susiplanavus ir eiti.

Atsakyti

Pažįstu Panevėžy privačiai konsultuojanti gerą traumatologa. Be jokių eilių ir siuntimu galima prieit 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 01 09, 10:19)
<p>Pažįstu Panevėžy privačiai konsultuojanti gerą traumatologa. Be jokių eilių ir siuntimu galima prieit </p>

Būtinai,po kelionės.Jau tiek prabuvau,ten gal jau sukremzlėjo. ax.gif
Atsakyti
LUETY, kaip grįžai? Kaip namai laikosi? Kaip oras vietinis?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 01 09, 10:52)
Būtinai,po kelionės.Jau tiek prabuvau,ten gal jau sukremzlėjo. ax.gif

Ingrida, niekas ten tau nesukremzlėjo ir nesukremzlės. Tempdama laiką prieisi iki to, kad teks išimt meniską. O tai yra visai blogas dalykas. Geriau kad meniską paremontuotų, išvalytų, padarytų tausojančią rezekciją.
Ir nieko nesumeluosi kad ką tik nugriuvai, viskas KT, MRT matosi kokio senumo problema.
Bet tai tau spręst, niekas prievarta nenuneš tavęs.
Aš pati galėjau ir anksčiau susitvarkyt, bet dar tada nemąsčiau apie emigraciją. Man "remontas" gavosi ekspromtu, staiga, nes geryn tikrai niekas nepasidarys, o ir nežinia ar ateityje gausiu tokią galimybę operuotis LT.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2024 01 08, 20:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73127155" data-time="1704734065"><div><p>Kas nemaloniausia dėl mano kelionės, tai iš pažįstamų gavau repliką, kad bėgu nuo būsimo karo LT. Supratau, tarsi man į sąžinę belstų - dezertyrė.. Liūdna.</p></div></blockquote><p>Aš pasakyčiau, kad tai būtų daugiau negu pakankama priežastis išvažiuoti. Nėr ko liūdėti, nes dabar esi atsakinga ne vien už save. Aš irgi ta tema visokių minčių turiu, tik ryžto per mažai.</p>

Ačiū už sudėliotas protingas mintis. Permąsčiau. Gal tai ir galėtų būti visai įmanomas "B" planas.
Atsakyti
Nepykit, niekaip neatseku kur buvo Luety. Kad sirgo, tai skaičiau. Sunku viską suspėt skaityt ir įžiūrėt, utėliaut raides tam telefone
Luety, kai pasirodysi, tai trumpai, esmę parašyk. "Dlia osobo tupyh"..
Atsakyti
Merginos,gal man dar ne meniskas? ax.gif vaikštant neskauda.Tik lenkiant ir atsuklaupiant.
Vasarį tikrai pradėsiu eiti gydytojus,tada tik tuo užsiimsiu.
Per daug užsakymų sausį,džiaugiamės radę laiko nuvažiuoti į miestą apsipirkti. mirksiukas.gif Dar mašina laukia duslintuvas,stabdžiai remontas,mb jau neturi sveikatos,tai laukia meistras.
Galvoju,kad ištaikyti laiko kirpyklon. blink.gif
Einu žiūrėti obuolių,kažin ar nesušąlo?Bijau,kad daug dėžių bus išmetimui.Bulvės tai tikrai apšąlo maišiukas. mirksiukas.gif
Atsakyti