Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ne, yra ir ne odinių, yra ir iš vilnutės dydžiai. Aš nepamenu, bet man atrodo, kad mano dydis 7 1/2, o gal 7. Tikrai ne 8.
Tų pigių kinietiškų odinių tai mano 10. Arba 9. Kiekvieną žiemą pasėju pirštines, tai brangių pirkti negaliu...  Vis tikiuosi, kad pavasarį išdygs pirštinių medis. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2024 - 16:07

saintlina, 08 Sau 2024 - 13:57, parašė: man kulnai skyla nuo vilnos, tai jokių natūralių kailių ant kojų negaliu nešioti. Bet dabar ir sintetika labai puikiai pagaminta smile.gif Va ko dabar norėčiau, tai tokių vaikiškų pūkuotų pirštinių )) kur pirštuotos ir šiltos )) o gal ir ne vaikiškų tokių yra?
Turiu panašias, Norvegijoj vasarą pirkau. 70% vilna, 20 angora, pamušalas iš fliso. Tai pasaka kokios šiltos, tobulos tiesiog
Atsakyti
Laba ax.gif
Saintlina, pirmą kartą sužinojau, kad nuo vilnos skyla kulnai blink.gif ... Vaikystėj man nepatikdavo tas kandimas kojinių, dabar kažkaip nejaučiu. Stora oda į senatvę biggrin.gif nebeįkanda tongue.gif
Dusia, mergytė atidirbo 2 savaites po prašymo įteikimo. Anksčiau nesutiko išleist., pagal sutartį buvo 2 savaitės numatytos po prašymo įteikimo.. Nėr kam dirbt, įkalbinėjo dar, bet pridėt prie algos nesiūlė už papildomą darbą. Nebenorėjo dirbt už 2 , o algą gaut 1 ax.gif
Luety, kaip kelionė namo?
O vaikų grobimai yra siaubingo masto visam pasaulyje. Mačiau įrašą FB, kad viena moteris išsiaiškino, jog po mergaičių anketomis slepiasi vyras , kai jos dukra jau ruošėsi susitikti su susirašinėjimo „drauge". Apie Dž. Epšteino biznį turbūt girdėjot, kiek ten vaikų nukankinta..
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 01 08, 14:44)
<p>Sveikos šaltą dieną!</p><p>Tikiuosi, ligošiukai sveiksta ir stiprėja. Sveikatos visoms.</p><p>Ex, susiremontuok čia viską, ten nėra jau taip fantastiška su sveikatos sistema. Kad ir kaip kiti keiktų mūsiškę, jei bėda, grįžta čia. Tad palūkėk, kol pasveiksi. O ir špokiukui gal geriau nauja koja naujais mokslo metais pradėt. Bet tik tu žinai, kaip geriausiai taviškėje situacijje.</p><p></p><p>Aš batus, jei tik randu, perku su vilnute viduje. Kojos sausos ir šiltos būna. O jei nerandu, tai bent vidpaduką tokį įsikloju.</p>


Dėkui Muka už linkėjimus 4u.gif

Pou 4u.gif aš taip ir padariau. Daug visko remontuot neturiu ką. Viskas normoj, tik kojos kelis buvo toks mėgėjas kartais apie save primint. Pagalvojau, kad vėliau nebus kada remontuotis. Tuo labiau gi ne poilsiaut išvažiuoju, reiks sveikatos visur viskam.
Kas nemaloniausia dėl mano kelionės, tai iš pažįstamų gavau repliką, kad bėgu nuo būsimo karo LT. Nu.. nežinau net ką sakyt tokiam komentatoriui. Supratau, tarsi man į sąžinę belstų - dezertyrė.. Liūdna.
Atsakyti

Laba ax.gif
Saintlina, pirmą kartą sužinojau, kad nuo vilnos skyla kulnai blink.gif... Vaikystėj man nepatikdavo tas kandimas kojinių, dabar kažkaip nejaučiu. Stora oda į senatvę biggrin.gifnebeįkanda tongue.gif
Dusia, mergytė atidirbo 2 savaites po prašymo įteikimo. Anksčiau nesutiko išleist., pagal sutartį buvo 2 savaitės numatytos po prašymo įteikimo.. Nėr kam dirbt, įkalbinėjo dar, bet pridėt prie algos nesiūlė už papildomą darbą. Nebenorėjo dirbt už 2 , o algą gaut 1 ax.gif
Luety, kaip kelionė namo?
O vaikų grobimai yra siaubingo masto visam pasaulyje. Mačiau įrašą FB, kad viena moteris išsiaiškino, jog po mergaičių anketomis slepiasi vyras , kai jos dukra jau ruošėsi susitikti su susirašinėjimo „drauge". Apie Dž. Epšteino biznį turbūt girdėjot, kiek ten vaikų nukankinta..

Vat atrodo pilni miestai kamerų, ant kiekvieno kampo. Tik pastatyk kokią auto ne vietoj 5 minutėms, tuoj pat bauda ateina. O čia, vidury miesto vaikas dingsta ir niekas nieko neranda per tas kameras. Ne toje vietoje investuojama į saugumą.

Atsakyti

Turiu panašias, Norvegijoj vasarą pirkau. 70% vilna, 20 angora, pamušalas iš fliso. Tai pasaka kokios šiltos, tobulos tiesiog

Su tokiom turbūt ir prie -25 karšta būtų :) 

Atsakyti

Saintlina, pirmą kartą sužinojau, kad nuo vilnos skyla kulnai blink.gif...

Tiap. Batų su natūraliu kailiu irgi negaliu nešioti. 

Atsakyti

Vat atrodo pilni miestai kamerų, ant kiekvieno kampo. Ne toje vietoje investuojama į saugumą.

Todėl, kad dėl baudų tas kameras stato, ne dėl saugumo, deja.. 

Atsakyti

Kas nemaloniausia dėl mano kelionės, tai iš pažįstamų gavau repliką, kad bėgu nuo būsimo karo LT. Supratau, tarsi man į sąžinę belstų - dezertyrė.. Liūdna.

Aš pasakyčiau, kad tai būtų daugiau negu pakankama priežastis išvažiuoti. Nėr ko liūdėti, nes dabar esi atsakinga ne vien už save. Aš irgi ta tema visokių minčių turiu, tik ryžto per mažai.

Atsakyti

Su tokiom turbūt ir prie -25 karšta būtų :)

Pats tas dabartiniu oru

Atsakyti

Taip tikėjausi, kad bus šilčiau, o jutiminė pypiec...

Atsakyti

Dėkui Muka už linkėjimus 4u.gif Pou 4u.gifaš taip ir padariau. Daug visko remontuot neturiu ką. Viskas normoj, tik kojos kelis buvo toks mėgėjas kartais apie save primint. Pagalvojau, kad vėliau nebus kada remontuotis. Tuo labiau gi ne poilsiaut išvažiuoju, reiks sveikatos visur viskam. Kas nemaloniausia dėl mano kelionės, tai iš pažįstamų gavau repliką, kad bėgu nuo būsimo karo LT. Nu.. nežinau net ką sakyt tokiam komentatoriui. Supratau, tarsi man į sąžinę belstų - dezertyrė.. Liūdna.
Būsimo karo? 😃😃😃

 

O kada jis būt turėtų nesakė? 😃😃😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 08 sausio 2024 - 22:49